صفحه 91 از 92 نخستنخست ... 41818283848586878889909192 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 901 تا 910 , از مجموع 915

موضوع: وسایل مهم برای سفر

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر

نقل قول نوشته اصلی توسط pani_2019 نمایش پست ها
    دوستان در مورد بردن دارو آیا باید حتما نسخه باشه؟ البته داروها غیر مجاز و مخدر و خواب آور و کدئین نیستند. مثل لووتیروکسین برای کم کاری تیروئید یا متفورمین برای قند به تعداد 70-80 تا هر کدوم.
    این داروهایی که میگین رو من نمیشناسم ولی برای داروهای معمولی، وقتی در حد مصرف شخصی باشه، مشکلی نداره و نسخه هم نمی خواد. منظورتون از ۷۰ ۸۰ تا، ۷ ۸ برگه ی ده تاییه یا ۷۰ ۸۰ برگه؟! به هر حال، اگر طوریه که مصرف شخصی حساب میشه ( ۷ ۸ برگه چیزی نیست)، مشکلی نداره. نگران نباشین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    این داروهایی که میگین رو من نمیشناسم ولی برای داروهای معمولی، وقتی در حد مصرف شخصی باشه، مشکلی نداره و نسخه هم نمی خواد. منظورتون از ۷۰ ۸۰ تا، ۷ ۸ برگه ی ده تاییه یا ۷۰ ۸۰ برگه؟! به هر حال، اگر طوریه که مصرف شخصی حساب میشه ( ۷ ۸ برگه چیزی نیست)، مشکلی نداره. نگران نباشین.
    ممنون از پاسخ . بله منظورم 7-8 برگه قرص هست که هر برگه ده تا دونه قرص داره.

Junior Member

بردن استامینوفن ممنوعه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mefmef نمایش پست ها
    بردن استامینوفن ممنوعه؟

مصرف شخصی نه، من خودم ژلوفن و استامینوفن و قرص سرماخوردگی از اینا که زرد آبی ایناس آوردم. هر کدوم 10تا ورق. البته انقدری که من آوردم نمیدوم مصرف شخصی هست یا نه. :-S

Junior Member

دوستان بهترین راه یا شرکت برای ارسال بار به المان چیه؟ وسایلو چجوری باید بفرستم؟

Junior Member

سلام دوستان

کسی میدونه ایا ترجمه ی شناسنامه و کارت ملی به درد میخوره اونجا؟ برا دانشگاه که میدونم لازم نمیشه. بعد آیا پاسپورت به عنوان تنها مدرک آی دی معتبر بین المللی محسوب نمیشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin17 نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی میدونه ایا ترجمه ی شناسنامه و کارت ملی به درد میخوره اونجا؟ برا دانشگاه که میدونم لازم نمیشه. بعد آیا پاسپورت به عنوان تنها مدرک آی دی معتبر بین المللی محسوب نمیشه؟

واسه ی کنسولگری و باز کردن پرونده دانشجویی برای من لازم بود و یه مورد هم کار تو دانشگاه موقع قرارداد بستن طرف ازم خواست، نمیدونم به چه دردش میخوره ولی خواست دیگه. جاهای زیادی کار کردم، فقط همین یه مورد بوده که ازم خواسته. البته اگه نداشتم هم زیرسیبیلی میشد رد کرد، دانشگاهه دیگه خیلی مهم نیست. هرچند جاهای دیگه مثلا عدم سوپیشینه میخواستن من ندادم بهشون، گفتم بعدا میارم، این بعدا یه سال طول کشید و قرارداد من تموم شد و رفتم یه جا دیگه کار کردم و همچنان اونا منتظرن من بیارم

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin17 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ترجمه ی المانی شناسنامه به درد میخوره. خیلی جاها برای قرارداد گواهی تولد میخوان که همون شناسنامه است. کارت ملی بعیده به درد بخوره ترجمه اش ولی اصلش برای کارای سفارت لازمه که اگه اسکنشو داشته باشید خیلی گیر نمیدن.

Junior Member

سلام دوستان

من برای بلوکارت دارم میام (قرارداد امضا شده دارم و ویزام رو گرفتم)،کدوم یکی از این مدارک رو ترجمه کنم با خودم بیارم؟
    1- سابقه بیمه
    2- مدارک تحصیلی
    3- کارت ملی
    4- شناسنامه

بعد برای کدومش مهر دادگستری و وزارت امروز خارجه بگیرم؟
    ویرایش توسط amib_b_ : January 20th, 2020 در ساعت 01:10 PM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amib_b_ نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای بلوکارت دارم میام (قرارداد امضا شده دارم و ویزام رو گرفتم)،کدوم یکی از این مدارک رو ترجمه کنم با خودم بیارم؟
    1- سابقه بیمه
    2- مدارک تحصیلی
    3- کارت ملی
    4- شناسنامه

بعد برای کدومش مهر دادگستری و وزارت امروز خارجه بگیرم؟

سلام
    برای چه کاری دارین می پرسین؟
    ۳ و ۴ رو من هرگز ترجمه نکردم و هرگز هم لازمم نشده تا الان که ۸ ساله تو آلمانم.
    ۱ هم فکر نمی کنم به دردتون بخوره.
    ۲ رو احتمالا لازم دارین. قبلا مدرکتون رو معادل کردین یا نه؟ اگر نکردین، این مدرکو لازم دارین که معادل کنین مدرکتونو به آلمانی. جا از مهر دادگشتری و وزارت خارجه، مهر سفارت رو هم لازم دارین برای این مدرک. البته اگر الان و برای سفارت لازم ندارین، می تونین وقتی اومدین آلمان، مستقیم مدرکتون رو بدین به یه مترجم رسمی فارسی-آلمانی (که اینجا زیاده) که دیگه دردسرهای اون مهر گرفتن و وقت سفارت برای مهر سفارت و اینا رو نداشته باشین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)