صفحه 88 از 92 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط setsh4 نمایش پست ها
    ممنونم بابت راهنمایی تون

تو فرودگاه ایران اعلام کنم؟ یا فرودگاه فرانکفورت؟
    تو فرودگاه فرانکفورت. فقط همین الان الان از یکی شنیده ام (شانس شماست دیگه، نمی دونم خوب یا بد!) که گفت یکی از دوستام گفته من حدود 12 13 هزارتا آورده بودم، تو فرودگاه 600 یوروش رو ازم گرفتن. گفتم که در جریان باشین. از کسایی که تجربه داشتن دقیق تر بپرسین که اون پول رو از چه کسایی می گیرن و به چه دلیل.

ممنونم بابت راهنمایی تون

تو فرودگاه ایران اعلام کنم؟ یا فرودگاه فرانکفورت؟
    سلام،
    قانونا هم توي ايران و هم در آلمان. دقت كنيد كه هيچ مشكلي پيش نمياد اگه اعلام كنيد، ولي اگه اعلام نكنيد و رندوم ازتون بگيرن تا ٣٠ درصدش رو ميتونن به عنوان جريمه ازتون بگيرن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    تو فرودگاه فرانکفورت. فقط همین الان الان از یکی شنیده ام (شانس شماست دیگه، نمی دونم خوب یا بد!) که گفت یکی از دوستام گفته من حدود 12 13 هزارتا آورده بودم، تو فرودگاه 600 یوروش رو ازم گرفتن. گفتم که در جریان باشین. از کسایی که تجربه داشتن دقیق تر بپرسین که اون پول رو از چه کسایی می گیرن و به چه دلیل.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    سلام،
    قانونا هم توي ايران و هم در آلمان. دقت كنيد كه هيچ مشكلي پيش نمياد اگه اعلام كنيد، ولي اگه اعلام نكنيد و رندوم ازتون بگيرن تا ٣٠ درصدش رو ميتونن به عنوان جريمه ازتون بگيرن.
    ممنونم از راهنمایی های شما دوستان عزیز

برای مورد من حدود 700 یورو بیش از حد قانونی 10000 یورو میشه
    امیدوارم مشکلی پیش نیاد با اعلام کردن اون واقعا

ممنونم از راهنمایی های شما دوستان عزیز

برای مورد من حدود 700 یورو بیش از حد قانونی 10000 یورو میشه
    امیدوارم مشکلی پیش نیاد با اعلام کردن اون واقعا
    توي آلمان همونجوري كه توي پستهاي قبليتون نوشتيد اعلام كنيد. هيچ مشكلي پيش نخواهد اومد. قبل از اينكه از گيت سبز گمرك رد بشيد بايد اعلام كنيد.
    موفق باشيد

با سلام و وقت به خیر.
    من اکثر صفحات این بخش رو خوندم ولی به تصمیم قطعی نرسیدم. میخوام بدونم من اقلام زیر رو از ایران بخرم یا بیام اونجا بگیرم بهتر و به صرفه تر هست؟؟
    - لپتاپ و گوشی موبایل.
    - کت و شلوار.
    - لباس زمستونه و گرم.
    وسایل اشپزخانه هم میخوام که اینو به این نتیجه رسیدم که بیام اونجا بخرم. مدت زمان اقامتم هم طولانی مدت هست برا دکترا میام.
    ممنون از دوستان.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ThePassenger نمایش پست ها
    با سلام و وقت به خیر.
    من اکثر صفحات این بخش رو خوندم ولی به تصمیم قطعی نرسیدم. میخوام بدونم من اقلام زیر رو از ایران بخرم یا بیام اونجا بگیرم بهتر و به صرفه تر هست؟؟
    - لپتاپ و گوشی موبایل.
    - کت و شلوار.
    - لباس زمستونه و گرم.
    وسایل اشپزخانه هم میخوام که اینو به این نتیجه رسیدم که بیام اونجا بخرم. مدت زمان اقامتم هم طولانی مدت هست برا دکترا میام.
    ممنون از دوستان.
    سلام
    1- قیمت ها رو از سایت amazon.de، notebooksbilliger.de چک کنین، ببینین نسبت به ایران چطوره. من شخصا پیشنهاد میکنم اینا رو از آلمان بخرین تا گارانتی داشته باشه.
    2- بستگی به سبک زندگیتون تو ایران داره. من کسایی رو دیدم که تو ایران شلوار جینی می خرن که 400 500 قیمتشه، کسایی هم میشناسم که با 40 50 شلوار می خرن. در حالت کلی لباس تو آلمان گرون تر از ایرانه. حالا اگه شما از اونا هستین که تو ایران هم لباساتون مارک و گرونه، خب شاید تفاوت چندانی نداشته باشه.
    3- لباس زمستونی هم مثل کت و شلوار، تو آلمان کلا گرون تر از ایرانه. اما من شخصا در مورد کاپشن بهتون پیشنهاد می کنم علی رغم گرونیش، از آلمان بخرین. چون کاپشن های ایرانی به اندازه ی کافی گرم نیستن.
    4- وسایل آشپزخونه رو هم بهتره از همون آلمان بخرین. البته باید توقعتونو بیارین پایین. وگرنه اگه بخواین مثل ایران طرح قشنگ انتخاب کنین، خب باز گرون میشه. وسایل آشپزخونه رو تو آلمان باید از IKEA بخرین.

با سلام و وقت به خیر.
    - لپتاپ و گوشی موبایل.
    - کت و شلوار.
    - لباس زمستونه و گرم.
    ممنون از دوستان.
    سلام اگه مارک پوش نیستین بنظر من اینجام قیمت مناسب پیدا میشه من خودم تیشرت از3یورو تا7یورو و شلوارجین از 7یورو وتا17یورو که بنظر قیمت خوبیه از C&Aو H&Mخریدم و ازشون راضی بودم چون آدمیم زیاد لباس میخرم و ترجیح میدم ارزونتر ولی با تنوع تر بخرم.

ممنون از دوستان عزیز @especial و @ali66h برای وقتی که گذاشتید و توضیحاتتون. بسیار ممنونم.
    از لینک های که معرفی کردید استفاده کردم و به این نتیجه رسیدم که لپتاپ و موبایل، وسایل دیگر و لباس گرم رو همه رو از المان بگیرم، ولی درباره کت و شلوار با تحقیقات زیاد و چک کردن قیمتها به این نتیجه رسیدم که خرید کت شلوار در ایران بسیار به صرفه تر هست و ارزان تر.
    بازم ممنون از شما عزیزان.
    فقط منم مثل دوست دیگر که عنوان کردن مبلغ بیشتری از 10 هزاز یورو همراه دارم و امیدوارم مشکلی نباشه. ایا این امکان هست که سفارت پول رو در پاکت یا پلمپ خاصی قرار بده یا برگه خاصی بدن که دیگه برامون مشکل ساز نشه پول و به مبلغش ایرادی نگیرن تو فرودگاه؟؟؟

ممنون از دوستان عزیز @especial و @ali66h برای وقتی که گذاشتید و توضیحاتتون. بسیار ممنونم.
    از لینک های که معرفی کردید استفاده کردم و به این نتیجه رسیدم که لپتاپ و موبایل، وسایل دیگر و لباس گرم رو همه رو از المان بگیرم، ولی درباره کت و شلوار با تحقیقات زیاد و چک کردن قیمتها به این نتیجه رسیدم که خرید کت شلوار در ایران بسیار به صرفه تر هست و ارزان تر.
    فقط منم مثل دوست دیگر که عنوان کردن مبلغ بیشتری از 10 هزاز یورو همراه دارم و امیدوارم مشکلی نباشه. ایا این امکان هست که سفارت پول رو در پاکت یا پلمپ خاصی قرار بده یا برگه خاصی بدن که دیگه برامون مشکل ساز نشه پول و به مبلغش ایرادی نگیرن تو فرودگاه؟؟؟
    لازم ب پلمب یا همچین چیزی نیس اونا فقط مبلغی که دارینو ازتون میپرسن که بهتره راستشو اعلام کنین هرچقد که دارین همونو بگین حالا زیادترم باشه مشکلی پیش نمیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali66h نمایش پست ها
    لازم ب پلمب یا همچین چیزی نیس اونا فقط مبلغی که دارینو ازتون میپرسن که بهتره راستشو اعلام کنین هرچقد که دارین همونو بگین حالا زیادترم باشه مشکلی پیش نمیاد.
    سلام،
    این قضیه پول اصلا ارتباطی به سفارت نداره و برای برنامه مبارزه با پولشویی هست. همینطور که دوستمون گفتن باید خیلی راحت فقط مبلغی رو که همراهتون دارین رو اعلام کنید. باید حتما قبل از اینکه از گیت سبز گمرک رد بشید اعلام کنید (معمولا در خروجی گیت سبز و قرمز مامورای گمرک ایستادن که میتونید بهشون بگید که میخواید پول همراهتون رو اعلام کنید و اونا هم راهنماییتون میکنن). ممکنه ازتون بپرسن که این همه پول رو برای چی همراه آوردین. بهشون راحت توضیح بدین که پول برای چی هست (بگید که مثلا دانشجو هستید و این پول مقداریش برای گرفتن اقامت بلوکه میشه و مقداریش برای اجاره خونه میره و غیره).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)