صفحه 81 از 92 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1986 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ممکنه چند ماه آینده از المان بیام ایران ولی حدود 100 کیلو بار دارم.
    و دنبال یه راهی هستم تا بصورت ارزان بیارم ایران.
    وسایل و لباسایی هستن که در طول اقامتم تو آلمان خریدم
    ممنوم میشم اگه اطلاعاتی دارین بگین
    ممنون
    سلام
    شما باید بارتون رو با کارگو به صورت فریت بفرستید. اگر تو شهری هستید که دفتر هواپیمایی ایران ایر یا ماهان هست تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنند. در غیر اینصورت حتما دفتر ترکیش هست و میتونید با این ایرلاین بارتون رو بفرستید. به طور تقریبی ایران ایر از تهران به فرانکفورت بار 100 کیلو رو با هزینه 500 تومان میفرسته.

نقل قول نوشته اصلی توسط jahangir نمایش پست ها
    سلام
    شما باید بارتون رو با کارگو به صورت فریت بفرستید. اگر تو شهری هستید که دفتر هواپیمایی ایران ایر یا ماهان هست تماس بگیرید تا راهنمایی تون کنند. در غیر اینصورت حتما دفتر ترکیش هست و میتونید با این ایرلاین بارتون رو بفرستید. به طور تقریبی ایران ایر از تهران به فرانکفورت بار 100 کیلو رو با هزینه 500 تومان میفرسته.
    ممنون
    از المان به اایران چجوریه؟
    یه چیزی که شنیدم که بار اضافه رو با همون هواپیمایی که قراره مسافرش شیم هم میشه برد ولی نمیدونم کدومش به صرفه اس.
    و اینکه من اینا رو از کجا بپرسم؟ اصطلاح خاصی داره؟
    مثلا دفتر کارگو چجوری شمارشو تو المان پیدا کنم؟
    ممنون از راهنماییتون.
    اگه ممکنه پیام خصوصی بدین تا متوجه شم.

Senior Member bayazee آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Maryam1986 نمایش پست ها
    ممنون
    از المان به اایران چجوریه؟
    یه چیزی که شنیدم که بار اضافه رو با همون هواپیمایی که قراره مسافرش شیم هم میشه برد ولی نمیدونم کدومش به صرفه اس.
    و اینکه من اینا رو از کجا بپرسم؟ اصطلاح خاصی داره؟
    مثلا دفتر کارگو چجوری شمارشو تو المان پیدا کنم؟
    ممنون از راهنماییتون.
    اگه ممکنه پیام خصوصی بدین تا متوجه شم.
    اضافه بار هواپیما وحشتناک گرونه! بعضی های حتی ۲۰ - ۳۰ یورو برای هر کیلو! فریت کنید بارتون رو. با شرکت هایی که تو بخش فرودگاه امام هستند تماس بگیرید. بعضی هاشون ممکنه آلمان هم دفتر داشته باشند. مبلغش هم بستگی به وزن بار داره.

سلام وقت بخیر
    یه سوال.‌ الان هر نفر تا سقف چند کیلو بار میتونه ببره با خودش آلمان؟؟ به ایرلاینش ربط داره؟؟
    یکی از دوستان من گفت هر نفر ۶۰ کیلو بار مجاز هست که ببره.درسته این حرف؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط arteemes1982 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    یه سوال.‌ الان هر نفر تا سقف چند کیلو بار میتونه ببره با خودش آلمان؟؟ به ایرلاینش ربط داره؟؟
    یکی از دوستان من گفت هر نفر ۶۰ کیلو بار مجاز هست که ببره.درسته این حرف؟؟

سلام
    1- بستگی به ایرلاین داره.
    2- من تا الان حتی یه مورد شصت کیلویی هم نشنیدم! بیشترین بار مال ایران ایره که چهل کیلوئه. هشت کیلو هم داخل کابین. یعنی 48 کیلو.
    اکثر جاها 23 کیلوئن. یه چیز دیگه هم که هست اینه که هیچ بارتون نباید بیشتر از 30 کیلو باشه. یعنی 40 کیلو باید داخل دو تا چمدون باشه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    سلام
    1- بستگی به ایرلاین داره.
    2- من تا الان حتی یه مورد شصت کیلویی هم نشنیدم! بیشترین بار مال ایران ایره که چهل کیلوئه. هشت کیلو هم داخل کابین. یعنی 48 کیلو.
    اکثر جاها 23 کیلوئن. یه چیز دیگه هم که هست اینه که هیچ بارتون نباید بیشتر از 30 کیلو باشه. یعنی 40 کیلو باید داخل دو تا چمدون باشه.
    خیلی ممنون.
    عه اینطوری سخت شد! اینطوری تعدادچمدون میره بالا
    به نظرتون برا شروع حداقل ماه اول چی باید ببرم اضافه بار نخورم؟؟ لینک پست ۱۳۸ رو هم دیدم. ما دو نفر هستیم‌.یعنی منو همسرم. دو تا هم لپ تاپه که خودش ۶ کیلوست با بندو بساطش!اینطوری ۸۰ کیلو بار میتونیم ببریم تازه به فرض اگه ایران ایر باشه.
    ولی خب با چهار پنج تا چمدون رفتن که خودش سیستمیه:/
    گاهی پشیمون میشم از اومدن!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

خیلی ممنون.
    به نظرتون برا شروع حداقل ماه اول چی باید ببرم اضافه بار نخورم؟؟ لینک پست ۱۳۸ رو هم دیدم. ما دو نفر هستیم‌.یعنی منو همسرم. دو تا هم لپ تاپه که خودش ۶ کیلوست با بندو بساطش!اینطوری ۸۰ کیلو بار میتونیم ببریم تازه به فرض اگه ایران ایر باشه.
    علاوه بر چمدون کابین کیف لپتاپ رو میتونین جدا ببرین

خیلی ممنون.
    بخاطر بار گاهی پشیمون میشید؟؟؟؟!!!!!!
    خب میتونید چیزای غیر ضروریرو بزارید برای دفعه بعد حتما که نباید کل وسایل مد نظرتون رو همون بار اول برد مثلن شما یا ی لپ تاپم کارتون راه میفته!

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    بخاطر بار گاهی پشیمون میشید؟؟؟؟!!!!!!
    خب میتونید چیزای غیر ضروریرو بزارید برای دفعه بعد حتما که نباید کل وسایل مد نظرتون رو همون بار اول برد مثلن شما یا ی لپ تاپم کارتون راه میفته!
    همونطور که دوستمون گفت لازم نیست چیز غیر ضروریتون رو بیارید. همه چیز با قیمت مناسب اینجا هست. متاسفانه بعضیا فکرمیکنن اینجا قحطیه. هزینه های جابجایی و حمل و نقل رو اگر محاسبه کنید میبینید به صرفه است که از همینجا تهیه کنید.

Senior Member bayazee آواتار ها

خیلی ممنون.
    به نظر من یک بررسی مجددی بکنید رو تصمیمتون. مهاجرت تصمیم مهم و بزرگی هست و تغییر زیادی توی زندگی ایجاد می کنه. سختی های خاص خودش رو داره و البته اگر در مسیر خوبش باشه نتایج خوبی هم می تونه داشته باشه.

ما وسایلمون کمی زیاد بود. (لباس نو استفاده نشده، ۲ تا کامپیوتر و ...) با دو سه نفر دیگه باهم فریت کردیم تا ارزونتر بیافته. با ترکیش فرستادم و راضی بودم. فکر می کنم کیلویی ۶-۷ هزار تومن دراومد برای ما. از تهران به برلین. برای چیزایی مثل لباس نو و برخی وسایل شاید مناسب باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)