صفحه 6 از 92 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط reza.bahmaniar نمایش پست ها
    سلام

این دیگه بستگی داره به این که شما چجوری بخوای استفاده کنی. من خودم به شخصه 13.1 تا 14 رو ترجیه میدم. چون هم خیلی کوچیک نیست و هم خیلی سنگین نیست چون من معمولا لپ تاپم باید باهام باشه. فک نمی کنم لازم باشه زیاد پول اضافی بدی اگه فک می کنی اونقد لازم نداری این ور اونور ببریش.

موفق باشی
    حاج رضا از کجا بگیریم لب تاب رو منظورم اینه که از چه جور فروشگاه هایی بخریم بهتره

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    حاج رضا از کجا بگیریم لب تاب رو منظورم اینه که از چه جور فروشگاه هایی بخریم بهتره

سلام

اگه منظورتون تو آلمانه قیمت لپ تاپ تو فروشگاههای مختلف در حالت عادی زیاد با هم فرق نداره و معمولا هم 2 سال گارانتی رو دارن. من اینو در مورد SATURN و MEDIA MARKT قبلا دیدم. اما تفاوت قیمت معمولا تو شرایط ویژه و حراجیها به وجود میاد که اونو دیگه باید برید ببینید. در مورد DELL هم همونطوری که میدونید تو فروشگاه نمیفروشن باید آنلاین سفارش بدید براتون بیارن. البته در مورد برندهای دیگه هم میشه آنلاین سفارش داد و بعضا ارزونتر هم در میاد اما در مورد گارانتی دیگه گارارنتی فروشگاه نیست باید برای دفتر پست کنید و اینجور چیزا.
    در مورد دوستانی که از ایران لپ تاپ میارن هم قبلا یه جای دیگه گفتم حتما گارانتی شون رو از جایی که خریدن برای آلمان ok کنن چون اینجا اون گارانتی ها رو بعضا قبول نمیکنن مخصوصا در مورد DELL که کاملا تحریمه و اگه بفهمم از ایران اومده هیچ خدماتی نمیدن.

موفق باشید
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

دوستانی که در آلمان هستند و عزیزانی که تجربه داشتند.... ممنون میشیم اطلاعات و تجربیات خودتون رو در خصوص وسایل سفر در اختیار ما هم بزارید...

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

Junior Member

سلام به همه دوستان
    بحث نت بوک و از این چیزا شد، یاد کپی رایت افتادم.
    کلا تو کشور هایی که روی این مسئله حساس هستن، میشه راحت با خودمون کتاب و نرم افزار و غیره ببریم؟
    حتما خوب میدونید که خیلی از کارا رو با کرک و ... انجام می شه. نیان به خاطر یه مسئله به این کوچیکی(!!) بهمون گیر بدن و درد سر بشه.

نمیدونم چرا هموطنان عزیز فکر میکنن که دنیا زوم کرده رو ایرانیااا... بابا یه هواپیما 300-400 تا مسافر داره. نمیان بگن که همه لپ تاپاشونو روشن کنن تا ما ببینیم چی دارن توش؟ اصلاً مگه وقت میشه.
    من با آفیس کرک شده الآن یک و ماه نیم هست که در امریکا هستم و 1 بار هم آفیس کرک شده ام رو آپ دیت کردم و از اف بی آی نیامدن سراغمممممممممممم!!!!!!!!!

استفاده از نرم افزارهای کرک شده در موارد استفاده تجاری برای شما می تونه دردسر ساز باشه
    البته اونم خیلی به ندرت اتفاق میافته
    خیلی از ایرانی ها هم از ایران سی دی سفارش میدن و از اینترنت هم فیلم و نرمافزار دانلود می کنند.
    سایتهای اشتراک گذاری می گن ما اطلاعات را به اشتراک گذاشتیم و این مسئله رو حل می کنه.
    می دونم هر جا که باشم آسمون همین یه رنگه...
    --
    با همه دریا دلی دل را به دریاها زدم
    پشت پا بر اصل بی بنیاد این دنیا زدم

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان، در مورد وسایلی که باید با خودمون ببریم در صورتیکه دانشگاه خوابگاه داده باشه باز هم چه وسایلی لازم هست که ببریم با خودمون ؟
    برای چند روز اول که بهرحال طول میکشه تا اونجا جا بیفتیم با خودمون غذا ببریم ؟
    با توجه به محدودیت 30 کیلو بار و باری که حالا بهرحال میتونیم با خودمون داخل هواپیما ببریم فکر نکنم بیشتر از یه چمدون بزرگ(همون 30 کیلو) و یه کوله پشتی و یه کیف لپ تاپ بتونیم ببریم !! نظر شما چیه ؟

اینجا همه چی پیدا می شه پس زیاد بارتون را سنگین نکنین. حتما لباس گرم بیارید. من خودم 4 تا کنسرو غذا هم آوردم. پلوپز هم همه میگن بیارید.
    اگر اینجا بخواین لپ تاپ بخرین، کیبوردش آلمانیه، خیلی فرقی نمی کنه با انگلیسی ولی اولش یه ذره سخته. ویندوزی هم که روشه آلمانیه.
    لپ تاپ یا CD اگر همراهتون باشه، کاری ندارن و چک نمی کنن.

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaghayegh
    اینجا همه چی پیدا می شه پس زیاد بارتون را سنگین نکنین. حتما لباس گرم بیارید. من خودم 4 تا کنسرو غذا هم آوردم. پلوپز هم همه میگن بیارید.
    اگر اینجا بخواین لپ تاپ بخرین، کیبوردش آلمانیه، خیلی فرقی نمی کنه با انگلیسی ولی اولش یه ذره سخته. ویندوزی هم که روشه آلمانیه.
    لپ تاپ یا CD اگر همراهتون باشه، کاری ندارن و چک نمی کنن.
    شما چه وسایلی با خودتون بردید ؟؟ مواردی مثل پتو و وسایل پخت و پز(مثل قابلمه و ماهی تابه و ...) و وسایل غذاخوری(مثل بشقاب و قاشق و چنگال و ....) رو هم با خودتون بردید ؟؟
    اونجا که هستید چه وسایلی رو احساس می کنید که اگر نمیاوردید بهتر بود ؟؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط m0h3n نمایش پست ها
    شما چه وسایلی با خودتون بردید ؟؟ مواردی مثل پتو و وسایل پخت و پز(مثل قابلمه و ماهی تابه و ...) و وسایل غذاخوری(مثل بشقاب و قاشق و چنگال و ....) رو هم با خودتون بردید ؟؟
    اونجا که هستید چه وسایلی رو احساس می کنید که اگر نمیاوردید بهتر بود ؟؟

ممنونم
    من با خودم یه قابلمه، یه ماهی تابه، 3 تا بشقاب، قاشق چنگال و کارد آوردم ولی می بینم که همه اینها اینجا هست (خوشگل ترش هست ) ولی شاید نشه روز اول رفت و اینها رو خرید. پتو لازمه، من ملافه آوردم. یه پلوپز کوچک. قرص هم آوردم چون واقعا اینجا از داروخانه آدم چیزی بخره پیاده می شه! یه اتو خیلی کوچولو هم آوردم.
    بعدش خیلی چیزها رو وقتی اومدم و دیدم نیاز دارم، از اینجا خریدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)