صفحه 57 از 92 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

Member Perl آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, TU Munich

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط lmira67 نمایش پست ها
    بچه ها همش میگین نرم افزار.هرکی پرکاربردارو معرفی کنه لطفا.
    معمولا دانشگاه ها خودشون نرم افزارهایی مثل ویندوز و آفیس رو روی سایت میزارن با لایسنس دانشجویی دانلود کنید و مشکلی هم نخواهید داشت. ولی معمولا نسخه Professional نیستند و محدودیت کارایی دارند. ولی دانشگاه تا دانشگاه فرق داره. باید در مورد دانشگاه خودتون پرس و جو کنید.

اگر هم مثل من از لینوکس استفاده میکنید که "همه دنیا سرای من است" و براتون هیچ فرقی نداره کجای دنیا باشید و هیچ غمی نیست.
    Wish you were here

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط omid7khat نمایش پست ها
    خوب بریز تو هارد اکسترنال... طرف بالش 5 کیلویی خودش میندازه تو چمدون میبره(یکیش خودم) اونوت شما 20 تا دی وی دی زورت میاد؟ جایی نمیگیره که! فرودگاه هم اصن به این چیزا گیر نمیدن... خیالکم الراحت...
    یا اینکه اصن حال و حوصله این کارا رو نداری...رفتی آلمان از سایتهای ایرانی نرم افزارایی که هر وقت لازمت شد دانلود کن ...سرعت اینترنتت که اونجا خوبه...البته مواظب باش که از torrent دانلود نکنی که ممکن ردتون بزنن و بعد جریمه 700یورویی یا بیشتر بیاد در خونت که بازم در خیلی از موارد بعضیا اون برگه را پاره میکنن میندازن دور و اصلن جوابش هم نمیدن!!!...پس فقط سایتهای ایرانی
    نه نه!ترجیح میدم از همین جا همینو که میگی بخرم تا اونجا جریمه بدم بالش بعد میگن دخترا! دلشون واسه لباسا و وسیله های تو کمدشون تنگ میشه !!! مرسی بابت کمکت ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Perl نمایش پست ها
    معمولا دانشگاه ها خودشون نرم افزارهایی مثل ویندوز و آفیس رو روی سایت میزارن با لایسنس دانشجویی دانلود کنید و مشکلی هم نخواهید داشت. ولی معمولا نسخه Professional نیستند و محدودیت کارایی دارند. ولی دانشگاه تا دانشگاه فرق داره. باید در مورد دانشگاه خودتون پرس و جو کنید.

اگر هم مثل من از لینوکس استفاده میکنید که "همه دنیا سرای من است" و براتون هیچ فرقی نداره کجای دنیا باشید و هیچ غمی نیست.
    ممنون از کمکت.هنوز ایرانم تا یه ماه دیگه میام واسه همین گفتم نرم افزاراییکه به درد میخوره بریزم ببرم با خودم

Junior Member

سلام بچه ها
    یه سوال. تو آفر خوابگاهم زده bed clothes بیارید! این که گفته یعنی تشک رو هم باید ببرم؟؟؟ یا فقط باید روتختی و بالش و لحاف ببرم؟

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shaaadi نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    یه سوال. تو آفر خوابگاهم زده bed clothes بیارید! این که گفته یعنی تشک رو هم باید ببرم؟؟؟ یا فقط باید روتختی و بالش و لحاف ببرم؟
    سلام،

گیرم که اصلا تشک هم نداشته باشن، می خواین از اینجا تشک ببرین؟! اونجا تشک زیاد گرون نیست. نگران این یکی نباش

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lmira67 نمایش پست ها
    نه نه!ترجیح میدم از همین جا همینو که میگی بخرم تا اونجا جریمه بدم بالش بعد میگن دخترا! دلشون واسه لباسا و وسیله های تو کمدشون تنگ میشه !!! مرسی بابت کمکت ممنون.
    بالش و پتو و ملحفه مهمه! من ترجیح می دم به خاطر اینا پول اضافه بار بدم ولی با خودم ببرم

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2015 نمایش پست ها
    سلام،

گیرم که اصلا تشک هم نداشته باشن، می خواین از اینجا تشک ببرین؟! اونجا تشک زیاد گرون نیست. نگران این یکی نباش
    خیر، تشک جزو مبلمان خوابگاه میزارن واستون. ولی پتو و بالشت و رویه ی هر دو و رو تختی رو حتی اگه هم نیارید خود خوابگاه بهتون میفروشه، جنسشون شاید خیلی جالب نباشه ولی برای حداقل یک سال رو جواب میده (البته این در مورد بالشت بیشتر صدق میکنه، بقیه چیزها اوکیه ولی بالشتشون خیلی بد میشه بعد یه مدت) قیمتش واسه 1سال و نیم پیش که من خریدم 25 یورو بود که بسیار مناسبه واقعا. و فکر میکنم بیاین این رو بخرین بهتر باشه چون معمولا آدم انقدر بار داره که اینا خودشون کلی از فضا رو میگیرن. ولی خب بعضیا هم (من جمله خودم) بالشت خیلی واسشون مهمه و عادت دارن (که من بعدش که رفتم ایران مال خودم رو آوردم ) البته شاید همه اینها ایالت به ایالت متفاوت باشه . من تمام اطلاعاتی که دادم مربوط به ایالت تورینگنه.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط le-ciel نمایش پست ها
    خیر، تشک جزو مبلمان خوابگاه میزارن واستون. ولی پتو و بالشت و رویه ی هر دو و رو تختی رو حتی اگه هم نیارید خود خوابگاه بهتون میفروشه، جنسشون شاید خیلی جالب نباشه ولی برای حداقل یک سال رو جواب میده (البته این در مورد بالشت بیشتر صدق میکنه، بقیه چیزها اوکیه ولی بالشتشون خیلی بد میشه بعد یه مدت) قیمتش واسه 1سال و نیم پیش که من خریدم 25 یورو بود که بسیار مناسبه واقعا. و فکر میکنم بیاین این رو بخرین بهتر باشه چون معمولا آدم انقدر بار داره که اینا خودشون کلی از فضا رو میگیرن. ولی خب بعضیا هم (من جمله خودم) بالشت خیلی واسشون مهمه و عادت دارن (که من بعدش که رفتم ایران مال خودم رو آوردم ) البته شاید همه اینها ایالت به ایالت متفاوت باشه . من تمام اطلاعاتی که دادم مربوط به ایالت تورینگنه.
    موفق باشید
    ممنون دوست عزیز بابت راهنماییت. ظاهرا اکثر جاها این جوری هست که شما فرمودید ولی بعضی ها دوست ندارن تو تشک مستعمل بخوابن. من از این لحاظ گفتم. تا جایی که من می دونم تشکم زیاد گرون نیست.

نقل قول نوشته اصلی توسط shaaadi نمایش پست ها
    آره! به جان خودم میخواستم ببرم مرسی از راهنماییت
    خواهش. تو دیگه کی هستی؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2015 نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز بابت راهنماییت. ظاهرا اکثر جاها این جوری هست که شما فرمودید ولی بعضی ها دوست ندارن تو تشک مستعمل بخوابن. من از این لحاظ گفتم. تا جایی که من می دونم تشکم زیاد گرون نیست.

صحیح می فرمایید ولی برای این منظور رویه تشک هست که باز خود خوابگاه میفروشه البته باز هم ممکنه کسی بددل باشه نسبت به این قضیه.

Junior Member

سلام دوستان
    اقایونن این ولتاز برقه المان چجوریه پریز هاشون اگر فرق داره پریز هاشون من تبدیل بگیرم :دی
    و بچه ها مهمترین وسایل چیه با خودم ببرم :دی
    من پتو با یه بالش 3 تا ملافه دارم میبرم :دی
    و یک سوال دیگه اینکه خوابگاه قابلمه مابلمه اینا به ما میده یا خودمون باید بخریم :دی ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)