صفحه 82 از 92 نخستنخست ... 327273747576777879808182838485868788899091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

Junior Member saeed_90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNIVERSITY OF TEHRAN - CHEMICAL ENGINEERING

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

درمورد ماهان ایر... 32 کیلو بار داشتم که 2 کیلو رو اضافه ثبت نکرد و چیزی نگرفت
    بعلاوه یک چمدان کابینی و یک کوله و یک کاور لباس هم داشتم که بردم داخل کابین
    حدودا وزن سه قلم باری که داخل بردم حداقل 25 کیلو بود.
    مجموعا حداقل 55 کیلو بار حمل کردم و چیزی اضافه پرداخت نکردم.

مساله ای که واضحه اینه که موقع تحویل بار، باید بگید چی رو میخواین ببرین داخل کابین که البته خیلی هم بستگی به حالت مزاجی کارمند مربوطه داره که ازتون نخواد وزن کنید بار دستی رو.
    و مورد دیگه این هست که چمدان مخصوص کابین داشته باشید تا براحتی بتونید از ظرفیتی که بهتون اختصاص داده شده استفاده کنید. داخل این چمدان میتونید حدود 15 کیلو وسیله بگذارید درحالی که یک کوله ممکنه این مقدار ظرفیت نداشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_90 نمایش پست ها
    درمورد ماهان ایر... 32 کیلو بار داشتم که 2 کیلو رو اضافه ثبت نکرد و چیزی نگرفت
    بعلاوه یک چمدان کابینی و یک کوله و یک کاور لباس هم داشتم که بردم داخل کابین
    حدودا وزن سه قلم باری که داخل بردم حداقل 25 کیلو بود.
    مجموعا حداقل 55 کیلو بار حمل کردم و چیزی اضافه پرداخت نکردم.

مساله ای که واضحه اینه که موقع تحویل بار، باید بگید چی رو میخواین ببرین داخل کابین که البته خیلی هم بستگی به حالت مزاجی کارمند مربوطه داره که ازتون نخواد وزن کنید بار دستی رو.
    و مورد دیگه این هست که چمدان مخصوص کابین داشته باشید تا براحتی بتونید از ظرفیتی که بهتون اختصاص داده شده استفاده کنید. داخل این چمدان میتونید حدود 15 کیلو وسیله بگذارید درحالی که یک کوله ممکنه این مقدار ظرفیت نداشته باشه.
    چمدان مخصوص کابین چیزه خاصیه یا منظورتون همین چمدونای سایز کوچیکه؟ لطف می کنید درباره خرید بلیطم اگه تجربه ای دارید بنویسید من بار اولمه و نمیدونم بهترین راه خرید بلیط آژانس هست یا سایتای مختلف و اینکه کدوم قیمتش مناسب تره.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    چمدان مخصوص کابین چیزه خاصیه یا منظورتون همین چمدونای سایز کوچیکه؟ لطف می کنید درباره خرید بلیطم اگه تجربه ای دارید بنویسید من بار اولمه و نمیدونم بهترین راه خرید بلیط آژانس هست یا سایتای مختلف و اینکه کدوم قیمتش مناسب تره.
    همین چمدان سایز کوچک یا چمدان خلبانی ... جفتش توی کابین جا میشه . چمدان خلبانی یکم فقط شیکتره ... اما فکر میکنم کمی ظرفیتش هم کمتره(فقط حدس از روی شهود!) .
    در کل چمدانی با سایز 23*40*55 یا کمتر، داخل کابین جا میشه.

درمورد بلیط هم، من معمولا اینترنتی و یک الی دو ماه زودتر میگیرم و تابحال راضی بودم.
    اما اگر اطلاع کافی از نحوه خرید بلیط و پروازها ندارید، توصیه میکنم از آژانس ها(ی آشنا و معتبر) بگیرید... چندان فرقی هم از لحاظ قیمتی نخواهد کرد، با این امتیاز که میتونید راهنمایی کامل از جزئیات پرواز بگیرید...بدون اینکه نیاز باشه برید سایتها رو بخونید

موفق باشید.

رشته و دانشگاه

یه موردی که بنظرم دونستنش خیلی خوبه

لوازم التحریر با خودتون بیارید!
    از مداد و خودکار و نوک اتود و پاک کن و تراش و خط کش و حتی دفتر!... دفتر بیارید، ضرر نمیکنید
    هرچند کیفیت و طرح دفترهای اینجا خیلی بهتره و فرق میکنه، اما اگر صرفا برای یادداشت و چک نویس باشه، بنظرم ارزش نداره 2 یورو برای یک دفتر 80 برگ بدی :|

در هر صورت ...لوازم التحریر چیزی نیست که وزنی داشته باشه و جای بگیره، و البته مصرف خیلی زیادی هم نداره، اما فکر بدی نیست اگر به فکر صرفه جویی هستنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_90 نمایش پست ها
    یه موردی که بنظرم دونستنش خیلی خوبه

لوازم التحریر با خودتون بیارید!
    از مداد و خودکار و نوک اتود و پاک کن و تراش و خط کش و حتی دفتر!... دفتر بیارید، ضرر نمیکنید
    هرچند کیفیت و طرح دفترهای اینجا خیلی بهتره و فرق میکنه، اما اگر صرفا برای یادداشت و چک نویس باشه، بنظرم ارزش نداره 2 یورو برای یک دفتر 80 برگ بدی :|

در هر صورت ...لوازم التحریر چیزی نیست که وزنی داشته باشه و جای بگیره، و البته مصرف خیلی زیادی هم نداره، اما فکر بدی نیست اگر به فکر صرفه جویی هستنید.
    به جای دفتر، اگر میتونین کاغذ A4 از staples.de بخرین. 5 بسته 500 برگی رو توی خود فروشگاه (حضوری برین) با تخفیف بهتون 10 یورو میدن. هرچند مثل دفتر organize نشده ولی از لحاظ تعداد برگ بهتر از دفتر و دفتر یادداشت هست. اونجا خودکار و مداد ارزون و بسته ای هم هست. اینجا رو یه نگاهی بندازین:
    http://www.staples.de/kopierpapier-5...s/6221798.html

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط merkava نمایش پست ها
    به جای دفتر، اگر میتونین کاغذ A4 از staples.de بخرین. 5 بسته 500 برگی رو توی خود فروشگاه (حضوری برین) با تخفیف بهتون 10 یورو میدن. هرچند مثل دفتر organize نشده ولی از لحاظ تعداد برگ بهتر از دفتر و دفتر یادداشت هست. اونجا خودکار و مداد ارزون و بسته ای هم هست. اینجا رو یه نگاهی بندازین:
    خودکار و مداد و ...بله آوردنش خوبه. ولی دفتر و کاغذ وزنش زیاده. دانشجو میتونه 30 کیلو جا بده تو چمدونش و بیاره. دیگه خیلی جایی برای این جور چیزا نمیمونه. البته من خودم وقتی اومدم دو تا سررسید آوردم.
    برای خرید لوازم التحریر در آلمان انتخابهای زیادی هست. من خودم همیشه میرم از Teddi میگیرم. دفتر 80 برگی A4 رو میده 50 سنت.
    http://www.tedi-shop.com/schulbedarf...4-liniert.html

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط merkava نمایش پست ها

خیلی خوبه

ممنون

ایراد نداره ...میشه پانچ کرد و فایل درست کرد.... خیلی میصرفه.
    همینطرو برای چرک نویس هم عالیه

بله مسلما دفتر به شرطی اوردنش میصرفه که چیز دیگه ای برای اوردن نداشته باشیم

دوستان ولتاژ برق خانگی آلمان مث مال خودمونه؟من میخام ی سشوار و اتوی کوچیک باخودم ببرم واسه روزای اول که بااونجا آشنا نیستیم

Senior Member

دوستان ولتاژ برق خانگی آلمان مث مال خودمونه؟من میخام ی سشوار و اتوی کوچیک باخودم ببرم واسه روزای اول که بااونجا آشنا نیستیم
    مثل خودمونه مشکلی نداره من هم لپ تاپ بردم مشکلی نبود

بله مشابهه
    اتو رو میتونین تو المان دست دوم بخرین 4 یورو
    به نظرم بابتش بار رو سنگین نکنین
    وسیله ای نیس که از روز اول لازم داشته باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)