صفحه 40 از 92 نخستنخست ... 30313233343536373839404142434445464748495090 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

Banned

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط sara2030 نمایش پست ها
    خواهش میکنم. من همه رو بردم شد 56 کیلو. یه چمدون 30 و یک چمدون 26 کیلویی، بار کابین هم تقریبا به جز لپ تاپ نداشتم، چون یا دو تا چمدون حملش سخت میشد.
    راستی فکر میکنم، آیینه و سم حشرات رو جا انداختم، آیینه آلمان به نسبت گرونه، یه آیینه کوچیک و سم حشرات، داشته باشید. سم های آلمانی خیلی فایده ای ندارند.
    سلام. خیلی ممنون بابت لیست دقیقی که ارائه دادین. میشه یه خورده دقیقتر راجع به رنگ هر آیتم توضیح بدین؟ اونا که هیچ رنگی نیستن ضروریه یا نه؟ بقیه رو هم یه بار دیگه توضیح بدین.مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ich_Liebe_Dich نمایش پست ها
    سلام. خیلی ممنون بابت لیست دقیقی که ارائه دادین. میشه یه خورده دقیقتر راجع به رنگ هر آیتم توضیح بدین؟ اونا که هیچ رنگی نیستن ضروریه یا نه؟ بقیه رو هم یه بار دیگه توضیح بدین.مرسی
    نارنجی: توی آلمان به راحتی ایران پیدا نمیشه، اگر فکر میکنید لازمتون میشه، حتما همراه داشته باشید.
    زرد:معمولا در آلمان گرونتر از ایران هست
    آبی: در آلمان با قیمت مشابه و خوب پیدا میشه
    سفید: بستگی به خودتون داره، قیمت لباس و مدارک! و ... کاملا نسبی است و بستگی به خودتون داره.

سلام به نظرتون برای بردن لوازم الکترونیکی محدودیتی هست؟
    من چند تا برد الکترونیکی دارم از جمله دو تا پروگرامر - یه ربات کوچیک که خودم ساختم - یه برد آموزشی - و وسایل الکترونیک مثل مولتی متر و مقداری آی سی و قطعه الکترونیکی
    لطفا راهنمایی بفرمایید ممنون

Member mojiesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Physics - Heinrich Heine Universität Düsseldorf

دوستان فقط اومدم بگم اونایی که دارن به زوذی میان آلمان مدنظر داشته باشن که هوا بس ناجوانمردانه سرد است. لباس های گرم و پتوی گرم و این چیزا فراموش نشه
    موفق باشید
    دوستان میفرمایند آدرس ایمیل نباید در امضا باشد ما هم برمیداریم.
    قانون قانونه باید رعایت کرد.
    سوالی بود لطفاپیغام بذارید هرچند ممکنه دیرتر جواب بدم
    با تشکر فراوان

Banned

فوری فوری فوری

دوستانی که آلمانن خواهشا سریعا راهنمایی کنن. من ایشالا تا ده روز دیگه دارم میام آلمان. در مورد لباس گرم یه کم میخواستم راهنمایی کنین. منظورم اینه که قیمتها اونجا چطورین؟ چندتا لباس گرم و کاپشن و اوورکت و پالتو نیازه با خودمون بیاریم؟ یا اصلا هیچی نیاریم و همشو همونجا بخریم؟
    شهر مد نظرم هم ساربروکنه که غربه ولی فکر میکنم می ارزه که اگه مثلا تو فرانکفورت ارزنونه چیزا بریم از اونجا بخریم.
    قیمت عادیش که بخوایم یه روز معمولی بریم از یه فروشگاه بخریم چقدره و قیمت تو حراجی و استثناییش که احتمالا باید تا کریسمس و اینا صبر کنیم چقدره؟
    قیمت شلوار ، پیراهن، کاپشن، کفش و لباس گرم(کلکی) رو بگید لطفا. (خواهشا از کلماتی مثه خیلی نسبیه و به خودت برمیگرده و اینا پرهیز کنید و قیمت اجناس نه خیلی گرون، نه خیلی آشغال رو بگید.یه چیز خوب و با قیمت مناسب.فرض کنید خودتون میخواید برید خرید)

الان اینجا قیمتا تو اصفهان یه چیز خوب بخوای بخری حدودا به شرحه زیره:
    شلوار: 100 هزار تومن
    کاپشن: 250 هزار تومن
    پیراهن: 50 هزار تومن
    کفش: 120 هزار تومن
    بارونی یا پالتو: 350 هزار تومن

یه سوال دیگه: چیزایی که از اینجا بخریم به درد سرمای اونجا میخوره یا کم میاره؟

پیشاپیش بسیار ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    Urbanism/Bauhaus Uni-Weimar

فوری فوری فوری

دوستانی که آلمانن خواهشا سریعا راهنمایی کنن. من ایشالا تا ده روز دیگه دارم میام آلمان. در مورد لباس گرم یه کم میخواستم راهنمایی کنین. منظورم اینه که قیمتها اونجا چطورین؟ چندتا لباس گرم و کاپشن و اوورکت و پالتو نیازه با خودمون بیاریم؟ یا اصلا هیچی نیاریم و همشو همونجا بخریم؟
    شهر مد نظرم هم ساربروکنه که غربه ولی فکر میکنم می ارزه که اگه مثلا تو فرانکفورت ارزنونه چیزا بریم از اونجا بخریم.
    قیمت عادیش که بخوایم یه روز معمولی بریم از یه فروشگاه بخریم چقدره و قیمت تو حراجی و استثناییش که احتمالا باید تا کریسمس و اینا صبر کنیم چقدره؟
    قیمت شلوار ، پیراهن، کاپشن، کفش و لباس گرم(کلکی) رو بگید لطفا. (خواهشا از کلماتی مثه خیلی نسبیه و به خودت برمیگرده و اینا پرهیز کنید و قیمت اجناس نه خیلی گرون، نه خیلی آشغال رو بگید.یه چیز خوب و با قیمت مناسب.فرض کنید خودتون میخواید برید خرید)

پیشاپیش بسیار ممنونم
    "اونجا" که یه کلمه نسبی ه! مثلا شهری که من هستم زمستونش خیلی با تهران فرق نداشت. فقط برف بیشتری داشت.
    یه چیز نسبی دیگه هم وضعیتتون توی دانشگاه و فاصله محل سکونت تا دانشگاه و ایناس!
    من که با لباسایی که از ایران آورده بودم گذروندم و مشکلی هم نبود.
    پارسال دوستم از c&a یه کاپشن دخترونه گرفت 90 یورو. بوت هم از 20 یورو بود تا ....
    یه مسئله هم قضیه باره. اگر جا دارید بیارید. چون یه جمله معروف رو ما اینجا همیشه استفاده میکنیم: "اینجا داری از مقدار محدود یورو خرج میکنی.ولی ایران ریال داری"
    آقا نسبی ه همه چیز دیگه!

Member
    رشته و دانشگاه
    Urbanism/Bauhaus Uni-Weimar

نقل قول نوشته اصلی توسط mojiesh نمایش پست ها
    دوستان فقط اومدم بگم اونایی که دارن به زوذی میان آلمان مدنظر داشته باشن که هوا بس ناجوانمردانه سرد است. لباس های گرم و پتوی گرم و این چیزا فراموش نشه
    موفق باشید
    چرا اینجوری میگید؟ مگه آلمان یه شهره؟!!
    امسال تابستون وایمار تا 35 درجه هم گرم شد! الان هم هنوز هوا سرد نشده!
    لطفا هر اطلاعاتی که میدید شهرتون رو هم در نظر داشته باشید تا راهنمایی مفیدی باشه برای همه دوستان.ممنون

Member mojiesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Physics - Heinrich Heine Universität Düsseldorf

نقل قول نوشته اصلی توسط Zeynab.Arch نمایش پست ها
    چرا اینجوری میگید؟ مگه آلمان یه شهره؟!!
    امسال تابستون وایمار تا 35 درجه هم گرم شد! الان هم هنوز هوا سرد نشده!
    لطفا هر اطلاعاتی که میدید شهرتون رو هم در نظر داشته باشید تا راهنمایی مفیدی باشه برای همه دوستان.ممنون
    دوست عزیز من برای تابستون به کسی نگفتم که لباس گرم بیاره
    زمستون اینجا سرده خریدن لباس هم خوب توی ایران معقول ترهبله تابستون اینجا اکثر شهرها گرم بود
    در ضمن آلمان به اندازه ایران تنوع دمایی نداره
    شما هم اگه دعوا داری اینجا جاش نیست!!
    دوستان میفرمایند آدرس ایمیل نباید در امضا باشد ما هم برمیداریم.
    قانون قانونه باید رعایت کرد.
    سوالی بود لطفاپیغام بذارید هرچند ممکنه دیرتر جواب بدم
    با تشکر فراوان

Member
    رشته و دانشگاه
    plant pathology

فوری فوری فوری

پیشاپیش بسیار ممنونم
    من هنوز آلمان نرفتم ولی دوستام و خواهرم که اونجا زندگی میکنن یعنی برلین و اشتوتگارت میگن لباسای اینجا اصلا به درد سرمای اونجا نمیخوره و فقط یک دست واسه اون روزای اول ببر. حالا نمیدونم دیگه..

نقل قول نوشته اصلی توسط appleoxygen نمایش پست ها
    من هنوز آلمان نرفتم ولی دوستام و خواهرم که اونجا زندگی میکنن یعنی برلین و اشتوتگارت میگن لباسای اینجا اصلا به درد سرمای اونجا نمیخوره و فقط یک دست واسه اون روزای اول ببر. حالا نمیدونم دیگه..
    این نظر من هست
    با توجه به اینکه هوای ایران هنوز سرد نشده و لباس گرم هنوز به اون صورت وارد بازار نشده
    اگر لباس و کاپشن خوب و قابل استفاده ای دارید در ایران , همونا رو با خودتون بیارید
    اگر جواب داد تا زمان کریسمس خوب استفاده می کنید اگر هم جواب نداد مجبورید برید بخرید که خوب دیگه برای جنسی هزینه کردید که به درد همین جا می خوره
    دوباره کاری نشده
    مسلما قیمت های ایران ارزون تر هست
    اینجا کفش و پوتین از 20-24 شروع میشه به بالا
    کاپشن 40 به بالا
    من نمی گم ارزون تر گیرتون نمیاد چرا کاپشن از 10 یورو من دیدم تا 300 یورو
    اما نسبت به پولی که میدید گرم میشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)