صفحه 54 از 92 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط sorat نمایش پست ها
    سلام دوستان.من در پست ها خوندم که بچه ها گفتند برنج فقط در حد روزهای اول بیاریم.میتونید چقدر بیاریم؟آلمان قیمتش نسبت به ایران چه جوریه؟
    اصلا نیازی به آوردن برنج نیست! بجای برنج میتونید وسایل مهمتری بیارید.
    اینجا فروشگاه های Netto, Ldil و Aldi برنج دارند با قیمت خوب. طعمش هم بد نیست البته بعدا که جا افتادید میتونید مغازه ایرانی یا ترک پیدا کنید و برنج دلخواهتون را تهییه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط tahataheri نمایش پست ها
    سلام دوستان از نظر پوشاک ایدهاتون چی هست؟
    لباس با توجه به ترم بعدی هرچی گرمتر باشه بهتره
    توصیه میکنم یک جفت کفش که مناسب هوای بارونی باشه همراهتون بیارید.
    البته لباس اینجا زمانی که تحفیف میخوره خوب میشه خرید کرد مثل الان.(اما کو پول برای خرید؟! )

سلام. من یک گلیم کوچیک میخوام ببرم (ماشینی حدود ۲۷ تومن). گمرک ایران یا آلمان بهم ممکنه گیر بدن؟ من قوانینشو نمیدونن

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan1366 نمایش پست ها
    سلام. من یک گلیم کوچیک میخوام ببرم (ماشینی حدود ۲۷ تومن). گمرک ایران یا آلمان بهم ممکنه گیر بدن؟ من قوانینشو نمیدونن
    اینو تو گمرک واسه ایران پیدا کردم واسه آلمانو کسی خبر داره؟

فرش و گليم

· خروج فرش دستباف به همراه مسافر تا سقف 20 متر مربع مجاز بوده و محدوديتي از نظر تعداد قطعات فرش همراه مسافر در سقف متراژ ذكر شده وجود نخواهد داشت .

http://www.irica.gov.ir/Portal/Home/...d-c4da6bd044a1

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_Physics نمایش پست ها
    سلام

کسی اطلاع داره که وسایلی که ورودشون به آلمان ممنوعه چیه؟ مثلا من شنیدم عسل بردنش ممنوعه. درسته؟
    سلام
    من باید اضافه کنم که در راهنمایی هایی که دوستان کردن متاسفانه دو تا موضوع با هم قاطی شده!
    یک قضیه اینه که داخل پرواز چی میتونین ببرین. که خوب راجع به مایعات اخیرا بالای ۱۰۰ سی سی نمیتونین ببرین. جزو وسایل خطرناک در پرواز هست و کنترل اون هم با فرودگاه مبدا هست. در نتیجه تو مورد شما ایران کنترل میکنه نه آلمان.
    قضیه بعدی اینه که آلمان ورود چه چیزهایی رو ممنوع کرده. این مربوط به گمرک آلمان هست. که وقتی بارتون رو از تو آلمان تحویل گرفتین و دارین از فرودگاه خارج میشین آخرین مرحله هست. قوانین آلمان رو لینکش رو پایین براتون میذارم. خیلی از مواد خوراکی ممنوع یا محدوده. البته احتمال اینکه وسایل شما رو بگردن کمه. ولی به هر حال اولین بار بدون استرس باشین خیلی بهتره.

http://germany.visahq.com/customs/

ApplyAbroad Veteran

دوستان، کسی ميدونه تو تهران وسط تابستون جايی هست که بشه لباس گرم و کاپشن خريد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط epezhman نمایش پست ها
    به نظر من کاپشنو بیا از اینجا بخر. تو ایران از این کاپشن اسپورتیا که اینجا اکثرن میپوشن پیدا نمیشه و یا خیلی گرونه ( بیشتر از ۱ تومنه!!!) طرحاو ترکیب رنگا هم که عجق وجقه اصلا روت نمیشه اینجا بپوشی.
    لباس گرمم همینطور.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط epezhman نمایش پست ها
    فروشگاه های لوازم کوهنوردی.
    یکی از راسه های شناخته شده: تهران - خیابان ولیعصر - حد فاصل خیابان توپخانه (امام خمینی) و میدان منیریه. (خط 3 مترو، ایستگاه منیریه)

داخل پاساژ کویتی ها هم شاید بتونی لباس گرم پیدا کنی. و اگه پیدا نکردی از پاساي کویتی ها به سمت شرق خیابان جمهوری رو دنبال کن.
    تهران - خیابان جمهوری - تقاطع فردوسی. (ضلع شمال شرق تقاطع، روبروی سفارت ترکیه)

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan1366 نمایش پست ها
    به نظر من کاپشنو بیا از اینجا بخر. تو ایران از این کاپشن اسپورتیا که اینجا اکثرن میپوشن پیدا نمیشه و یا خیلی گرونه ( بیشتر از ۱ تومنه!!!) طرحاو ترکیب رنگا هم که عجق وجقه اصلا روت نمیشه اینجا بپوشی.
    لباس گرمم همینطور.
    در ارتباط با راهنمایی Ehsan1366 عزیز، میتونی اینجا یه سری از مدلهای بسیار رایج در آلمان رو به همراه قیمتهاش ببینی و بعد تصمیم بگیری: http://www.jack-wolfskin.de/maenner-jacken/

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali2011 نمایش پست ها
    نه فکر نمی کنم همچین چیزی باشه. به من چند بار به خاطر حتی بطری آبم گیر دادن و مجبور شدم همونجا بخورم. موافق نیستم.

دقیقا درست میفرمایید از من هم چند سال پیش توی فرودگاه تایلند قوطی کرمم که ۱۵۰ میل بود رو گرفتند و انداختند دور

Member سحرناز آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architectural Conservation

نقل قول نوشته اصلی توسط Matirx نمایش پست ها
    مطمئن باشید که ۱۰ تا قوطی یا شیشه که روش ۱۰۰ میلی نوشته میتونید ببرید داخل کابین.

دوست عزیز به هیچ عنوان چنین چیزی صحت نداره
    هرکسی مجموعا ۱۰۰ میل مایعات اجازه داره با خودش داخل هواپیما ببره (بار کابین نه باری تحویل قسمت بار میدهید) و حتی اگر روی قوطی نوشته شده باشه ۱۲۰ میل ولی عملا محتویات مایع گمتر از ۱۰۰ میل باشه باز به حجم نوشته شده روی قوطی اسنتاد میکنند
    وازتون میخوان که اون رو دور بندازید البته اگه ابمیوه یا اب باشه و شما درخواست کنید اجازه میدن اون رو بنوشید و در غیر اینصورت ازتون میگیرند و تقدیم سطل زباله میکنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)