صفحه 72 از 92 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط aminoofcriss نمایش پست ها
    اگه منظورتون قرص رایمیتیدین هست که تا الان 25 ساله 1 بار هم استفاده نکردم ولی میبرم .مرسی از اینکه گفتید. چمدون رو توی ایران چک میکنن یا موقع ورود ممکنه به مشکل بخوره این داروها ؟
    نه عزیزم! الان تو پیام خصوصی بهت میگم.
    عزیزم من با خودم یه خروار دارو بردم (انواع استامینوفن، انواع ضد درد، انواع داروهای دیگه،) و چندین بار هم بردم!!! هرگز به من گیر ندادن! از بقیه هم بپرس. به نظرم موردی نداره.

Junior Member

سلام دوستان یه سری کتاب هست از دوره لیسانس که بخشی از علم آدمه دیگه ایبوکش رو هم پیدا نکردم (البته رایگان) چکار باید بکنیم با اینا؟ انقدرم سنگینه که نمیشه ببری

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmike نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سری کتاب هست از دوره لیسانس که بخشی از علم آدمه دیگه ایبوکش رو هم پیدا نکردم (البته رایگان) چکار باید بکنیم با اینا؟ انقدرم سنگینه که نمیشه ببری
    دوست عزیز از من میشنوین کتاب متاب نبرین!!!!
    واقعا به درد نمیخوره!
    اونجا انقدر کتاب هست که حد نداره!
    شمام بلاخره زبانتون قوی هست و دارین میرین!
    اصلا خنده دار میشه!!!!!
    پیشنهادم اینه که بار نکنین کتابارو.
    اونا مدرن تر هستن. بهترین کتابا رو دارن.
    تازه شما اونورم کلی جابجایی دارین، بعدا کفرتون درمیاد!!!!

رشته و دانشگاه

دوستان قرص ضد حساسیت انتی هیستامین و شربت سرما خوردگی و این چیزا رو بذاریم توی بار ممکنه مشکلی ایجاد بشه؟ پرواز ماهان دوسلدورف
    1 سوال دیگه اینکه طبق قوانین بیشتر 5000 دلار نمیشه خارج کرد از کشور ولی توی ویزا نوشته 7908 یورو باید به همراه داشته باشید. مشکلی پیش نمیاد ؟ نیاز نیست از وزارت علوم نامه ی خاصی بگیرم؟
    با تشکر
    کسی پول شما رو چک نمیکنه!
    پول شما رو فقط سفارت چک میکنه.
    وگرنه نه توایران، نه تو فرودگاههای آلمان کسی نمیپرسه ازتون که پولت کجاست!
    چون اصلا معقول نیست.
    من ندیدم از کسی بپرسن.
    ضمنا، ممکنه یه عده اونور ضامن داشته باشن که اون آدم از حساب خودش پول بده برای کسی که ازینور میره. پس نیازی به نشون دادن پولتون نیست.

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

دوستان قرص ضد حساسیت انتی هیستامین و شربت سرما خوردگی و این چیزا رو بذاریم توی بار ممکنه مشکلی ایجاد بشه؟ پرواز ماهان دوسلدورف
    1 سوال دیگه اینکه طبق قوانین بیشتر 5000 دلار نمیشه خارج کرد از کشور ولی توی ویزا نوشته 7908 یورو باید به همراه داشته باشید. مشکلی پیش نمیاد ؟ نیاز نیست از وزارت علوم نامه ی خاصی بگیرم؟
    با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    کسی پول شما رو چک نمیکنه!
    پول شما رو فقط سفارت چک میکنه.
    وگرنه نه توایران، نه تو فرودگاههای آلمان کسی نمیپرسه ازتون که پولت کجاست!
    چون اصلا معقول نیست.
    من ندیدم از کسی بپرسن.
    ضمنا، ممکنه یه عده اونور ضامن داشته باشن که اون آدم از حساب خودش پول بده برای کسی که ازینور میره. پس نیازی به نشون دادن پولتون نیست.
    کاملا شانسیه. برای من در فرودگاه فرانکفورت چک کرد و تا قرون آخر رو شمردن بعد مهر رو زدن و اجازه ورود دادن. هیچ تضمینی نیست که چک بکنن یا نه.

با تشکر. بله تقسیم بندی میکنم ولی بلاخره یه جایی باید چک کنن که این 8000 تا همراهمه ؟اگه توی فرودگاه بگن بیشتر 5000 نمیشه ببری چکار میشه کرد؟ میشه از وزارت علوم نامه ای گرفت که همراه داشتن این مبلغ بلا مانع است ؟
    در مورد داروها زیاد نیست از هرکدوم 2 ورق. ترسم از این قرص های کدیین دار هست. ایا حمل این قرص ها در المان جرم تلقی میشه ؟ (مثل عربستان)
    توکلن هم خواست که پول رو از نزدیک ببینه
    اگر چه نشمرد

دارو کدیین دار میتونی بیاری حتی 10 ورق استامینوفن کدیین دار و آنی هستامین
    ممکنه (که تاحالا هیچ وقت پیش نیومده نه واسه خودم نه اطرافیان) در آلمان چک کنن
    که در صورت داشتن نامه پزشک مشکلی پیش نمیاد

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط razgolesorkh نمایش پست ها
    توکلن هم خواست که پول رو از نزدیک ببینه
    اگر چه نشمرد

دارو کدیین دار میتونی بیاری حتی 10 ورق استامینوفن کدیین دار و آنی هستامین
    ممکنه (که تاحالا هیچ وقت پیش نیومده نه واسه خودم نه اطرافیان) در آلمان چک کنن
    که در صورت داشتن نامه پزشک مشکلی پیش نمیاد
    جالبه، تا الان برای دو نفر چک شده (حداقل اینجا میبینم)
    برای من نه دوستان، فقط دعوتنامه استادو دیدن. اتفاقا انقدم تاکید داشتن که نگو!!! انقدر من و بقیه و خودشونو منتظر نگه داشتن تا من از پشت لپتاپم درش آوردم و دادم بهشون!! بعد از اون، گفتن برو!
    تاکید میکنم که دوستان حتما دعوتنامه استاد، و رزرو هتل یا ادرس اون خونه ای که کرایه کردنو داشته باشن همراهشون.

من پارسال همین موقع ها داشتم می رفتم و این ها مواردی هستند که به نظرم رعایت کنید راحت ترید اونجا:
    1.چمدون سایز خیلی بزرگ نبرید همون متوسط و کوچک خوبه.(از کیسه های وکیوم استفاده کنید)
    2.من پلوپز آرام پز پارس خزر بردم راضیم ولی دیگه قابلمه یا ماهیتابه نبرید.وزن اضافه ست و می تونید اونجا با همین قیمت بخرید.
    3.همه پلیورها و کاپشن ها رو نبرید.به یه دونه اکتفا کنید تا دستتون بیاد اونجا چی بگیرید.
    4.قاشق چنگال از اینجا ببرید اونجا گرون تره.
    5.اصلا کتاب نبرید.همه رو اسکن کنید.
    6.من از اینکه بالش و پتو نبردم راضیم چون قیمت ها فرق زیاد نداره مگه اینکه به مدل خاصی عادت داشته باشید!
    7.هر چی قرص می خواید ببرید.فرودگاه آلمان چک نمیکنه ولی اگه خیلی خاصن با نسخه ببرید.من هر چی داشتم با نسخه بردم.پمادهایی که اینجا استفاده می کنید رو هم ببرید.مثل سوختگی و...یه کم زمان می بره خرید اینا دستتون بیاد.
    8.ادویه ببرید اگه اهل آشپزی هستید نه بیشتر.همه چی هست اونجا
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم کامپیوتر - صنعتی امیر کبیر

با تشکر
    سلام،

من این سوالو تلفنی از فرودگاه پرسیدم، گفتن اگه احیانا بخوان بررسی کنن باید نامه پذیرش دانشگاه و ویزا دانشجویی رو نشون بدی. با این وجود مشکلی تو انتقال 8000 یورو نیست.

Junior Member

سلام
    دوستان کسی میدونه امکان بردن کیس کامپیوتر و مانیتور وجود داره؟ اگر قطعات کیس را جدا کنم چطور؟

خیلی ممنون میشم از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)