صفحه 32 از 42 نخستنخست ... 2223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 415

موضوع: مباحث مرتبط با پذیرش در رشته زبان شناسی

Member Ordijahandam آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با پذیرش در رشته زبان شناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط JafarAsady نمایش پست ها
    در مورد کانادا چطور؟ ممنون
    salam
    look for:
    computational linguistics direct PhD

Junior Member

سلام .
    من فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی هستم و میخوام برای ارشد Linguistic بخونم ، میخواستم ببینم دانشگاهی توی آمریکا و یا کانادا هستش که فاند بده ؟ و اینکه شرایطی که برای فاند هست چه چیزاییه ؟ ؟
    ممنون میشم سریعتر پاسخ بگیرم
    ویرایش توسط nilnilnil : May 6th, 2015 در ساعت 03:13 AM

Junior Member

سلام دوستان، من دانشجوی رشته مترجمی ترم شش هستم. خواستم ببینم کسی راجع به رشته زبان شناسی در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تورنتو اطلاعاتی داره؟ معدلم 17 هستش و تافلم هم 115. به نظرتون شانسی برای پذیرش در زبانشناسی دارم؟ آیا میتونم فاند هم بگیرم؟ و اینکه هزینه تقریبی دانشگاه چقدره؟ اگه زبان فرانسه هم بلد باشم تاثیری در شانسم برای گرفتن پذیرش هست؟

Junior Member Jamie آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nilnilnil نمایش پست ها
    سلام .
    من فارغ التحصیل رشته مترجمی زبان انگلیسی هستم و میخوام برای ارشد Linguistic بخونم ، میخواستم ببینم دانشگاهی توی آمریکا و یا کانادا هستش که فاند بده ؟ و اینکه شرایطی که برای فاند هست چه چیزاییه ؟ ؟
    ممنون میشم سریعتر پاسخ بگیرم
    سلام. کلا توصیه نمیشه برای ارشد کشور دیگه ای بخونید چون سخت فاند میدن ولی اگه یک ترم با هزینه خودتون برید و ببینن که کارتون خوبه ممکنه assistance بدن بهتون. کانادا که کلا خیلی سختگیره و توی فاند به شدت خسیس. اگر معدلتون خوب باشه و نمره gre and toefl هم بالا باشه و مقاله زبانشناسی هم داشته باشید میشه امید به گرفتن فاند داشت. به direct phd هم فکر کنید

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Paciific نمایش پست ها
    سلام دوستان، من دانشجوی رشته مترجمی ترم شش هستم. خواستم ببینم کسی راجع به رشته زبان شناسی در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه تورنتو اطلاعاتی داره؟ معدلم 17 هستش و تافلم هم 115. به نظرتون شانسی برای پذیرش در زبانشناسی دارم؟ آیا میتونم فاند هم بگیرم؟ و اینکه هزینه تقریبی دانشگاه چقدره؟ اگه زبان فرانسه هم بلد باشم تاثیری در شانسم برای گرفتن پذیرش هست؟
    سلام. دونستن هر زبانی نقطه ی قوت هست در پذیرش زبانشناسی.معدل و تافلتون که خوبه اگه gre داشته باشین که بهتر هم هست. تغییر رشته تون هم با یه مقاله ربانشناسی حل میشه. روی مقاله کار کردن و پیدا کردن استاد کار کنید. فروم رو هم وقت بزارید و کامل بخونید.
    Good Luck.

سلام. کسی هست در مورد کار کردن با نرم افزار Praat اطلاعاتی داشته باشه؟ اگر کلاسی میشناسید معرفی کنید. باید بگم که این نرم افزار در مورد آواشناسی شنیداری هست. فوریییییی کمک میخوام.

نقل قول نوشته اصلی توسط Jamie نمایش پست ها
    سلام. کسی هست در مورد کار کردن با نرم افزار Praat اطلاعاتی داشته باشه؟ اگر کلاسی میشناسید معرفی کنید. باید بگم که این نرم افزار در مورد آواشناسی شنیداری هست. فوریییییی کمک میخوام.
    سلام، اگه زبان انگلیسی رو در سطح متوسط بلدین ویدیوهای آموزش پرت بهترین راه یادگیری کار با این نرم افزاره.
    https://www.google.com/search?q=praa...=praat&tbm=vid
    O,that obscure object of coterie
    ...

Member Ordijahandam آواتار ها

salam
    maybe this is a late response but there is a book on how to work with PRAAT in linguistics
    which is written by Dr. Mandana Nourbakhsh
    You can find it in ENghelab
    The book is written in Farsi and the instructions are quite simple

Junior Member

درود به همِگی،

کارشناسی و کارشناسی ارشَدِ "زبان و اَدَبیاتِ انگلیسی"م ولی ادبیات دوست نَدارم. مُترجمی و زبانشناسی(اونم برا گُسترِش دانِشم برا ترجمه) می خوام.

هنوز هیچ آزمونی نداده ام.(آزمونهای زَبان و GREو...) ولی مےدونَم نُمره های بالا مےآرم.

دوست دارم اَرشَدِ مترجمی یا زبانشناسی بِخونَم.

راهنُماییهاتون ارزِشمَند خواهد بود.

کسانی که این کار را انجام داده اَند: راهِش چه و چِگونه اَست؟

به یه دانشگاهِ اروپایی، رشته ی زبانشناسی را ایمیل زَدَم، گُفت زَمان ِ این نیمسال گُذَشته و اینکه برا زَبانشناسی باید "پروفایلِ خوبی" داشته باشی. پروفایلِ خوب رو چگونه بدَست بیارَم؟

از بچه های مترجمی یا زَبانشِناسی کَسی نمی خواد هَمکاری کُنیم؟

پیشنَهادهاتون مُغتَنَمَند.

ApplyAbroad Superstar

با دکتر بی جن خان تو دانشگاه تهران تماس بگیرین. مطمئنا کسی رو بهتون معرفی می کنن و خودشون هم کاملا بهش تسلط دارن. ایمیلشون تو سایت خودشون تو سایت دانشگاه تهران هست، ایمیل ها رو هم خوب جواب میدن معمولا.
    دانشجو هم زیاد دارن که با این نرم افزار کار کرده، مطمئنم.
    ببخشید که دیر جواب دادم، اگه به درد شما نخورد، امیدوارم به درد آیندگان بخوره
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)