صفحه 87 از 92 نخستنخست ... 3777787980818283848586878889909192 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

اقا یه سوال.
    بچه ها از آمازون خرید میکنن؟ شرایطش چ جوریه؟
    من قیمت لپ تابهاشو چک کردم، دیدم واقعا میارزن. حالا نمیدونم که نسبت به آلمان میارزه یا نه؟!؟
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Senior Member MRK_2017 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    اقا یه سوال.
    بچه ها از آمازون خرید میکنن؟ شرایطش چ جوریه؟
    من قیمت لپ تابهاشو چک کردم، دیدم واقعا میارزن. حالا نمیدونم که نسبت به آلمان میارزه یا نه؟!؟
    سلام

امازون المان یکی از سایت های معتبر برای خرید با قیمت مناسب است. قیمت لپ تاپ و سایر وسایل برقی در اروپا بالاست ولی از لحاظ کیفیت و اصل بودن مطمئن هستید.البته فکر نمی کنم امازون به ایران پست داشته باشد.

ارادت
    معاویه: قوی تر از ذوالفقار علی سراغ داری؟
    عمرو بن عاص: آری، جهل مردم!

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط MRK_2017 نمایش پست ها
    سلام

امازون المان یکی از سایت های معتبر برای خرید با قیمت مناسب است. قیمت لپ تاپ و سایر وسایل برقی در اروپا بالاست ولی از لحاظ کیفیت و اصل بودن مطمئن هستید.البته فکر نمی کنم امازون به ایران پست داشته باشد.

ارادت
    نه من در مورد تجربه خریدش و تفاوتش با سایتهای و مغازه های المانی سوال کردم!
    سوال من این هستش که آیا بچه هایی که از مغزاه ها یا سایتهایی آلمانی لپ تاپ خریدن، قیمتش و البته کیفیتش در قیاس با لپ تاپی که از امازون خریدن چ جور بوده؟
    و ایت تقاوت قمیتی چقدر بوده؟ چقدر طول کشیده برسه و ... .
    خودم میدونم که اجناس اروپایی کیفیت خوبی دارن
    میخام بدونم مثلا (اگه) بچه ها از امازون خرید نمیکنن تو المان اینه که مثلا چ بدونم، کالا دیر میرسه یا قیمتش تفاوت انچنانی با لپ تاپی که مغازه تو المان میفروشه نداره یا
    اینکه مثلا ولتاژ برفش سازگار نیست و ...
    امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم. درکل حرفم اینه که ایا بچه ها از امازون در المان استفاده میکنن؟ بخصوص برای وسائل برقی و ارتباطی مثل لپ تاپ و گوشی و کیبرد و ....
    ایا میارزه یا ... ؟
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

سوال من این هستش که آیا بچه هایی که از مغزاه ها یا سایتهایی آلمانی لپ تاپ خریدن، قیمتش و البته کیفیتش در قیاس با لپ تاپی که از امازون خریدن چ جور بوده؟
    میخام بدونم مثلا (اگه) بچه ها از امازون خرید نمیکنن تو المان اینه که مثلا چ بدونم، کالا دیر میرسه یا قیمتش تفاوت انچنانی با لپ تاپی که مغازه تو المان میفروشه نداره یا
    امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم. درکل حرفم اینه که ایا بچه ها از امازون در المان استفاده میکنن؟ بخصوص برای وسائل برقی و ارتباطی مثل لپ تاپ و گوشی و کیبرد و ....
    ایا میارزه یا ... ؟
    من ازش لپ تاپ نخریدم ولی دنبال ی دوربین عکاسی بودم همه دوستای آلمانیم آمازون رو پیشنهاد دادن چونکه هم قیمتش از بیرون بهتره هم میتونی حدود یک ماه ازش استفاده کنی و اگه مشکلی داشت حتی اگه خوشتم نیومد پسش میدی و پولتو کامل دریافت کنی.و واقعنم درست بود قیمتاشو وقتی با بیرون مقایسه کردم حداقل تو جنسی ک من میخواستم ارزونتر بود.اینجور که من دیدم اینجا خودآلمانیا مشتری پروپاقرصشن واینکه تحویلشم با پست دی اچ ال و مجانی هست مثلن حدود 3 الی 4روز طول میکشه البته آپشنای دیگه ای هم داره مثلن اگه بخواین یکروزه تحویلش بگیرین باید هزینه شیپینگو که بسته به نوع جنس متفاوته بپردازین.خودم اگه بخوام روزی لپ تاپ بخرم قطعا یکی از گزینه هام آمازونه.کلن خرید لپ تاپ از آلمان ی مزیتی که داره اینه صفحه کیبوردش المانیه حالا بماند ک قطعا گارانتی اینجا قابل مقایسه با ایران نیست.

ApplyAbroad Superstar

ایا میارزه یا ... ؟
    اینجا کلا همه چی رو مردم اینترنتی می خرن و تمایل به خرید از مغازه کمه. تو اینترنت هم همه جور سایت هست. در کل سایت ها ارزون تر از مغازه هان. یه چیز دیگه هم اینکه تنوع محصولات تو سایت ها بیشتر از مغازه هاست. و اینکه مغازه ها قدیمی تره اجناسشون. حالا اون آخرین مدل اپل و سامسونگ رو اگه بذاریم کنار، مغازه ها جنساشون قدیمی ترن.
    اما در مورد آمازون، دقت کنین که آمازون لزوما خودش فروشنده نیست. شما هر جنسی رو که تو سایت آمازون نگاه می کنین، بهتون نشون میده فروشنده اش کیه. گاهی مال خود آمازونه، گاهی یه فروشنده ی دیگه (که البته یه شرکته، نه یه شخص) داره جنسشو تو آمازون می فروشه. آپشن های ارسال هم بسته به فروشنده فرق داره. شرایط پس دادن و غیره هم همین طور. اما خب معمولش همون دو هفته و گاهی یه ماه هست که می تونین به هر دلیلی پس بدین. البته این قانون برای مغازه ها هم صادقه.
    من خودم چندین بار برای خودم و دیگران از notebooksbillliger لپ تاپ خریدم و خیلی هم خوب بود. خیلی زود هم آوردن. یه بار هم از computeruniverse خریدم، از اونم راضی بودم. از آمازون تا حالا لپ تاپ نخریدم، ولی هر چی خریدم راضی بودم. فقط یه بار از آمازون یه چیزی خریدم که فروشنده اش تو چین بود وا زچین می فرستاد، هرگز کالاش نیومد. بعد از اون رفتم ریویوهاش رو خوندم، دیدم از همون تاریخی که من سفارش دادم، خیلی های دیگه هم اومدن نوشتن که ما سفارش دادیم و نیومده. خلاصه، کلاه بردارهای این چنینی هم هستن. یعنی اول چند بار کالا رو میذارن و واقعا می فرستن. بعد که چند نفر سفارش دادن و راضی بودن، دیگه نمی فرستن و شمام دستتون به هیچ جا بند نیست که بخواین از یکی تو چین شکایت کنین. البته من چیزی که خریده بودم 2 3 یورو بیشتر نبود قیمتش و ارزشی نداشت. اما خب الان دیگه اگه ببینم نوشته از یه کشور دیگه می فرستن، بلافاصله صفحه ی اون کالا رو می بندم! برا من دیگه قابل اطمینان نیست. اما خب باز شما می تونین امتحان کنین. چه بسا که بفرستن. ببخشید طولانی شد. خلاصه، گفتم که حواستون جمع باشه. به صرف اینکه سایت آمازونه، به فروشنده ها اطمینان نکنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    فقط یه بار از آمازون یه چیزی خریدم که فروشنده اش تو چین بود وا زچین می فرستاد، هرگز کالاش نیومد. بعد از اون رفتم ریویوهاش رو خوندم، دیدم از همون تاریخی که من سفارش دادم، خیلی های دیگه هم اومدن نوشتن که ما سفارش دادیم و نیومده. خلاصه، کلاه بردارهای این چنینی هم هستن. یعنی اول چند بار کالا رو میذارن و واقعا می فرستن. بعد که چند نفر سفارش دادن و راضی بودن، دیگه نمی فرستن و شمام دستتون به هیچ جا بند نیست که بخواین از یکی تو چین شکایت کنین. البته من چیزی که خریده بودم 2 3 یورو بیشتر نبود قیمتش و ارزشی نداشت. اما خب الان دیگه اگه ببینم نوشته از یه کشور دیگه می فرستن، بلافاصله صفحه ی اون کالا رو می بندم! برا من دیگه قابل اطمینان نیست. اما خب باز شما می تونین امتحان کنین. چه بسا که بفرستن. ببخشید طولانی شد. خلاصه، گفتم که حواستون جمع باشه. به صرف اینکه سایت آمازونه، به فروشنده ها اطمینان نکنین.
    برای من هم یکبار همچین اتفاقی افتاد، ولی من به Kundenbetreuung آمازون زنگ زدم، اونها هم پولم رو پس دادن. یکبار دیگه هم برای یکی از دوستام اتفاق افتاد که دی اچ ال بسته رو برده بود و معلوم نبود به کی تحویل داده بود، اونجا هم آمازون پول رو به دوستم پس داده بود و گفته بود ما برای موارد اینجنینی بیمه داریم و از بیممون پول رو میگیریم. در کل آمازون برای مصرف کننده خیلی خوب و راحت هست؛ فقط ظاهرا شرایط کاری بسیار بدی برای کارکنانش داره که یه زمانی خیلی سر و صدا کرد و خیلیها آمازون رو بایکوت کردن (اگه توی یوتیوب سرچ کنید میتونید پیدا کنید).

Banned

اینجا کلا همه چی رو مردم اینترنتی می خرن و تمایل به خرید از مغازه کمه. تو اینترنت هم همه جور سایت هست. در کل سایت ها ارزون تر از مغازه هان. یه چیز دیگه هم اینکه تنوع محصولات تو سایت ها بیشتر از مغازه هاست. و اینکه مغازه ها قدیمی تره اجناسشون. حالا اون آخرین مدل اپل و سامسونگ رو اگه بذاریم کنار، مغازه ها جنساشون قدیمی ترن.
    اما در مورد آمازون، دقت کنین که آمازون لزوما خودش فروشنده نیست. شما هر جنسی رو که تو سایت آمازون نگاه می کنین، بهتون نشون میده فروشنده اش کیه. گاهی مال خود آمازونه، گاهی یه فروشنده ی دیگه (که البته یه شرکته، نه یه شخص) داره جنسشو تو آمازون می فروشه. آپشن های ارسال هم بسته به فروشنده فرق داره. شرایط پس دادن و غیره هم همین طور. اما خب معمولش همون دو هفته و گاهی یه ماه هست که می تونین به هر دلیلی پس بدین. البته این قانون برای مغازه ها هم صادقه.
    من خودم چندین بار برای خودم و دیگران از notebooksbillliger لپ تاپ خریدم و خیلی هم خوب بود. خیلی زود هم آوردن. یه بار هم از computeruniverse خریدم، از اونم راضی بودم. از آمازون تا حالا لپ تاپ نخریدم، ولی هر چی خریدم راضی بودم. فقط یه بار از آمازون یه چیزی خریدم که فروشنده اش تو چین بود وا زچین می فرستاد، هرگز کالاش نیومد. بعد از اون رفتم ریویوهاش رو خوندم، دیدم از همون تاریخی که من سفارش دادم، خیلی های دیگه هم اومدن نوشتن که ما سفارش دادیم و نیومده. خلاصه، کلاه بردارهای این چنینی هم هستن. یعنی اول چند بار کالا رو میذارن و واقعا می فرستن. بعد که چند نفر سفارش دادن و راضی بودن، دیگه نمی فرستن و شمام دستتون به هیچ جا بند نیست که بخواین از یکی تو چین شکایت کنین. البته من چیزی که خریده بودم 2 3 یورو بیشتر نبود قیمتش و ارزشی نداشت. اما خب الان دیگه اگه ببینم نوشته از یه کشور دیگه می فرستن، بلافاصله صفحه ی اون کالا رو می بندم! برا من دیگه قابل اطمینان نیست. اما خب باز شما می تونین امتحان کنین. چه بسا که بفرستن. ببخشید طولانی شد. خلاصه، گفتم که حواستون جمع باشه. به صرف اینکه سایت آمازونه، به فروشنده ها اطمینان نکنین.
    مشکلی نیست چون در هر صورت آمازون خودش مسئوله. شما زنگ بزنین به Hotline آمازون. حنما یه کاری میکنن برا آدم. بسته رو نفرستند, حداقل پولشو برمیگردوند یا مثلا Gutschein میدن که شما رو راضی نگه دارند و ازین قبیل کارها...

Junior Member

با تشکر از پستهای مفید دوستان که کلی ایده درارتباط با وسایل لازم میده، من یه سوال مهم دارم

من باید 8640 پول بلاک + 220 شهریه دانشگاه + 650 هزینه کلاس زبان دانشگاه = 9510 یورو همراهم باشه
    حالا اگر قرار باشه 1000 تا 1200 یورو هزینه ماه اول همراهم باشه میشه حدود 10700 یورو
    که خب بیشتر از 10000 تا میشه

حالا از دوستانی که تجربه دارن ممنون میشم راهنمایی کنن باید چه کنم این 700 یورو اضافه رو؟؟ اعلام کنم؟ چطوری؟ چه دردسرهایی داره؟
    یا اعلام نکنم؟ چه دردسرهایی داره؟

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط setsh4 نمایش پست ها
    با تشکر از پستهای مفید دوستان که کلی ایده درارتباط با وسایل لازم میده، من یه سوال مهم دارم

من باید 8640 پول بلاک + 220 شهریه دانشگاه + 650 هزینه کلاس زبان دانشگاه = 9510 یورو همراهم باشه
    حالا اگر قرار باشه 1000 تا 1200 یورو هزینه ماه اول همراهم باشه میشه حدود 10700 یورو
    که خب بیشتر از 10000 تا میشه

حالا از دوستانی که تجربه دارن ممنون میشم راهنمایی کنن باید چه کنم این 700 یورو اضافه رو؟؟ اعلام کنم؟ چطوری؟ چه دردسرهایی داره؟
    یا اعلام نکنم؟ چه دردسرهایی داره؟

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید
    تا جایی که من شنیده ام و تو همین فروم خوندم، فقط باید اعلام کنین و یه فرمی پر کنین. نه قراره پولی بدین، نه دردسر خاصی داره. به نفع خودتونه که اعلام کنین. چون اگه اعلام نکنین و بعد معلوم بشه بیشتر داشتین، اون وقت باید توضیح بدین که چرا اعلام نکردین! خب روش اول که توضیحش یه فرمه کهخیلی ساده تره.

Junior Member

تا جایی که من شنیده ام و تو همین فروم خوندم، فقط باید اعلام کنین و یه فرمی پر کنین. نه قراره پولی بدین، نه دردسر خاصی داره. به نفع خودتونه که اعلام کنین. چون اگه اعلام نکنین و بعد معلوم بشه بیشتر داشتین، اون وقت باید توضیح بدین که چرا اعلام نکردین! خب روش اول که توضیحش یه فرمه کهخیلی ساده تره.
    ممنونم بابت راهنمایی تون

تو فرودگاه ایران اعلام کنم؟ یا فرودگاه فرانکفورت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)