صفحه 76 از 92 نخستنخست ... 26666768697071727374757677787980818283848586 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 760 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم کامپیوتر - صنعتی امیر کبیر

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط emad__ab نمایش پست ها
    با تشکر از اینکه جواب دادید،ولی فکر میکنم مقدار ارز وارد شده نامحدوده ولی برای خروج از کشور محدوده.

واسه این هم، بازم کسی پول منو نشمرد،‌ ولی تو بانک بهم گفتن نامه پذیرش دانشگاه رو احتیاطا دم دست بزار. گرچه تو پاسپورتم زده اگه ویزا دانشجویی باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    علوم کامپیوتر - صنعتی امیر کبیر

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    همون طور که دوستمون گفتن، 9000 یورو مشکلی نداره و لازم هم نیست اظهارنامه براش پر کنین. پول رو هم نذارین تو کیف پولتون. واقعا می خواین 9000 یورو رو بذارین توی کیف دستی؟ اکثرشو بذارین توی یکی از زیپ های داخل چمدونتون و در چمدونتونو هم قفل بزنین. حدود صد یوروشو بذارین توی کیف دستیتون که اگه جایی لازمتون شد بلیتی چیزی بخرین، داشته باشین. رسید مسید هم نمی خواد. ان شاءالله که اتفاقی نمی افته. ما که این طوری آوردیم و طوری نشد. ان شاءالله که مال شما هم چیزیش نمیشه
    سفرتون سلامت
    من باشم تو چمدون نمیزارم. یه کیف کوچیک که بشه رو گردن انداخت و بمونه زیر لباس به نظرم اوکیه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    همون طور که دوستمون گفتن، 9000 یورو مشکلی نداره و لازم هم نیست اظهارنامه براش پر کنین. پول رو هم نذارین تو کیف پولتون. واقعا می خواین 9000 یورو رو بذارین توی کیف دستی؟ اکثرشو بذارین توی یکی از زیپ های داخل چمدونتون و در چمدونتونو هم قفل بزنین. حدود صد یوروشو بذارین توی کیف دستیتون که اگه جایی لازمتون شد بلیتی چیزی بخرین، داشته باشین. رسید مسید هم نمی خواد. ان شاءالله که اتفاقی نمی افته. ما که این طوری آوردیم و طوری نشد. ان شاءالله که مال شما هم چیزیش نمیشه
    سفرتون سلامت
    مبلغ بیشتر از 10 هزار یورو ورودش به آلمان مشکل داره قبلش باید توی سفارت آلمان اظهار نامه براش پر کنید و باهشون هماهنگ کنید ولی مبلغ بلای 5 هزارتا هم نمیتونید با خودتون از ایران خارج کنید ولی تو فرودگاه ایران فقط ازتون میپرسند اونم خیلی موردش کمیابه ولی از من پرسیدند گفتم کمتر از 5000 هزارتا همراهمه تو فرودگاه ایران و وقتی اینو گفتم بهم گفت نشونشون بدم منم جدا گذاشته بودم نشون دادم و اونا هم نشمردند . دقیقا اون ماموری پرسید ازم که دم در میشینه برای چک کردن بارها قبل از وارد شدن به اون قسمت تجویل بار . ولی با اینکه من از ایرانم خیلی خارج شدم قفط یک بار ازم این سوال شده . و با وجود اینکه تو پاسپورتم مهر 8 هزار یورو رو زده بود ولی فرودگاه ایران زیاد روی این قضیه پافشاری نمیکنه .

نقل قول نوشته اصلی توسط satell نمایش پست ها
    مبلغ بیشتر از 10 هزار یورو ورودش به آلمان مشکل داره قبلش باید توی سفارت آلمان اظهار نامه براش پر کنید و باهشون هماهنگ کنید ولی مبلغ بلای 5 هزارتا هم نمیتونید با خودتون از ایران خارج کنید ولی تو فرودگاه ایران فقط ازتون میپرسند اونم خیلی موردش کمیابه ولی از من پرسیدند گفتم کمتر از 5000 هزارتا همراهمه تو فرودگاه ایران و وقتی اینو گفتم بهم گفت نشونشون بدم منم جدا گذاشته بودم نشون دادم و اونا هم نشمردند . دقیقا اون ماموری پرسید ازم که دم در میشینه برای چک کردن بارها قبل از وارد شدن به اون قسمت تجویل بار . ولی با اینکه من از ایرانم خیلی خارج شدم قفط یک بار ازم این سوال شده . و با وجود اینکه تو پاسپورتم مهر 8 هزار یورو رو زده بود ولی فرودگاه ایران زیاد روی این قضیه پافشاری نمیکنه .
    حتی تو فرودگاه ایران هم بگین بیشتر از ۵۰۰۰ تا پول دارین بازم گیر نمیدن به دانشجو. ممکنه یکمی سوال پیج کنن و بخان اولش غر غر کنن. ولی آرامش داشته باشین همه چی حله.

Junior Member

پیش فرض وسایل مهم برای سفر

مگه شما ها پولتونو نشون میدین؟! البته من اونقدری پول نمیبرم اما با این پاکت مخفیها به داخل شلوار اویزون میکنه آدم!

نقل قول نوشته اصلی توسط aminahmadi2010 نمایش پست ها
    به نظر من اولا تقریبا همه چیزو میشه از اینجا خرید. حتی ادویه . من خودم چند وقت پیش از یه فروشگاه ترکیه ای ارده خریدم.
    مواد غدایی خیلی ارزونه و تقریبا با ایرن هم فیمته پس به هیچ وجه شکرو نمکو این چیزا نیارید.. گرون ترین چیزا اینجا لوازم خونه هست که البته میتونید از ebay kleinanzeigen دست دوم به قیمتای خوبی بخرید. ولی در مورد ملافه و حوله و پتو چون دست دوم خریدنش معقول نیست با خودتون بیارید بهتره.
    ضمننا چای خشک و زعفرونو زرشک و قند هم با خودتون بیارید چون اینجا سخت پیدا میشه

حوله و پتو و بالش هم المان همه جورش هست خیلی بیشتر از ایران، حتی با پول برابر جنس بهتر و قشنگترم میدن که روش هم ساخت المان زده حالا ممکنه واقعا جنس چینی باشه ولی بهرحال المان خیلی تنوعش بیشتره تو اینجور چیزا
    ویرایش توسط omid2015 : March 5th, 2016 در ساعت 02:14 AM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه کاسل

نقل قول نوشته اصلی توسط vista812 نمایش پست ها
    حوله و پتو و بالش هم المان همه جورش هست خیلی بیشتر از ایران، حتی با پول برابر جنس بهتر و قشنگترم میدن که روش هم ساخت المان زده حالا ممکنه واقعا جنس چینی باشه ولی بهرحال المان خیلی تنوعش بیشتره تو اینجور چیزا
    باهاتون موافقم ولی در مورد بالشت نه. اگه آدم اهل بالشت سفت باشه حتما باید با خودش بیاره. من هنوز که هنوزه هرشب از بالشت هام مینالم. با اینکه کل شهر رو هم گشتم و بهترین بالشت سفتشون رو هم توی IKEA خریدم که اونم نرم و به درد نخوره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران دانشگاه کاسل

نقل قول نوشته اصلی توسط aminahmadi2010 نمایش پست ها
    به نظر من اولا تقریبا همه چیزو میشه از اینجا خرید. حتی ادویه . من خودم چند وقت پیش از یه فروشگاه ترکیه ای ارده خریدم.
    مواد غدایی خیلی ارزونه و تقریبا با ایرن هم فیمته پس به هیچ وجه شکرو نمکو این چیزا نیارید.. گرون ترین چیزا اینجا لوازم خونه هست که البته میتونید از ebay kleinanzeigen دست دوم به قیمتای خوبی بخرید. ولی در مورد ملافه و حوله و پتو چون دست دوم خریدنش معقول نیست با خودتون بیارید بهتره.
    ضمننا چای خشک و زعفرونو زرشک و قند هم با خودتون بیارید چون اینجا سخت پیدا میشه
    حوله و پتو هم به راحتی میشه جنس خوب خرید. در مورد بالشت هم در پست قبل توضیح دادم. قند و چای خشک هم اینجا توی همه ی فروشگاه ها فراوونه. فقط اگه مثل من اهل آشپزی هستید زعفران و زرشک رو بیارید. چون اینجا هست ولی گرونه.

دوستان جتما ادویه، خشکبار، زرشک، زعفرون و سبزی خشک با خودتون بردارید، ملافه حوله و ظرف و ظروف و خوراکی همه چیز هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط k24 نمایش پست ها
    باهاتون موافقم ولی در مورد بالشت نه. اگه آدم اهل بالشت سفت باشه حتما باید با خودش بیاره. من هنوز که هنوزه هرشب از بالشت هام مینالم. با اینکه کل شهر رو هم گشتم و بهترین بالشت سفتشون رو هم توی IKEA خریدم که اونم نرم و به درد نخوره.
    بله منم با خودم بالشم رو آوردم چون به بالش سفت عادت دارم

خوشبحال بعضیا چه معضلات باحالی دارن واقعا چه وقت زیادی دارند که به این موارد دقیق و موردی فکر میکنید مثلا نگران طعم ایرانی رب گوجه هستند .

اینجا هم آب گوجه میفروشن تو بسته بندی هم رب گوجه تو تیوپ مثل تیوپ خمیردندون من همیشه راضیم ، مغازه ایرانیا یا یه سایتی هم هست آنلاین رب گوجه ایرانی میفروشه مغازه ترکها هم رب گوجه ترکی میفروشه مثل رب گوجه خودمون .

شما که وقت زیادی دارید میتونید روش ساخت رب گوجه ایرانی را یاد بگیرید همه جای دنیاگوجه هست کپی گوجه های خودمون ، میتونید رب گوجه ایرانی تهیه کنید خودتون تو خونه.

راستی اینجا خیار ایرانی هم کم پیدا میشه ، تونستید با خودتون بیارید .
    ویرایش توسط satell : March 16th, 2016 در ساعت 04:58 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    azad uni

نوشته اصلی توسط satell
    نقل قول نوشته اصلی توسط merkava نمایش پست ها
    حتی تو فرودگاه ایران هم بگین بیشتر از ۵۰۰۰ تا پول دارین بازم گیر نمیدن به دانشجو. ممکنه یکمی سوال پیج کنن و بخان اولش غر غر کنن. ولی آرامش داشته باشین همه چی حله.
    من با 10.000 یورو میخوام برم. آخرش بالاخره اگه تووی فرودگاه سوال کردن پول چقدر داری چی بگیم؟ اگه دروغ بگیم و چک کردن که بد میشه، اگه هم راستش رو بگیم و نذاشتن هم این مقدار پول رو ببریم که ...نمیشه آخه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)