صفحه 30 از 42 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 415

موضوع: مباحث مرتبط با پذیرش در رشته زبان شناسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با پذیرش در رشته زبان شناسی

سلام. تا اونجایی که من توی این یک ماه leideno , زیرو رو کردم. هیچ فاندی نداره. مگه خودشون اعلام کنن چند تا موضوع. با استادها هم در ارتباط بودم هم اوکی بودن با رزومه ولی همه گفتن که فاند در leiden خیلی خیلی سخته گرفتنشه. و یه مورد دیگه لیست استاداشون هم update نیست. یعنی خیلی هاشون اونجا دیگه نیستند ولی اسم شون توی لیسته. که البته وقتی بهشون ایمیل می زنی تازه می فهمی!!

Junior Member

سلام
    نه به طور خاص. ولی از زبانشناسی برای second language می تونی خیلی خوب استفاده کنی و ایده بدی. که کانادا هم خیلی خوب به ارتباط زبانشناسی و second language پذیرش میده.

Junior Member m0naa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    French Translation

سلام دوستان. من دنبال یه موضوع خوب و جالب برای پایان نامه م هستم که در ارتباط با یادگیری زبان دوم باشه. رشته خودم مترجمی فرانسه ست و فکر میکنم اگه بشه به زبان انگلیسی هم ارتباط پیدا کنه خیلی بهتره. ایا سایت مفیدی رو سراغ دارید یا میدونید اساتید بیشتر به چه زمینه ای در این باره علاقه مندند؟ (برای کانادا و امریکا میخوام اپلای کنم) با تشکر
    ویرایش توسط m0naa : September 28th, 2014 در ساعت 10:33 AM

شما میتونید برای دانشگاه وین اتریش در نهایت اگه موفق به گرفتن بورس نشدید اپلای کنید چون شهریه کمی داره و تقریبا رایگان هست.

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیز.

میشه خواهش کنم چندتا از دانشگاههای آمریکا رو که رشته زبانشناسی رایانشی ارائه میدن رو معرفی کنید؟ ترجیحا دانشگاههای با رنک بالا...

ممنون از راهنمایی تون

نقل قول نوشته اصلی توسط minoosaba نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز.

میشه خواهش کنم چندتا از دانشگاههای آمریکا رو که رشته زبانشناسی رایانشی ارائه میدن رو معرفی کنید؟ ترجیحا دانشگاههای با رنک بالا...

ممنون از راهنمایی تون
    من خودم عاشق این رشته هستم احتمالا شما شریف درس میخونید بهر حال این دانشگاهارو میشناسم تو آمریکا
    http://www.compling.uw.edu/ Washington university
    New York University http://linguistics.as.nyu.edu/page/graduate_program

Junior Member

پیش فرض زبانهای باستانی

درود برشما.در ایران رشته ای زیر عنوان فرهنگ و زبانهای باستانی وجود دارد. من قصد دارم از یک دانشگاه کانادایی در این رشته بورس بگیرم. اما مشکل عمده ای که دارم این هست که اصلا نمیدانم آنجا رشته ای وجود دارد که زبانهای باستانی را درس بدهد یا نه. و اگر. وجود دارد زیر چه عنوانی است؟و در کدام یک از دانشگاههای کانادا است؟چون صرفا زبانهای باستانی را میخواهم ادامه بدهم.لطفا مرا در این زمینه زاهنمایی بفرمایید.
    با سپاس

سلام و درود، من لیسانس آموزش زبان از ایران و فوق لیسانس ادبیات انگلیسی از هندوستان دارم، با این وجود آیا امکان گرفتن پذیرش در رشته زبانشناسی هست؟ با توجه به اینکه معدل پایینی دارم اینجا کسی میتونه من رو راهنمایی کنه که شانس گرفتن پذیرش و اقامت بعد از تحصیل از امریکا٬ کانادا٬ آلمان و یا فرانسه کدام بیشتره؟ به نظر شما برای مستر یا پی اچ دی اقدام کنم؟
    واقعا ممنون میشم اگر کسی من رو راهنمایی کنه.

Junior Member

دوستان کسی راجع به دانشگاه های آرکانزاس چیزی میدونه؟ آیا linguistics توی آرکانزاس هست؟ پذیرشش در چه حدیه؟ فاند داره؟

دوستان چندتا سوال دارم:
    1- این زبانشناسی رایانشی آیا زیرمجموعه زبانشناسی کاربردی قرار میگیره؟
    2- من خودم ادبیات خوندم اما برای پایان نامه ارشدم از مباحث Critical discourse analysis و بطور خاص بخوام بگم از نظریات فرکلاف و هلیدی استفاده کردم. آیا CDA زیرمجموعه زبانشناسی کاربردی محسوب میشه؟
    3- برای رشته زبانشناسی رایانشی چه مقدار دانش ریاضی و کامپیوتر لازم هست؟ آیا من هیچ شانسی برای گرفتن پذیرش این رشته (دانشگاههای اروپا، امریکا، کانادا و ...) دارم؟ خیلی رنک و سطح دانشگاه برام مهم نیست بیشتر میخوام بدونم کسی مثل من که بک گراند ادبیاتی داره و خیلی با ریاضی و برنامه نویسی دمخور نبوده آیا وارد شدن به این رشته براش خیلی سخته؟ یا امیدی هست!

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)