صفحه 43 از 92 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    سفر بی خطر،
    تو جمله بخوام جواب بدم: "تا میتونی با خودت از ایران لباس ببر".

البته جا با جا فرق داره و مارک با مارک هم همینطور. اگه دنبال مارک بگردی (حتی مارک های معمولی مثل آدیداس) قیمت‌ها فوق العاده گرونتر از ایرانه. تو برندهایی مثل H&M یا C&A میتونی با قیمت مشابه ایران یا حتی پایین تر جنس پیدا کنی ولی با این حال همچنان جنس آوردن از ایران به صرفه تره.
    برای لوازم الکترونیکی هم همینطوره. اگه چیزی میخوای از ایران تهیه کن. آلمان یکی از گرونترین کشورهای دنیاست (از نظر مقایسه ی قیمت خالص محصول + مالیات).
    خلاصه اینکه تا جایی که ظرفیت بار مجازت اجازه میده با خودت بیار.

در مورد سرما هم باز جا با جا فرق داره، Zeynab.Arch جواب خوبی داد.
    در مورد لوازم الکتریکی، من تصمیم داشتم بیام اونجا یه موبایل یا یه تبلت بخرم. به نظرتون همینجا بخرم بهتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fariba2 نمایش پست ها
    دوستان چه پتویی مناسب تره؟ چه پتویی با خودمون بیاریم که گرم تر باشه؟ ما تو خونه از همین گلبافتها داریم که گرماش معمولیه. می خوام بدونم اگه نوع بهتری هم هست همونو تهیه کنم.
    دوستای گلم نگفتید منظورتون از پتوی گرم چه جور پتوییه؟

Member mojiesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Physics - Heinrich Heine Universität Düsseldorf

در مورد لوازم الکتریکی، من تصمیم داشتم بیام اونجا یه موبایل یا یه تبلت بخرم. به نظرتون همینجا بخرم بهتره؟
    من خودم تبلت و موبایل رو المان خریدم البته قراردادی نه نقد چون نقد نمی صرفید
    دوستان میفرمایند آدرس ایمیل نباید در امضا باشد ما هم برمیداریم.
    قانون قانونه باید رعایت کرد.
    سوالی بود لطفاپیغام بذارید هرچند ممکنه دیرتر جواب بدم
    با تشکر فراوان

Member mojiesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستای گلم نگفتید منظورتون از پتوی گرم چه جور پتوییه؟
    منظور پتویی که باهاش احساس گرما کنی^^
    بسته به شهری که قراره توش زندگی کنید هوا متغیره و خب البته میتونید وقتی اومدید و هوا رو دید حسبرنیازتون پتو بخرید
    با تشکر فراوان

سلام بر همگی . لیست سایت یک سری از فروشگاههایی که می تونیند لباس با قیمت مناسب پیدا کنید رو برای دوستان گذاشتم. با مراجعه به سایت و انتخاب لباس مورد نظر می تونید مقایسه کنید که بهتره از ایران ببرید یا اونجا تهیه کنید الیته یک نکته رو در نظر داشته باشید در دو فصل حراجی های آلمان که یکیش ژانویه هست با تخفیف های تا 70% هم می تونید لباس های مورد نظرتون رو تهیه کنید.
    http://www.c-and-a.com/de/de/shop/start.html
    www.hm.com/de
    اینم لیست چندتا سوپر مارکت که مواد غذایی رو با قیمت مناسب می تونید تهیه کنید. دوستانی که به استانهای شمالی آلمان میرن الدی نورد و جنوبی ها هم آلدی زود رو ببینند. اگر دنبال کنسرو های ایرانی هم هستید تو فروشگاه های ایرانی و ترک به راحتی قابل دسترس هست. ولی توصیه می کنم خیلی بارتون رو با کنسرو برای مدت طولانی سنگین نکنید.
    www.aldi-nord.de
    https://www.aldi-sued.de/
    www.netto-online.de
    www.lidl.de/‎
    در مورد پتو هم من تجربه خودم رو در شهرهای غربی میگم. و البته فکر کنم اکثر شهرهای آلمان همینطور باشه(پس توصیه میکنم قبلش با دوستانی که در شهر مورد نظرتون هستند حتما مشورت کنید) زمستان ها بسیار سرد و حتی تجربه -15 درجه رو دارم. پس فکر نکنم پتوی گلبافت جواب کارتون رو بده. پیشنهاد میدم اگر قراره خودتون پتو تهیه کنید با توجه به اینکه باید چند سالی اونجا باشید بهتره یه بودجه براش در نظر بگیرید زیر 30 یورو و از همونجا با توجه به شرایط آب و هوایی یه چیز مناسب تهیه کنید.
    نکته آخر که خیلی مهمه هیچوقت در طول فصل سرما بدون جوراب تو خونه نگردید.

اینم دو تا از فروشگاههایی لوازم الکترونیکی در سراسر آلمان! میتونید قیمت ها رو مقایسه کنید
    http://www.saturn.de/
    http://www.staples.de/

دوستانی که رفتن احیانا با خودشون قالیچه ای چیزی بردن ؟؟ آخه اونجا انگار همش پارکته ، بعد اونایی که عادت به روی زمین درس خوندن دارن چیه تکلیفشون ؟؟ :دی
    (If you never try you never know just what you want (cold play-fix you

Member mojiesh آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe_eli نمایش پست ها
    دوستانی که رفتن احیانا با خودشون قالیچه ای چیزی بردن ؟؟ آخه اونجا انگار همش پارکته ، بعد اونایی که عادت به روی زمین درس خوندن دارن چیه تکلیفشون ؟؟ :دی
    من قالیچه بردم
    اینکه سوال نداره
    هر جا راحتی درس بخون
    با تشکر فراوان

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ich_Liebe_Dich نمایش پست ها
    ممنون که توضیح دادی.
    بوت منظورتون چکمه هست؟ یعنی کفش اسپرت معمولی کوتاه اونجا جواب نمیده؟ حتما باید بلند باشه؟ احیانا به خاطره برف و بارونه.
    در مورد لباس و کاپشن و اینا هم با حرفایی که این یکی دو روزه شنیدم و اینجا خوندم، به این نتیجه رسیدم که هنوز هم با گران شدن اجناس تو ایران و نرخ برابری ارز، هر چی رو بشه تو ایران خرید و آورد به صرفه تره.ظاهرا قیمتا تو آلمان دو برابره ایرانه!
    امیدوارم لباسای اینجا ، تحمل سرمای اونجا رو داشته باشه. دیگه روسیه و سیبری که نیست، آلمانه!
    تکذیب شد!
    سلام دوستان. این پستی هست که من چند روز پیش نوشتم ولی الان نظرم عوض شده! با دیدن لینک های بسیار خوب و مفیدی که یکی از دوستان از فروشگاهای C&A گذاشت، می بینم قیمت لباس و کفش تو آلمان نه تنها خیلی گرونتر از ایران نیست بلکه بعضا ارزونترم هست. مثلا من چند روز پیش یه کفش بوت ایرانی طرح CAT اینجا خریدم 190 هزار تومن. حالا که تو سایت C&A چک می کنم، یه بوت خیلی قشنگتر هست که تازه توش خز هم داره برا گرمتر شدن فقط 39 یورو که میشه حدود 160 تومن. تی شرت هم که تقریبا ارزونتر از ایرانه. کاپشن هم یه خورده گرونتره. به نظر می رسه فقط تفاوت فاحش تو قیمت کت و شلوار و ایناس. تازه اینا قیمتای عادی تو آلمانه، فکرشو بکن یه تخفیف 60-70 درصدی هم بخوره، دیگه میشه کویت !
    راستی دوستان میگن دوتا حراج هست، یکی ژانویه، اون یکی کی هست؟

حالا اینا نظرات من بود که هنوز دوییچ لند نرفتم. دوستان با تجربه تر اگه نیازه اصلاح کنند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط Ich_Liebe_Dich نمایش پست ها
    تکذیب شد!
    سلام دوستان. این پستی هست که من چند روز پیش نوشتم ولی الان نظرم عوض شده! با دیدن لینک های بسیار خوب و مفیدی که یکی از دوستان از فروشگاهای C&A گذاشت، می بینم قیمت لباس و کفش تو آلمان نه تنها خیلی گرونتر از ایران نیست بلکه بعضا ارزونترم هست. مثلا من چند روز پیش یه کفش بوت ایرانی طرح CAT اینجا خریدم 190 هزار تومن. حالا که تو سایت C&A چک می کنم، یه بوت خیلی قشنگتر هست که تازه توش خز هم داره برا گرمتر شدن فقط 39 یورو که میشه حدود 160 تومن. تی شرت هم که تقریبا ارزونتر از ایرانه. کاپشن هم یه خورده گرونتره. به نظر می رسه فقط تفاوت فاحش تو قیمت کت و شلوار و ایناس. تازه اینا قیمتای عادی تو آلمانه، فکرشو بکن یه تخفیف 60-70 درصدی هم بخوره، دیگه میشه کویت !
    راستی دوستان میگن دوتا حراج هست، یکی ژانویه، اون یکی کی هست؟

حالا اینا نظرات من بود که هنوز دوییچ لند نرفتم. دوستان با تجربه تر اگه نیازه اصلاح کنند.
    لباس توی آلمان و هرجای دیگه غیر از ایران قیمتش شدیدا وابسته به برندش هست که طبیعی هم هست. توی آلمان همه جوره می تونید لباس پیدا کنید با قیمت بسیار بهتر از ایران. فروشگاههای ها اوند ام یا س اوند آ یا نیویورکر قیمتهاشون خیلی مناسبه...مخصوصا اگه حراج باشه. توی آلمان یه سری نقاط هم هست به اسم اوتلت...اونجا یه تعداد زیادی برند فروشگاه دارند و قیمتهاشون واقعا عالیه...من خودم از یه اوتلت نزدیک مونیخ خیلی خرید کردم و وقتی مقایسه با ایران می کنم می بینم اونجا اون چیزا رو به جرات 1/3 قیمت ایران خریدم...

لباس از آلمان با یه رنج قیمتی وسیع می تونید پیدا کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)