صفحه 7 از 92 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaghayegh* نمایش پست ها
    من با خودم یه قابلمه، یه ماهی تابه، 3 تا بشقاب، قاشق چنگال و کارد آوردم ولی می بینم که همه اینها اینجا هست (خوشگل ترش هست ) ولی شاید نشه روز اول رفت و اینها رو خرید. پتو لازمه، من ملافه آوردم. یه پلوپز کوچک. قرص هم آوردم چون واقعا اینجا از داروخانه آدم چیزی بخره پیاده می شه! یه اتو خیلی کوچولو هم آوردم.
    بعدش خیلی چیزها رو وقتی اومدم و دیدم نیاز دارم، از اینجا خریدم.
    چرا 3 تا بشقاب آخه؟

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science, University of Bonn

نقل قول نوشته اصلی توسط Shaghayegh
    من با خودم یه قابلمه، یه ماهی تابه، 3 تا بشقاب، قاشق چنگال و کارد آوردم ولی می بینم که همه اینها اینجا هست (خوشگل ترش هست ) ولی شاید نشه روز اول رفت و اینها رو خرید. پتو لازمه، من ملافه آوردم. یه پلوپز کوچک. قرص هم آوردم چون واقعا اینجا از داروخانه آدم چیزی بخره پیاده می شه! یه اتو خیلی کوچولو هم آوردم.
    بعدش خیلی چیزها رو وقتی اومدم و دیدم نیاز دارم، از اینجا خریدم.
    ممنونم... طبق تحقیقاتی که من کردم علاوه بر مواردی که ذکر شده موارد زیر هم توصیه شده :

کابل شبکه(ممکنه خیلی بدردتون بخوره... من بهتون قول میدم)...
    عکس(ترجیحا عکس روی پاسپورت) به تعداد بالا مثلا 18 تا یا ...
    مدارکی که باید واسه دانشگاه ببریم و ترجمه ها بهمراه چندین نسخه کپی آنها
    کپی پاسپورت چندین نسخه
    نامه پذیرش بهمراه چند نسخه کپی آن
    دارو بمیزان لازم(سرماخوردگی، مسکن، آنتی بیوتیک و ....)
    لوازم تحریر که میگن اونجا گرونتر هست...
    وسایل خیاطی
    سه راهی برق... سفره غذا..... ادویه جات واسه پختن غذا(اگه آشپز هستید )

لطفا اگه نظری دارید بگید...

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature
    چرا 3 تا بشقاب آخه؟
    پس چند تا حسین جان !!

When one helps another, Both gain in strength
    جهان هر کس به وسعت جهان فکر اوست !

راجع به عکس، آره عکس بیارین چون خیلی گرونه اینجا ولی باید بیومتریک باشه وگرنه برای تمدید ویزا قبول نمی کنن. بیومتریک یعنی فقط از صورت و باید از محل رویش مو تا چانه معلوم باشه ( مثلا نمی شه موها را روی پیشانی ریخت! )
    کابل LAN اینم خیلی گرونه ولی کابل بلند بیارین. من که تو اتاقم از کابل خیلی بلند دارم استفاده می کنم.
    3 تا بشقاب چون حال ندارم بعد از هر بار خوردن غذا ظرفم رو بشورم بعدشم بعضی وقت ها 2 تا بشقاب لازمه برای بعضی غذاها.

این همه کپی نمی دونم به درد بخوره یا نه. چون فقط روز اول باید اصل مدارک رو به دانشگاه نشون بدین که با ترجمه های رسمی چک می کنه و بعدش هم بهتون پس می ده. برای همین فکر نمی کنم نیازی به کپی، اونم چندین نسخه باشه.

آخه اين همه ظرف و قبلمه و پلوپز و اين چيزا در كنار انواع لباسو و مواد غذايي را چطور داخل يك چمدون 30 كيلويي مي خواهيد جا بدين. از همون لحظه ورود ميخواهيد آشپزي كنيد؟ به نظر من (البته بعد سرچ هاي كه توي سايت فروشگاهاشون زدم)‌با همين قيمت هاي ايران و حتي در مواردي ارزان تر ميشه لااقل ظروف را خريداري كرد. مواد غذايي هم همه جوره اونجا با قيمت مناسب هست.
    Bon Voyage

سلام! كابل LAN چند متر بگيرم؟؟؟؟ DVD خام صرف مي كنه از اينجا بيارم يا همونه قيمتش؟

ApplyAbroad Veteran
    reza.bahmaniar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Universität des Saarlandes, CS and CuK

سلام

کابل LAN فک نمی کنم در این حد هم مشکل حادی باشه. هر چه در توانتونه بگیرید. DVD خام هم به تعداد لازم بیارید. اینجا قیمت زیاد فرق نمیکنه.

موفق باشید.
    دوستان یه مقدار خویشتن داری بیشتری در جواب دادن به دوستانمون تو انجمن داشته باشیم !!
    .

Smile پاسخ : وسایل مهم برای سفر

سلام

من تو فروم قسمت های سوئد، فنلاند، بلژیک، نروژ و ... رو هم چک می کنم و تنها مورد متلک بار کردن رو تو قسمت آلمان می بینم.

دوستان خوبم بیایید یاد بگیریم به همدیگه احترام بگذاریم و اگر لحن طنز ی بکار می بریم اول اون رو یکبار به سمت خودمون برگردونیم ببینیم واقعا خودمون تحمل داریم که متلک بارمون بشه بعد تو فروم پست کنیم.

من از همه دوستانی که اطلاعاتشون رو ولو در مورد رب و عرق نعنا اینجا گذاشتن صمیمانه تشکر می کنم. هرچند شاید اکسپت نشم و هیچوقت از ایران نتونم برم بیرون اما خوندن همین مطالب آدم رو به حال و هوای رفتن میندازه و به آدم این حس رو میده که چقدر آسون می شه همه ی مشکلات و پشت سر گذاشت و فقط نگران طعم رب گوجه فرنگی شد.

برای همتون آرزوی کامیابی دارم

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pegahtk
    سلام! كابل LAN چند متر بگيرم؟؟؟؟ DVD خام صرف مي كنه از اينجا بيارم يا همونه قيمتش؟
    کابل LAN بیارید با خودتون .... من یه کابل یک متری آوردم که خیلی واسم مفید بود... چون خوابگاهی که داریم حتما باید از کابل شبکه استفاده کنیم تا بتونیم از اینترنت خوابگاه استفاده کنیم....
    DVD خام هم بیارید... گرچه من خودم نیاوردم...

یادتون باشه یک جفت دمپایی بیارید... من خودم یادم نبود و الان واقعا لازم هست

ApplyAbroad Champion
    m0h3n آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سعی کنید علاوه بر پلوپز که خیلی مفید هست اینجا ماهی تابه هم با خودتون بیارید.. اینجا وسایل آشپزخونه گرون هست.... وسایل آشپزی تا میتونید با خودتون بیارید(قابلمه... کف گیر... ملاقه ... قاشق و .....)

وسایل بهداشتی هم با خودتون بیارید... شامپو... صابون... مایع دستشویی... آقایون مخصوصا After Shave (بین 7-10 یورو) بیارید که گرون هست.. ژل اصلاح و خلاصه بهداشتی جات

سلام

این کابل شبکه توی آلمان هم کابل Cross هست یا موازی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)