صفحه 78 از 92 نخستنخست ... 28686970717273747576777879808182838485868788 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 771 تا 780 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط azerrila نمایش پست ها
    سلام،
    میخواستم بپرسم اگر لیستی هست از وسایل مهم سفر که همه چیزو توش نوشته باشه، چون محتوی پست ها بیشتر بنظر میاد سوال اینه که بردن یک چیز بخصوص ضروری یا امکان پذیر هست یا نه

ممنون
    پست شماره ی 138 رو تو همین تاپیک بخونین. البته ایشون هم لینکی دادن به چیزایی که یه نفر برای اتریش نوشته. اما لیست کامل و خوبیه. وقتی وارد اون تاپیک اتریش میشین، صفحه های بعدش رو هم چک کنین. چون گروه بندی کردن و بعضی هاش تو صفحه های بعدیش هست.
    فقط یه نکته رو بدونین که "تمام" اون چیزایی که میارین تو آلمان پیدا میشه. پس اگه قصد دارین چیزایی رو بیارین که پیدا نمیشه، باید بگم فقط کافیه با لباس های تنتون بیاین. همین. هدف از این دسته بندی ها و لیست نوشتن ها کم کردن هزینه ها و راحت کردن کارها، به خصوص تو روزهای اوله که هیچ جا رو نمیشناسین. بنابراین، اگر چیزی به نظرتون جا نمیشه توی چمدونتون یا دوست ندارین بیارین، خیلی راحت، با خودتون نیارین. فکر نکنین همه ی اینا آوردنشون ضروریه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

دوستان راستی اگر قرص سردرد همراهمون باشه گیر نمیدن مثل ژلوفن و ... ؟
    یا قرصهای ویتامینی مثل زینک و ویتامین D

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط GHSF نمایش پست ها
    دوستان راستی اگر قرص سردرد همراهمون باشه گیر نمیدن مثل ژلوفن و ... ؟
    یا قرصهای ویتامینی مثل زینک و ویتامین D
    هر دارویی که برای مصرف شخصی باشه گیر نمیدن.
    اما اگه چیزی رو به مقدار زیاد میارین، یا اگه دارویی هست که به طور معمول نیاز به تجویز پزشک داره، ترجیحا بگین دکتر براتون تجویز کنه و نسخه شو داشته باشین.
    --
    ما یه بار یه سری دارو آوردیم از ایران. تو آلمان طرف باز کرد. هی می پرسید این چیه؟ می گفتیم دارو. می گفت برا خودتونه؟ می گفتیم آره! میذاشت سر جاش. باز یه بسته ی دیگه رو برمی داشت! یه کم بیچاره تعجب کرده بود از اون همه دارو و احتمالا مریضی ای که به نظرش ما داشتیم! اما خب چیزی نگفت.

Junior Member

سلام. وقتتون بخیر.
    می خواستم بپرسم که اطلاع دارید یه خانم تا چه مقدار از جواهراتش رو میتونه بدون مشکل به آلمان بیاره؟
    آیا اگر از مقدار خاصی بیشتر باشه باید در آلمان هزینه ای پرداخت بشه؟

ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT-Parand Azad University

دوستان
    میخوام پک نرم افزاری مثل گردو رو ببرم. میشه بگید قوانینش چیه؟گیر میدن بهم آیا؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ciso نمایش پست ها
    دوستان
    به اینکه توی این سی دی ها چیه گیر نمیدن. یعنی از نظر بردن مشکلی نداره. ولی بعدا اگه از نرم افزاراش استفاده کنین و آنلاین اون شرکت متوجه بشه که نسخه ی شما تقلبیه، اون وقت مشکل ساز میشه براتون.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ciso نمایش پست ها
    دوستان
    مشکلی نیست. حتی سیستم عامل تقلبی هم داشته باشین ( که احتمالا هست ) مسیله ای پیش نمیاد.
    نرم افزار هر چی میخواین میتونین بیارین. آلمان هم که رسیدین میتونین از سایتهای دیگه دانلود کنین بعدا !
    حالا چه ایرانی چه خارجی. فقط دور تورنت (Torrent) رو خط بکشید چون ریسک بالایی داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    مشکلی نیست. حتی سیستم عامل تقلبی هم داشته باشین ( که احتمالا هست ) مسیله ای پیش نمیاد.
    نرم افزار هر چی میخواین میتونین بیارین. آلمان هم که رسیدین میتونین از سایتهای دیگه دانلود کنین بعدا !
    حالا چه ایرانی چه خارجی. فقط دور تورنت (Torrent) رو خط بکشید چون ریسک بالایی داره.
    سلام:

واقعا ویندوز و نرم افزار تقلبی ریسک نداره؟! چون شنیدم مثلا تو آمریکا به محض اینکه بفهمن اینا تقلبیه حتی امکان دیپورت هم هست!! آلمان اینجوری نیست؟!

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط rozhingazh نمایش پست ها
    سلام:

واقعا ویندوز و نرم افزار تقلبی ریسک نداره؟! چون شنیدم مثلا تو آمریکا به محض اینکه بفهمن اینا تقلبیه حتی امکان دیپورت هم هست!! آلمان اینجوری نیست؟!
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2336981

دوستان سلام:

شناسنامه و کارت ملی که با خودمون می بریم (آلمان) باید ترجمه هاشونم همرامون باشه؟ چون دوستان گفته بودن گاهی سفارت ایران درخواست می کنه شناسنامه و کارت ملی رو. خواستم بدونم ترجمه هاشم باید داشته باشیم؟

بعد اینکه گواهینامه رو حداکثر چند ساله می شه بین المللی کرد؟

سپاس.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)