صفحه 31 از 38 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 415

موضوع: مباحث مرتبط با پذیرش در رشته زبان شناسی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member Ordijahandam آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مباحث مرتبط با پذیرش در رشته زبان شناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط adampira نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پیام نور یا آزاد؟
    ...
    پیام نور رو زیاد نمیشناسن دانشگاهای خارجی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adampira نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون از اطلاعات مفیدی که به اشتراک میزارین
    من کارشناسی آموزش زبان دانشگاه آزاد خوندم با معدل 18/53 و دانشجوی ممتاز شدم و میتونم همونجا ارشد زبان شناسی بخونم
    از طرفی بدلیل اینکه ترم آخر بودم و نتونستم برای کنکور بخونم زبان شناسی پیام نور قبول شدم برای ارشد
    حالا سوالم اینه که با توجه به اینکه برای دکتری حتما میخوام اپلای کنم و فاند هم برام مهم هستش کدوم گزینه بهتره ؟ پیام نور یا آزاد؟
    من تو دانشگاه آزاد مطمئنم که میتونم با معدل بالای 19 ارشدمو بگیرم و فضای تحقیقاتی هم خوبه ولی پیام نور رو نمیدونم!
    ممنون میشم راهنماییم کنید...
    پیام نور گورستان استعدادهاست (سو برداشت نشه چون من خودم اونجا بودم و انضراف دادم؛ راهنمایی صریح می کنم گمراه نشه بچه ی مردم)
    بروید به آزاد

Junior Member

کسی می دونه زبانشناسی رایانه یی در دانشگاه شریف با رایانه یی در دانشگاه تهران چه اندازه متفاوته؟
    کدام بهتَره؟

گویا می گن رشته ش بیرونِ ایران خواهان داره.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Omeed نمایش پست ها
    کسی می دونه زبانشناسی رایانه یی در دانشگاه شریف با رایانه یی در دانشگاه تهران چه اندازه متفاوته؟
    کدام بهتَره؟

گویا می گن رشته ش بیرونِ ایران خواهان داره.
    من این رشته رو تو هیچ کدوم از دانشگاها ندیدم و اطلاعی ندارم. ولی سیلابس درساشونو بگین، میتونم بهتون بگم کدوم بهتره.
    یا حداقل رزومه ی استاداشو نگاه کنین. مثلا دکتر بی جن خان، عملا نمی تونن رایانشی درس بدن، ایشون نهایتا زبانشناسی پیکره ای بهتون درس میدن که گرایش دیگه ای از زبانشناسی هست. اما ما تو ایران خیلی بینشون اختلاف نمیذاریم، چون یکیشو بیشتر نداریم! اما خب اینا دو تا رشته ان. اگه استاداش رشته شون هوش مصنوعی یا کامپیوتر بود، می تونین امیدوار باشین رایانشی درس میدن. در غیر این صورت به احتمال زیاد پیکره ای کار می کنن که کارش تو خارج از کشور خیلی کمتر از رایانشیه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

سلام
    فرض کنیم معدل کارشناسی ادبیات زبان انگلیسی خوب باشه , چطور میشه برای اپلای از کارشناسی به دکترا در آمریکا اقدام کرد؟

چه شرایطی رو میتونم برای اپلای فراهم کنم چیه؟( چه مدارکی)

تصمیم دارم ادبیات بخونم و هنوز دارم سبک سنگین میکنم که آیا کار دستی هست یا نه..لطفا کسانیکه این راهُ پیمودن منو در تجارب خودشون سهیم کنن مرسی

Junior Member

سلام. من دنشجوی ارشد آموزش زبان هستم. میخوام دکترای زبانشاسی از یکی از دانشگاههای UK بگیریم. برای این رشته بورس هم میدن؟ اقدامات اولیه ش چیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

اگر شما رشتتون اموزش زبان هست و انقدر تنبلیتون می شه که برید صفحه های دانشگاه های انگلیس رو به انگلیسی که بلدید بخونید و نمی خونید, توقع جواب حاضر و اماده رو اینجا نداشته باشید اون هم در اولین پستتون

سلام دوستان
    من میخوام لیست دانشگاههایی را که با فاند در رشته زبان شناسی خصوصا گرایش psycholinguisticsدر آمریکا میشه برای پذیرش اقدام کرد را بگذارید
    کشورهای دیگر هم ااگر با فند میشه رفت بگذارید ولی مد نظرم بیشتر آمریکا هست

آیا از بچه های زبان کسی هست که تجربه apply و پذیرش از دانشگاه های آمریکا را داشته باشه؟میشه نمره تافل و gre خودش را اعلام کنه
    پیشاپیش متشکرم
    ویرایش توسط le-ciel : October 12th, 2015 در ساعت 12:29 PM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط adrinahajar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام لیست دانشگاههایی را که با فاند در رشته زبان شناسی خصوصا گرایش psycholinguisticsدر آمریکا میشه برای پذیرش اقدام کرد را بگذارید

آیا از بچه های زبان کسی هست که تجربه apply و پذیرش از دانشگاه های آمریکا را داشته باشه؟میشه نمره تافل و gre خودش را اعلام کنه
    پیشاپیش متشکرم
    سلام
    اصولا فاند تو آمریکا همیشگی نیست. هر شخص خودش باید استادی پیدا کنه که بهش پول بده. حتی همون استاد ممکنه ترم دیگه یا برای شخص دیگه ای فاند نداشته باشه. تعداد خیلی خیلی خیلی کمی دانشگاه هستن که به کل دانشجوهای دکتراشون فاند میدن.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Member Ordijahandam آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط adrinahajar نمایش پست ها
    سلام دوستان

پیشاپیش متشکرم
    سلام متاسفانه لیست خاصی وجود نداره. یا حداقل در دسترس عده زیادی از ما نیست. شما خودتون باید با توجه به علاقتون برین توی دپارتمان زبانشناسی و یا حتی در دپارتمانهای دیگه دانشگاه های مختلف بگردین ببینین کدوم دانشگاه ها و استادا روی این زمینه خاص کار میکنن. باید از کی وردهای مناسب استفاده کنین تا بتونین پیداشون کنین. روی نمره تافل و جی آر ای نمیشه نظر خاصی داد. ممکنه جایی پیدا بشه که استاد از پذیرش شما حمایت کنه و نمره زبان شما رو چندان معیار پذیرش شما قرار ندن. من آیلتس 7 داشتم و جی آر ای 150 ریاضی. 147 وربال و 4 رایتینگ. از مینیمم دانشکده پایینتر بود ولی به هر حال احتمالا دلایل دیگه مثل منطبق بودن علایقم با کاری که استاد میکنه و native speaker بودن یک زبان خاص در پذیرشم تاثیر داشته. برای پیدا کردن پوزیشنهای اعلام شده برای رشته زبانشناسی در اروپا این لینک رو ببینین که مرتب آپدیت میشه و میشه گفت کامله:
    http://linguistlist.org/jobs/browse-jobs.cfm
    دانشگاه های آمریکا و کانادا کمتر از طریق این لینک پوزیشنهای خالی رو اعلام میکنن.
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)