صفحه 29 از 42 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 415

موضوع: مباحث مرتبط با پذیرش در رشته زبان شناسی

Member Ordijahandam آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با پذیرش در رشته زبان شناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط TehranTemp نمایش پست ها
    دوست نازنین، از وقتی که صرف کردین و توضیح مبسوطتون صمیمانه سپاس‌گزارم. امیدوارم همیشه سرخوش و تن‌درست باشین.

در خلال مطالعه‌ی فرمایشتون پرسش‌هایی برام پیش اومد که با اجازه‌تون می‌پرسم:

1- شما الان دکترای کدوم کشور دارین تحصیل می‌کنین؟ با فاند؟ آیا مقاله‌ی آی اس آی داشتین؟
    2- فرمودین لیست رسمی زبان‌های در معرض خطر. لینکی برای این لیست سراغ دارین؟ من با جست‌وجوی معمولی تونستم مطالبی در این مورد پیدا کنم. اما این‌که فرمودین لیست "رسمی" این حسُ به من منتقل کرد که باید لیست خاصی مدنظرتون باشه.

با سپاس.
    سلام من پذیرش دارم از آمریکآ و هنوز موفق ب گرفن ویزا نشدم. یونیسف تا اونجا ک یادمه یه لیست داره از این زبانها. بسیاری از زبانهتی ایرانی شامل لاری، تاتی، گونه هایی از کردی و ترکی، مازنی و خیلی از زبانهای ایرانی در این گروه قرار میگیرن. من در مورد خودم فکر میکنم مسلط بودن ب یکی ازین زبانها نقش بسزایی در پذیرشم و فاند داشت. چون شرایط متوسطی از نظر نمره زبان و معدلداشتم. مقاله هام هم معمولی بود. تغییر رشته هم دادم دو بار. اونا براشون خیلی سود داره روی یک زبان درر خطر کار کنن برای اولین بار. پس براشش سرمایه گزاری هم میکنن. چی ازین بهتر که یک نفرو بگیرن ک ب این زبان مسلط هم باشه

دوستان کسی میدونه عصب شناسی زبان در ایتالیا در مقطع ارشد کدوم دانشگاه داره؟ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ordijahandam نمایش پست ها
    سلام من پذیرش دارم از آمریکآ و هنوز موفق ب گرفن ویزا نشدم. یونیسف تا اونجا ک یادمه یه لیست داره از این زبانها. بسیاری از زبانهتی ایرانی شامل لاری، تاتی، گونه هایی از کردی و ترکی، مازنی و خیلی از زبانهای ایرانی در این گروه قرار میگیرن. من در مورد خودم فکر میکنم مسلط بودن ب یکی ازین زبانها نقش بسزایی در پذیرشم و فاند داشت. چون شرایط متوسطی از نظر نمره زبان و معدلداشتم. مقاله هام هم معمولی بود. تغییر رشته هم دادم دو بار. اونا براشون خیلی سود داره روی یک زبان درر خطر کار کنن برای اولین بار. پس براشش سرمایه گزاری هم میکنن. چی ازین بهتر که یک نفرو بگیرن ک ب این زبان مسلط هم باشه
    با سپاس دوباره از شما
    زبانی که من بهش مسلطم، نه تنها در معرض خطره و توی لیست یونیسف هست، بلکه یونیسف اونُ definitely endangered دونسته.
    شما فرمودین پذیرش دارین. آیا فاند هم بهتون تعلق گرفته یا خیر؟
    ضمناً مقاله‌ی آی‌.اس.آی هم داشتین یا فقط مقاله‌های داخلی داشتین؟ اینُ از این بابت می‌پرسم که معمولاً توی رشته‌هایی مثل زبان‌شناسی، داشتن مقاله‌ی آی.اس.آی دشواره.
    و آیا باید از همون اول براشون مشخص کنیم که دقیقاً روی چه زمینه‌ای از اون زبان در معرض خطر می‌خوایم کار کنیم؟
    و در انتها می‌خواستم بدونم که: آیا امکان داره از طریق ایمیل باهاتون در تماس باشم و بتونم از راهنمایی‌هاتون استفاده کنم؟ البته قول می‌دم زیاد وقتتونُ نگیرم. بهتر می‌دونین که در تماس بودن با فردی که راهی که آدم می‌خواد طی کنه رُ طی کرده، واقعاً مغتنمه.

یک دنیا سپاس.

Member Ordijahandam آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط TehranTemp نمایش پست ها
    با سپاس دوباره از شما
    زبانی که من بهش مسلطم، نه تنها در معرض خطره و توی لیست یونیسف هست، بلکه یونیسف اونُ definitely endangered دونسته.
    شما فرمودین پذیرش دارین. آیا فاند هم بهتون تعلق گرفته یا خیر؟
    ضمناً مقاله‌ی آی‌.اس.آی هم داشتین یا فقط مقاله‌های داخلی داشتین؟ اینُ از این بابت می‌پرسم که معمولاً توی رشته‌هایی مثل زبان‌شناسی، داشتن مقاله‌ی آی.اس.آی دشواره.
    و آیا باید از همون اول براشون مشخص کنیم که دقیقاً روی چه زمینه‌ای از اون زبان در معرض خطر می‌خوایم کار کنیم؟
    و در انتها می‌خواستم بدونم که: آیا امکان داره از طریق ایمیل باهاتون در تماس باشم و بتونم از راهنمایی‌هاتون استفاده کنم؟ البته قول می‌دم زیاد وقتتونُ نگیرم. بهتر می‌دونین که در تماس بودن با فردی که راهی که آدم می‌خواد
    طی کنه رُ طی کرده، واقعاً مغتنمه.

یک دنیا سپاس.
    سلام بله فاند دارم. مقاله دو تا آی اس آی البته فقط نمایه بود و ایمپکت نداشت و پولی بود! من فکر میکنم حداقل در رشته ما به متن مقاله توجه زیادی بشه و نشان اعتبار اون لزوما ژورنالش نیست. چون تقریبا همه فیدبکهایی ک در مورد مقاله هام گرفتم در مورد خود متن مقاله بود. ایمیلمو براتون پیغآم خصوصی میکنم.

سلام و درود، من لیسانس آموزش زبان از ایران و فوق لیسانس ادبیات انگلیسی از هندوستان دارم، به خاطر علاقه به زبانشناسی و بازار کارش که فکر میکنم به نسبت بهتر باشه تصمیم دارم برای گرفتن پذیرش در این رشته برای دانشگاههای امریکا یا کانادا اقدام کنم، اینجا کسی میتونه من رو راهنمایی کنه که آیا ادامه تحصیل در رشته زبانشناسی تصمیم درستی هست و واقعا بازار کار خوبی خواهد داشت؟ و با توجه به اینکه قبلا رشته زبانشناسی نبودم شانسی برای گرفتن پذیرش دارم ؟ به نظر شما برای مستر یا پی اچ دی اقدام کنم؟ کدوم آینده بهتر و شانس گرفتن پذیرش بالاتر داره ؟ واقعا ممنون میشم اگر کسی من رو راهنمایی کنه.

Senior Member

کسی تونسته اینجا برای مستر زبانشناسی پذیرش از امریکا با فاند بگیره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Linguistics

راستش من مترجمی زبان خوندم ، برای ارشد میخوام زبان شناسی بخونم ، منتها خیلی اطلاعات ندارم و اینکه قصدم واسه بورس شدن برای دکترا هستش ، میخواستم یه مقدار اگه میتونین تو این زمینه بهم اطلاعات بدید .
    ویرایش توسط nilnilnil : September 8th, 2014 در ساعت 11:36 PM دلیل: رر

Junior Member

سلام دوستان
    میشه second language acquisition و زیر مجموعه زبانشناسی دونست؟؟؟؟؟

سلام بنظرم دانشگاه لیدن هلند هم مد نظر داشته باشین.میدونم بورس های خوبی داره البته بیشتر برای زبانشناسی ولی شما با دقت نگاه کنید و با استادا تماس بگیرید به هرحال شما applied linguistics خوندین
    http://www.hum.leiden.edu/lucl/phd-programme/

سلام بنظرم دانشگاه لیدن هلند هم مد نظر داشته باشین.میدونم بورس های خوبی داره البته بیشتر برای زبانشناسی ولی شما با دقت نگاه کنید و با استادا تماس بگیرید به هرحال شما applied linguistics خوندین

http://www.hum.leiden.edu/lucl/

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvenaz1365 نمایش پست ها
    سلام دوستان من لیسانس ادبیات انگلیسی دانشگاه دولتی اراک با معدل 17.10 و ارشد آموزش زبان از دانشگاه شریف با معدل 18.03 دارم.من یک مقاله در ژورنال [FONT="]Theory and Practice in Language Study[/FONT][FONT="] Journal[/FONT]، یک مقاله علمی پژوهشی در [FONT="]RALS Journal,[/FONT][FONT="] یک مقاله در [/FONT][FONT="]Iranian EFL Journal [/FONT]و یک کتاب در Lambert آلمان و یک کنفرانس ارائه شده در کشور ایرلند و یک مقاله اکسپتی در اسپانیا و Oklamaha دارم. من نمره تافلم به دلیل آشفتگی سنتر تافلم خیلی کم و90 شد و سال گذشته برای دو دانشگاه کاناداwestern ontario و Montreal اپلای کردم و ریجکت شدم (احتمالابه علت نداشتن استاد قبل از اپلای) تورخدا بهمن کمک کنید من با این شرایط چکارکنم ؟ آلمان میتونم اپلای کنم؟ نسبت به کانادا خیلی دلسردشدم. ممنون بابت راهنمایی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)