صفحه 42 از 42 نخستنخست ... 3233343536373839404142
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 415 , از مجموع 415

موضوع: مباحث مرتبط با پذیرش در رشته زبان شناسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با پذیرش در رشته زبان شناسی

سلام دوستان گرامی،
    من کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه دولتی با معدل 15.70 دارم. نمره 7 ایلتس و درحال یادگیری زبان فرانسوی. قصد دارم برای ارشد رشته زبان شناسی بخونم. ولی نسبت به گراییش مطمن نیستم. به غیر از گرایش زبان شناسی رایانشی که علاقه ای ندارم. کدوم گرایش برای پذیرش دکترا در کانادا(بخصوص با فاند) مناسب تر هست؟ ممنونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ARKI نمایش پست ها
    سلام دوستان گرامی،
    من کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه دولتی با معدل 15.70 دارم. نمره 7 ایلتس و درحال یادگیری زبان فرانسوی. قصد دارم برای ارشد رشته زبان شناسی بخونم. ولی نسبت به گراییش مطمن نیستم. به غیر از گرایش زبان شناسی رایانشی که علاقه ای ندارم. کدوم گرایش برای پذیرش دکترا در کانادا(بخصوص با فاند) مناسب تر هست؟ ممنونم.
    سلام.
    گرایش که زیاد هست. psycholinguistics, language variations, language acquisition, cognitive linguistics و گرایش های دیگه. بعید می دونم گرایش انتخابیتون تاثیری بزاره رو فاند گرفتن. مهم این هست برای کدوم گرایش بتونید سوپروایزر پیدا کنید که از سایت دانشگاه ها می تونید پیدا کنید استاداشون رو کدوم موضوع کار می کنن.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    سلام.
    گرایش که زیاد هست. psycholinguistics, language variations, language acquisition, cognitive linguistics و گرایش های دیگه. بعید می دونم گرایش انتخابیتون تاثیری بزاره رو فاند گرفتن. مهم این هست برای کدوم گرایش بتونید سوپروایزر پیدا کنید که از سایت دانشگاه ها می تونید پیدا کنید استاداشون رو کدوم موضوع کار می کنن.

موفق باشید.

Selam,
    It is important to have publications for your application as well
    What about your MA?
    Are you done with it?

Best,
    MSO,

Junior Member

سپاس از وقتی که گذاشتید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Linguistics

نقل قول نوشته اصلی توسط ghamzak نمایش پست ها
    سلام.
    من امسال از دانشگاه کنتاکی امریکا پذیرش با فاند گرفتم در رشتۀ computational linguistics. اگر کسی سؤالی داره خوشحال میشم بتونم کمک کنم.
    سلام دوست عزیز من میخواستم امسال برای ارشد این رشته رو بخونم ولی خب چون هدفم اپلای کزدن هستش یه سری سوالات داشتم و واقعا میخواستم از یکی کمک بگیزم امکانش هست یه آیدی چیزی در اختیار من بگذارین بتونم مزاحمتون بشم سوالاتم رو بپرسم؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)