صفحه 36 از 42 نخستنخست ... 2627282930313233343536373839404142 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 415

موضوع: مباحث مرتبط با پذیرش در رشته زبان شناسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با پذیرش در رشته زبان شناسی

سلام. من لیسانس زبان و ادبیات فرانسه هستم معدلم متاسفانه پایینه حول و حوش ۱۴ و خورده ای
    ریرنمراتم جز ترم اخر خوبه
    میخوام برای مستر زبانشناسی فرانسه اقدام کنم, کشورهای دیگه رو کع بررسی میکردم خیلی راحت به سایت دانشگاهها و دپارتمان های مختلف دسترسی پیدا میکردم و دنبال رشته موردنظرم میگشتم اما راجب فرانسه جدا به مشکل خوردم اصلا سایت درست و حسابی برای دانشگاهها پیدا نمیکنم کع بفهمم این رشته رو کدوم دانشگاه داره کدوم نداره... میشه لطفا یه نفر چندتا ادرس سایت بهم بده خیلی گشتم نمیدونم چرا پیدا نمیکنم هم به فارسی سرچ کردم هم فرانسه هم انگلیسی...
    علاقه اصلی من به neurolinguistique هست ایا این رشته در مستر هم ارایه میشه؟
    رزومه من خیلی خاص نیست یه کتاب در دست ترجمه دارم و یکی دوتا کتاب تالیفی ادبی و داستاتی مرتبط با رشته لیسانسم دترم چاپ میکنم, توصیه نامه هم دو یا سه توصیه نامه خوب یا خیلی خوب از اساتیدم میتونم بگیرم, بنظرتون من شانسی برای زبانشناسی یا در مرحله دوم ادبیات دارم برای فرانسه؟ از طرفی باید بورس بشم شانس بورسیه دارم؟ کدوم دانشگاهها رایگان هستن که لااقل اگه بورس هم نشم شهریه ندم؟ راستی نیاز هست من دلف بگیرم باتوجه به اینکه لیسانسم فرانسه هست؟ ممنون پیشاپیش

Junior Member

سلام دوست عزیز
    شما می تونین برای ارشد اقدام کنین ولی باید پروژه ی مرتبط با استادتون را پیدا کنید
    البته باید رزومه ی خوبی در زمینه ی عصب شناسی زبان یعنی رشته ی خودت داشته باشی
    اپر استاد را متقاعد کنی دیگه اون بهت خیلی کمک می کنه ان شالله
    مدرک زبان که حتما باید بگیری ربطی نداره
    ما هم مترجمی زبان انگلیسی خوندیم بازم آیلتس گرفتیم این یه باید است
    نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar4501 نمایش پست ها
    سلام. من لیسانس زبان و ادبیات فرانسه هستم معدلم متاسفانه پایینه حول و حوش ۱۴ و خورده ای
    ریرنمراتم جز ترم اخر خوبه
    میخوام برای مستر زبانشناسی فرانسه اقدام کنم, کشورهای دیگه رو کع بررسی میکردم خیلی راحت به سایت دانشگاهها و دپارتمان های مختلف دسترسی پیدا میکردم و دنبال رشته موردنظرم میگشتم اما راجب فرانسه جدا به مشکل خوردم اصلا سایت درست و حسابی برای دانشگاهها پیدا نمیکنم کع بفهمم این رشته رو کدوم دانشگاه داره کدوم نداره... میشه لطفا یه نفر چندتا ادرس سایت بهم بده خیلی گشتم نمیدونم چرا پیدا نمیکنم هم به فارسی سرچ کردم هم فرانسه هم انگلیسی...
    علاقه اصلی من به neurolinguistique هست ایا این رشته در مستر هم ارایه میشه؟
    رزومه من خیلی خاص نیست یه کتاب در دست ترجمه دارم و یکی دوتا کتاب تالیفی ادبی و داستاتی مرتبط با رشته لیسانسم دترم چاپ میکنم, توصیه نامه هم دو یا سه توصیه نامه خوب یا خیلی خوب از اساتیدم میتونم بگیرم, بنظرتون من شانسی برای زبانشناسی یا در مرحله دوم ادبیات دارم برای فرانسه؟ از طرفی باید بورس بشم شانس بورسیه دارم؟ کدوم دانشگاهها رایگان هستن که لااقل اگه بورس هم نشم شهریه ندم؟ راستی نیاز هست من دلف بگیرم باتوجه به اینکه لیسانسم فرانسه هست؟ ممنون پیشاپیش

Junior Member

سلام ممنونم از راهنماییتون, الان مشکل اصلی من انتخاب گرایشه چون واقعا توی پیدا کردن دپارتمانهای دانشگاههای فرانسه به مشکل خوردم, اصلا نمیدونم چه گرایشهایی از زبانشناسی در دانشگاههای دولتی فرانسه برای مستر ارایه میشه, اگر کسی اطلاعی داره لطف میکنه راهنماییم کنه, توی سرچ اونقدرها مبتدی نیستم این مشکلو با دانشگاههای فرانسه پیداکردم فقط
    راستی به فاند هم میتونم امیدداشته باشم؟

Junior Member

راستی اگر موفق نشم فاند بگیرم, و دانشگاه دولتی پذیرش بشم ماهانه حدودا چقدر هزینه دارم؟
    شانس پذیرش و فاند تو ادبیات برام بیشتره یا زبانشناسی؟ هرچند ترجیح خودم زبانشناسیه

اگر نورولنگویستیک در مستر ارایه نمیشه, چه گرایشی برای مستر انتخاب کنم که بتونم دکترا نورو بخونم؟
    ویرایش توسط Bahar4501 : September 20th, 2016 در ساعت 10:21 AM

Junior Member

من از هزینه های فرانسه اطلاعی ندارم در مورد استرالیا خودک هستم می دونم سالانه 22000 دلار هست گران است
    در زبان شناسی بهرته شانس ها البته باز هم بستگی داره ه علاقه و طرح شما
    شما اول یکدل بشین برای انتخاب رشته سپس اقدام کنین دو دل نباشید یکی را انتخاب کنید
    بهتره ارشد رو همگانی بخونین و دکتری تخصصی عصب شناسی به نظر من
    موفق باشید و پایدار
    راستی اگر موفق نشم فاند بگیرم, و دانشگاه دولتی پذیرش بشم ماهانه حدودا چقدر هزینه دارم؟
    شانس پذیرش و فاند تو ادبیات برام بیشتره یا زبانشناسی؟ هرچند ترجیح خودم زبانشناسیه

اگر نورولنگویستیک در مستر ارایه نمیشه, چه گرایشی برای مستر انتخاب کنم که بتونم دکترا نورو بخونم؟

Junior Member

ممنون از راهنماییتون
    من بشدت علاقمند به نورولنگوییستیک هستم
    اما هردانشگاهی رو گشتم تو مقطع ارشد پیداش نکردم, یعنی من باید ارشد رو زبانشناسی همگانی بخونم؟ نرم دنبال نورو برای ارشد؟ یعنی این گرایش کلا مربوط به دکتراس؟

Junior Member

سلام
    بله بهتر است که در ابتدا در ارشد همگانی بخونین و در پایان نامه حتما موضوعی عصب شناختی زبان شناختی انتخاب نمایید سپس در دکتری بر اساس تز ارشد می تونین پذیرش همونجا در هوان دانشگاه در عصب شناسی زبان ان شالله بگیرین
    گرایش های تخصصی بله بیشتر دکتری است اما در ارشد هم می شه به تز ارشد مرتبط کرد
    شما در ابتدا ارشد رو بگیر برای دکتری کارت خیلی خیلی راحت می شه چون در فرانسه هم هستی دیگه راحت خودشون به صورت خودکار و با کمی تلاش ما بر می دارن ارشد ها رو الله کریم پیش بروید
    پایدار باشید

ApplyAbroad Superstar

ممنون از راهنماییتون
    من بشدت علاقمند به نورولنگوییستیک هستم
    اما هردانشگاهی رو گشتم تو مقطع ارشد پیداش نکردم, یعنی من باید ارشد رو زبانشناسی همگانی بخونم؟ نرم دنبال نورو برای ارشد؟ یعنی این گرایش کلا مربوط به دکتراس؟
    من در مورد فرانسه اطلاعی ندارم، اما شاید بد نباشه کلیدواژه تونو عوض کنین. به عنوان مثال دانشگاه برلین یه رشته داره به اسم Brain and Mind که توش تقریبا میشه گفت نورولینگوئیستیک درست میدن. یا مثلا یه سری دانشگاها رشته ای به اسم Cognitive Science دارن که به اون چیزی که شما می خواین نزدیکه. اگه دقیقا دنبال کلمه ی نورولینگوئیستیک بگردین، ممکنه خیلی آپشن پیدا نکنین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    من در مورد فرانسه اطلاعی ندارم، اما شاید بد نباشه کلیدواژه تونو عوض کنین. به عنوان مثال دانشگاه برلین یه رشته داره به اسم Brain and Mind که توش تقریبا میشه گفت نورولینگوئیستیک درست میدن. یا مثلا یه سری دانشگاها رشته ای به اسم Cognitive Science دارن که به اون چیزی که شما می خواین نزدیکه. اگه دقیقا دنبال کلمه ی نورولینگوئیستیک بگردین، ممکنه خیلی آپشن پیدا نکنین.
    رشته های مرتبط با زبان شناسی زیاد هستند و شما باید همیشه یه کم بزرگتر رشته رو در نظر بگیرید و رساله رو اون وقت می تونین محدود بسازید
    رشته های cognitive and Brain و یا Mind and Science خیلی با Neurolinguistics مرتبط هستند و بسیار هم جالب و پرطرفدارند.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی اینجا هست که در رشته زبانشناسی در مقطع کارشناسی ارشد از کشور اتریش پذیرش گرفته باشه ؟
    لطفا کمکم کنید از سایت دانشگاه ها نتونستم پاسخ سئوالهام رو بدست بیارم
    آیا بغیر از مدرک زبان آلمانی B2 نیاز به Ielts 8 هم هست ؟
    2- ضمنا اگر امکان داره لیست دانشگاه هایی که رشته زبانشناسی رو دارن اگر لطف کنید بزارید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)