صفحه 89 از 92 نخستنخست ... 397980818283848586878889909192 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 881 تا 890 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

سلام دوستان. چند سوال داشتم ممنون میشم اگه پاسخ بدید. یا اگر سایتی یا صفحه هست که راهنمایی کرده آدرس رو بدید.
    1)میخواستم بدونم حدودا چند کیلو بار بهتر همراه خود بیاریم با توجه به یه سطح زندگی معمولی؟
    2)وسایلی که باید همراه بیاریم چیا هستن؟ منظورم وسایل اساسی هستش؟
    3)شاید محل سوال درست نباشه، اگه این طور معذرت میخام. من از پگاسوس بلیط دارم. آیا میشه داخل هواپیما خوراکی برد فرقی نمیکنه داخل هواپیما بخورم یا برای توقف در فرودگاه برده باشم؟
    تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط esi_gauss نمایش پست ها
    سلام دوستان. چند سوال داشتم ممنون میشم اگه پاسخ بدید. یا اگر سایتی یا صفحه هست که راهنمایی کرده آدرس رو بدید.
    1)میخواستم بدونم حدودا چند کیلو بار بهتر همراه خود بیاریم با توجه به یه سطح زندگی معمولی؟
    2)وسایلی که باید همراه بیاریم چیا هستن؟ منظورم وسایل اساسی هستش؟
    3)شاید محل سوال درست نباشه، اگه این طور معذرت میخام. من از پگاسوس بلیط دارم. آیا میشه داخل هواپیما خوراکی برد فرقی نمیکنه داخل هواپیما بخورم یا برای توقف در فرودگاه برده باشم؟
    تشکر.
    1)والا بستگی به خودتون داره واینکه چقد بار مجاز باشین ببرین.درمورد پگاسوس بارداخل کابین 5تا8کیلو و اون یکی 20کیلو هست.(اگه بار اولتونه بهتربود واسه دفه اول پرواز مستقیم میگرفتین منم اولین بار با پگاسوس اومد واقعن تجربه بدی بود هواپیماش مثل قوطی کبریته و اینکه مستقیم نیست خیلی آدم اذیت میشه واینکه بارم تیکه پاره شده بود!)
    2 )همه چیز اینجا دردسترس هست حتی توو شهرهای کوچیک.
    3 )نه مشکلی نداره میتونین خوراکی ببرین داخل.

Junior Member

مگه دانشجوهام باید عوارض بدن؟!

دانشجوها معاف نیستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    1- بانکا خودشون می دونن. اما فک کنم فقط تو بانک های ملی میشه داد. ولی مطمئن نیستم. خودشون هم مبلغ دقیقش رو همون روز بهتون میگن. هر از گاهی یه کمی زیاد میشه دیگه. الان فک کنم هفتاد و خورده ایه.
    2- کی همچین حرفی زده؟!!!!!! اینجا دوچرخه فت و فراوون هست، با قیمت مناسب. دوچرخه نیارین با خودتون، زیره به کرمون بردنه! وقتی اومدین تو ebay kleinanzeigen سرچ کنین، نزدیک خونه تون دوچرخه پیدا کنین. برین ببینین. اگه خوشتون اومد، بخرین. دوچرخه ی دست اول اینجا گرونه، اما دست دوم تا دلتون بخواد با قیمت مناسب هست. هر سال هم شهرداری یه زمانی از سال دوچرخه های تو شهرو که بی صاحبن (مثلا صاحباشون دانشجوهایی بودن که رفتن کشور خودشون، دوچرخه شونو از بغل خیابون ورنداشتن) جمع می کنه، آگهی می زنه و میاره یه جا می فروشه. اونجا دوچرخه های خیلی خوبی با قیمت خیلی مناسبی وجود داره. فقط اگه تو تابستون بخواین دوچرخه بخرین، قیمتش گرون تره. بهتره تو زمستون بخرین که خیلی خرید و فروشش زیاد نیست و قیمت ها پایین تره.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط neemaa نمایش پست ها

دانشجوها معاف نیستن؟

همه باید عوارض بدن الان. هیچ کس معاف نیست.

Banned

دانشجوها معاف نیستن؟

درمورد عوارض میتونی در فرودگاه به مامور توضیح بدی که من دانشجو هستم ممکنه قبول کنه واجازه بده بری قبلا 50 هزار بود یه هفته پیش از بانک ملی پرسیدم 76 هزار یا کمتر بود یادم نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sMember نمایش پست ها
    درمورد عوارض میتونی در فرودگاه به مامور توضیح بدی که من دانشجو هستم ممکنه قبول کنه واجازه بده بری قبلا 50 هزار بود یه هفته پیش از بانک ملی پرسیدم 76 هزار یا کمتر بود یادم نیست
    من هفته پیش اومد عوارض 75 تومن بود

دانشجوها معاف نیستن؟

اگر پرونده دانشجویی تو کنسول گری تشکیل بدین یه مهری میزنن تو پاسپورت که معاف از عوارض میشین (سه بار در سال به شرطی که مدت اقامت در ایران بیشتر از ۴ ماه نباشه). من همین چند وقت پیش استفاده کردم. منتها دردش اینه فقط بدرد دانشجوهایی میخوره که نزدیک کنسول گری هستن. بقیه تا بخان خودشون رو برسونن به کنسول گری بیشتر از اون پول عوارض باید پول حمل و نقل بدن.

Junior Member

من با ترکیش ایرلاین اومدم.مستقیم نیست .استانبول 4ساعت توقف داره.بارش 30 کیلو هست.به نظز من تا میتونی لباس گرم بیار .کاپشنی بیار که توش آب نره.یه روز برفه یه روز بارون.قیمت غدا تقریبا خوبه اما کمی خوراکی مقوی بیار که زیاد خرج نکنی اول کار.داخل هواپیما 9 کیلو بار میزارن.کاری هم به آوردن خوراکی ندارن.البته لازمم نیست خودشون غذا و نوشیدنی به اندازه کافی میدن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

نقل قول نوشته اصلی توسط merkava نمایش پست ها
    اگر پرونده دانشجویی تو کنسول گری تشکیل بدین یه مهری میزنن تو پاسپورت که معاف از عوارض میشین (سه بار در سال به شرطی که مدت اقامت در ایران بیشتر از ۴ ماه نباشه). من همین چند وقت پیش استفاده کردم. منتها دردش اینه فقط بدرد دانشجوهایی میخوره که نزدیک کنسول گری هستن. بقیه تا بخان خودشون رو برسونن به کنسول گری بیشتر از اون پول عوارض باید پول حمل و نقل بدن.
    سلام
    لازم نیست که حتما حضوری برید میتونید مدارک و پاسپورت رو بزارین تو پاکت و بفرستید 5 یورو هم برای برگشت هزینه میدین دوسه روزه مهرخورده میرسه دستتون .منخودم این کارو کردم وهزینش حدود 9 یورو شد برام.مخصوصا که الان عوارض خروج از کشور 220 تومن و330 تومن میشه از سال 97 حتما دانشجویان اینکارو بکنن

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidjoon نمایش پست ها
    سلام
    لازم نیست که حتما حضوری برید میتونید مدارک و پاسپورت رو بزارین تو پاکت و بفرستید 5 یورو هم برای برگشت هزینه میدین دوسه روزه مهرخورده میرسه دستتون .منخودم این کارو کردم وهزینش حدود 9 یورو شد برام.مخصوصا که الان عوارض خروج از کشور 220 تومن و330 تومن میشه از سال 97 حتما دانشجویان اینکارو بکنن
    بعد ایران ممنوع الخروج نمیشین توسط وزارت علوم؟ اگه مهر رو نداشته باشین و اضطرار پیش بیاد بخواین برین ایران

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)