صفحه 21 از 42 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 415

موضوع: مباحث مرتبط با پذیرش در رشته زبان شناسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با پذیرش در رشته زبان شناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط Cedar نمایش پست ها
    سلام من کارشناسی ارشد زبانشناسی از دانشگاه سراسری هستم. معدلم هم 18.66 هست و پایان نامه ام 20 شد. روی زبانشناسی اجتماعی کار کرده ام. قصد دارم از یکی از کشورهای اسکاندیناوی پذیرش بگیرم اما مقاله ندارم. البته پایان نامه ام در یکی از معتبرترین کنفرانسهای زبان انگلیسی به نام BAAL مطرح و مورد استقبال قرار گرفت و توی کتابچه کنفرانس هم بهش اشاره شده. الان خیلی به مقاله احتیاج دارم. استارت زدنش کمی برام سخته در حالیکه پایان نامه ام مطالب قابل بحث زیادی داره. کسی موسسه معتبری رو میشناسه که بتونه تو نوشتن و ISI کردن مقاله ام بهم کمک کنه؟
    شما با این اوصافی که از خودتون گفتین بهتره به استاد راهنما مراجعه کنید و از ایشون بخواین که در زمینه ی یافتن مجله و نوشتن مقاله کمکتون کنه
    اما تا اونجائیکه من می تونم کمکتون کنم اینه که حتماً موضوع خودتون رو بسیار محدود در نظر بگیرین و با توجه به پایان نامه قصد نوشتن مقاله داشته باشین
    نکته بعد اینکه مقالات نمایه شده در پایگاه داده ی ISI برای پذیرش و حتی چاپ بسیار زمانبر هستن و شما باید به مجلاتی رجوع کنید که در پایگاه داده های دیگر مثل Google Scholar و یا JStore نمایه شده اند رجوع کنید
    یه سری به سایت دانشگاه بهشتی به آدرس زیر بزنید حتماً بهتون کمک می کنه
    بwww.sbu.ac.ir
    بخش مجلات و پایگاه داده ی وابسته به دانشگاه آکسفورد
    باز هم سوالی بود در خدمتیم

Member Ordijahandam آواتار ها

بدون مقاله اما با نمره زبان بالا و معدل ارشد بالا می شه به فاند برای زبانشناسی امیدوار بود؟
    بیشتر مهمه مقاله دست استاد برسه یا تا ددلان آماده شه و بدست دانشکده برسه هم خوبه؟ منظورم اینه که مقاله بیشتر روی تصمیم استاد موثره یا دانشکده؟
    برای آمریکا پروپزال میتونه کمک کنه اگه مقاله آماده نباشه؟ برای سایر کشورها چطور؟
    تاثیر کنفرانس چقدره؟
    من بخاطر مقاله نداشتنم نا امیدم. با اینکه حداقل 10 تا دانشگاه می خوام اقدام کنم اما راستش.... احساس می کنم یکی پس از دیگری ریجکت می شم. کسی هست اینجا کمی بهم امید یا راه حل بده؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Ordijahandam نمایش پست ها
    بدون مقاله اما با نمره زبان بالا و معدل ارشد بالا می شه به فاند برای زبانشناسی امیدوار بود؟
    بیشتر مهمه مقاله دست استاد برسه یا تا ددلان آماده شه و بدست دانشکده برسه هم خوبه؟ منظورم اینه که مقاله بیشتر روی تصمیم استاد موثره یا دانشکده؟
    برای آمریکا پروپزال میتونه کمک کنه اگه مقاله آماده نباشه؟ برای سایر کشورها چطور؟
    تاثیر کنفرانس چقدره؟
    من بخاطر مقاله نداشتنم نا امیدم. با اینکه حداقل 10 تا دانشگاه می خوام اقدام کنم اما راستش.... احساس می کنم یکی پس از دیگری ریجکت می شم. کسی هست اینجا کمی بهم امید یا راه حل بده؟
    این قدر نگران نباشین. اقدام کنین انشاءالله که پذیرش می گیرین.
    همه چیز با هم مهمه، هیچ کسو صرفا به دلیل نداشتن مقاله رد نمی کنن. و به اینم فکر کنین که بقیه هم مثل شمان. هیچ کس این طوری نیست که هم مقاله ی مرتبط داشته باشه، هم بک گراندش دقیقا اونی باشه که اونا میخوان، هم SOP خوبی داشته باشه و همه چیش بیست بیست باشه. هر کس یه چیزی داره، یکی معدلش بالاست، یکی مقاله داره، یکی انگیزه اش خیلی قویه. یکی پروپوزالش خیلی توپه. همه چیز با هم در نظر گرفته میشه.

Junior Member

سلام.لطفا یه کمی راجع به رشته ی psycholinguistics و این که احتمال گرفتن فاند تو این رشته چقدره (واسه ارشد) توضیح بدین.ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramintta نمایش پست ها
    سلام.لطفا یه کمی راجع به رشته ی psycholinguistics و این که احتمال گرفتن فاند تو این رشته چقدره (واسه ارشد) توضیح بدین.ممنون
    سلام
    اگه رشته ی شما زبانشناسی هستش و تز ارشد شما هم در مورد روانناسی زبان بوده می تونید اقدام کنید
    منتها مراحلش رو از همین سایت چک کنید دیگه .... مثلا استاد متناسب پیدا کنید ... البته قبل از همه آیا مقاله و نمره ی زبان و .... دارید؟
    در کل رشته ی شما با فرض تز در مورد روانشناسی زبان احتمال گرفتن فاند زیاده
    انشالله اقدام کنید می تونینن بگیرید
    سوالی باشه در خدمتیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sultan نمایش پست ها
    سلام
    اگه رشته ی شما زبانشناسی هستش و تز ارشد شما هم در مورد روانناسی زبان بوده می تونید اقدام کنید
    منتها مراحلش رو از همین سایت چک کنید دیگه .... مثلا استاد متناسب پیدا کنید ... البته قبل از همه آیا مقاله و نمره ی زبان و .... دارید؟
    سوالی باشه در خدمتیم
    من معدل لیسانسم 18-19 هستش ولی رشتم مترجمیه...واسه تغییر رشته به روانشناسی زبان باید چیکار کنم؟...احتمال فاند گرفتن داره واسه ارشد اگه بخوام برم خارج؟

Junior Member

سلام
    سوالی باشه در خدمتیم
    ببینید مسئله ی روانشناسی زبان خب خیلی گسترده هست از تدریس زبان انگلیسی یا فارسی گرفته تا نظریات روانشناسی (مثل زبان اول) ....
    فاند می تونید بگیرین منتها گفتم که بسته به نوع پایان نامه ... مقالات شما ... معدل .... تاثیر اساتید ... و .... می تونه شرایط شما فرق کنه ....
    شما برآوردی از رزومه ی خودتون اگه بفرمائید من می تونم براتون بیشتر توضیح بدم ...
    امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramintta نمایش پست ها
    من معدل لیسانسم 18-19 هستش ولی رشتم مترجمیه...واسه تغییر رشته به روانشناسی زبان باید چیکار کنم؟...احتمال فاند گرفتن داره واسه ارشد اگه بخوام برم خارج؟
    خب اینجور کارتون سخت تر هستش شما باید ابتدا درمورد روانشناسی زبان زیاد مطلب بخونین بعدش مقاله بنویسید تا رزومه ی خوبی داشته باشین
    بعدش می تونین اقدام کنین معدل ارشد شما چنده؟

Junior Member

سلام کسی می دونه فرصت اپلای کردن واسه استرالیا چقدر هستش ؟؟؟؟؟
    من امتحانم افتاده 21 سپتامبر واسه آیلتس.... دیر نیستش واسه اقدام به پذیرش گرفتن؟

Junior Member

خب اینجور کارتون سخت تر هستش شما باید ابتدا درمورد روانشناسی زبان زیاد مطلب بخونین بعدش مقاله بنویسید تا رزومه ی خوبی داشته باشین
    بعدش می تونین اقدام کنین معدل ارشد شما چنده؟
    مسئله همینه دیگه. من واسه ارشد میخوام برم خارج.نه واسه دکترا. پس امکانش خیلی کمه که بتونم برم نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)