صفحه 73 از 92 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

با سلام
    اصولا تو ايران ميزان پول همراه رو چك نميكنند مگر اينكه حجم زيادي باشه يا شك كنند.به هر حال دانشجوها به ميزان مهري كه تو پاسشون زدن مجاز اند
    در آلمان بيش از ده هزار يورو رو حتما فورا بايد به گمرك فرودگاه اعلام كنيد و هيچ مشكلي نيست و عواقبي نداره،اما اگر اعلام نشه و بفهمند جريمه سنگيني داره،اين ده هزار يورو شامل انواع ارز طلا سنگهاي قيمتي اوراق بهادار چك و... ميشه و منظور فقط پول نقد نيست
    دانشجوياني كه مهر هشت هزار يورو تو پاسشون خورده حتما پولشون رو چك ميكنند اما احتمال اينكه دقيق بشمارند كم هست.
    بعد از چند سال دوباره سلام...امیدوارم با توجه به کمبود وقتی که دارم بتونم برخی از دانسته ها و تجربیات خودم رو به دوستان انتقال بدم.شاید کمکی هرچند کوچک باشه.اگر سوالی بی پاسخ ماند لطفا لینک تاپیک رو توسط پیغام خصوصی ارسال کنید.قبلا از تاخیر احتمالی در پاسخ به دوستان عذرخواهی میکنم.

با سلام.
    دوستان خواستم بدونم اگر بیش از مبلغ 7908 یورویی که در پاسپورت خورده ببریم مثلا 9500 ببریم چه اتفاقی میوفته؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط cyclamen_per نمایش پست ها
    با سلام.
    دوستان خواستم بدونم اگر بیش از مبلغ 7908 یورویی که در پاسپورت خورده ببریم مثلا 9500 ببریم چه اتفاقی میوفته؟؟
    هیچ اتفاقی نمیوفته. بیشتر از ده هزارتا رو باید اعلام کنید. بین ۷۹۰۸ تا ۱۰۰۰۰ هر رقمی ببرین ایرادی نداره.

Junior Member

سلام دوستان.. کسی اطلاع داره فریت به فرانکفورت برای هر روز تو انبار موندن چند یورو میگیرن؟ و کسی میتونه راهنمایی کنه برای گرفتن بارمون از فریت کدوم قسمت فرودگاه باید بریم و چی باید بگیم؟ این تحویل گرفتن بار از فریت فرودگاه برام یه مساله نگران کننده شده چون فکر کنم زبانم باید خیلی عالی باشه تا بتونم با اونا ارتباط برقرار کنم. من زبانم A1 هست..کسی راهنمایی میتونه بکنه؟

سلام
    حتما بخشی از دوستان عینکی هستند.
    می خواستم بدونم قیمت عینک و لنز و هزینه ساخت چه طوریه؟
    لازمه یه دونه یدکی از ایران ببریم یا نه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadghk نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    من یه لنز خریدم که ارزون ترین ممکن بود، نه ضد خش بود، نه غیررفلکس، به قیمت 15 یورو. یه قاب هم انتخاب کردم که شد 45 یورو. تقریبا از ارزون ترین قابا بود قابم. سه مدل لنز داشت، یکیش همینی که من خریدم (من دائم عینک نمی زنم، واسه همین خیلی برام مهم نبود که خیلی هم خوب نباشه لنزم) 15 یورو، بعدیش فکر می کنم 100 یورو بود و بعدی حدود 180 یورو. قاب ها هم از 10 15 یورو (که جنسشون پلاستیکیه، نه فلزی) داره تاااااااا 200 و خورده ای یورو (شاید بیشتر هم داشته باشم، اما من چشمم تا همین جا رو دیده!).
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadghk نمایش پست ها
    سلام
    اینجا عینک فروشی هایی هست که شما میتونید یک قاب انتخاب کنید با یک شیشه خیلی معمولی، کلا روی هم ۱۷ یورو تموم میشه. (اگر اشتباه نکنم فقط بار اول میتونید این نوع خرید رو انجام بدین). اما خوب کیفیت خیلی خوبی نباید انتظار داشته باشید ازش.
    عینک خوب اگر بخواین هزینه کنین میتونین با ۸۰-۹۰ یورو یک چیز خیلی خوب بگیرین (من گرفتم). البته مسلما خیلی گرون تر هم موجوده.

حالا از ایران بگیریم یا نه؟ یکی از دوستان من همزمان با خرید من رفت تو ایران یه قاب از کنار خیابون گرفت، زیر ۱۰ هزار تومان. تا الان که خیلی خوب براش کار کرده!

جمع بندی: شاید بد نباشه یه قاب ارزون (ولی مستحکم) از ایران بگیرین،‌ و اینجا یه شیشه خوب روش بندازین ولی همش رو هم بخواین اینجا بگیرین قیمت نجومی نمیشه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    من یه لنز خریدم که ارزون ترین ممکن بود، نه ضد خش بود، نه غیررفلکس، به قیمت 15 یورو. یه قاب هم انتخاب کردم که شد 45 یورو. تقریبا از ارزون ترین قابا بود قابم. سه مدل لنز داشت، یکیش همینی که من خریدم (من دائم عینک نمی زنم، واسه همین خیلی برام مهم نبود که خیلی هم خوب نباشه لنزم) 15 یورو، بعدیش فکر می کنم 100 یورو بود و بعدی حدود 180 یورو. قاب ها هم از 10 15 یورو (که جنسشون پلاستیکیه، نه فلزی) داره تاااااااا 200 و خورده ای یورو (شاید بیشتر هم داشته باشم، اما من چشمم تا همین جا رو دیده!).
    با توجه به حرفای دوستمون که درست هم هستن، گفتم شاید بد نباشه کامل کنم توضیحاتمو. من از fielmann خریدم عینکمو و شماره ی دو تا چشمم با هم فرق داشت. واسه همین نمی تونستم از خیلی از عینک های آماده ای که قاب و لنز و همه چیش آماده است و با قیمت خیلی مناسب تو فروشگاهای عادی (و نه عینک فروشی) مثل mueller فروخته میشه استفاده کنم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    با توجه به حرفای دوستمون که درست هم هستن، گفتم شاید بد نباشه کامل کنم توضیحاتمو. من از fielmann خریدم عینکمو و شماره ی دو تا چشمم با هم فرق داشت. واسه همین نمی تونستم از خیلی از عینک های آماده ای که قاب و لنز و همه چیش آماده است و با قیمت خیلی مناسب تو فروشگاهای عادی (و نه عینک فروشی) مثل mueller فروخته میشه استفاده کنم.
    شرمنده، من یه بار دیگه گفته مو کامل می کنم. همین امروز فهمیدم که (حداقل تو بعضی شهرهای آلمان) میشه از Fielmann قاب مجانی گرفت. اگه شیشه رو ازشون بخرین، قاب مجانی بهتون میدن. اما باید بهشون بگین قابای مجانیتونو می خوام ببینم. قاب هاش هم بد نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farima84 نمایش پست ها
    من خودم پروازم جمعه است یکشنبه فریت کردم که تا جمعه برسه و برم تحویل بگیرم. شهرمم یه جای دیگه است. از فرانکفورت تحویل میگیرم با قطار یا ماشین میبرم شهر خودم. تا 48 ساعت پول انبار نمیگیرن. با همه این شرایط بازهم توصیه من به فریت هست. حتی اگر حمل بار با قطار سخت باشه ارزشش رو داره.
    درضمن تاجایی که من اطلاعات گرفتم از دوستان قطار به تعداد بار و وزنش کاری نداره...
    موفق باشید
    سلام. منم پروازم شنبه هست و چند روز پیش بارم رو فریت کردم. دوستانی که اطلاعاتی در این مورد دارن میشه راهنمایی کنن که وقتی رسیدن فرودگاه مقصد برای تحویل بارشون کدوم قسمت فرودگاه رفتن؟ من دادم ایران ایر فریت کنه. الانم ازتون راهنمایی می خوام که پروسه تحویل بارمون تو مقصد چجوریه و چیکار باید بکنیم؟؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)