صفحه 5 از 42 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 415

موضوع: مباحث مرتبط با پذیرش در رشته زبان شناسی

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته زبان شناسی

سلام غیر از زبان شناسی رایانه ای، گرایش های دیگه هم قابل قبول داشگاه بود؟؟ کمی از رزومتونو میگین؟؟؟ ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Linguistics

من از دانشگاه NTNU (نروژ) پذیرش گرفتم برای M phil of Linguistics هنوز تصمیم نهایی رو نگرفتم ، از دوستان کسی ایده ای داره؟
    ویرایش توسط artemis_743 : February 18th, 2013 در ساعت 12:11 PM

سلام تبریک، میشه رزومتونو و سوابقتونو بگین؟؟ آیا بورس گرفتین؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sinatra نمایش پست ها
    من از دانشگاه NTNU (نروژ) پذیرش گرفتم برای M phil of Linguistics هنوز تصمیم نهایی رو نگرفتم ، از دوستان کسی ایده ای داره؟
    ویرایش توسط artemis_743 : February 18th, 2013 در ساعت 12:11 PM

دوست عزیز areea مالزی زبان شناسی معروفی نداره ها!!! اگه قرار به خریدن رنج تحصیل در یک کشور دیگه هست آلمان، آمریکا ، فرانسه، روسیه و سوئد ( کارهای گوران سونسون در زمینه نشانه شناسی تصویر) از جمله کشورهای مطرح در این رشته اند ..... اگه فقط میخواین ایران نباشه این یه حرف دیگس...
    ویرایش توسط artemis_743 : February 18th, 2013 در ساعت 12:12 PM

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

برای مقایسه دانشگاه ها در آمریکا در رشته زبان شناسی و گرفتن اطلاعات در خصوص میزان TA, fund، و minimum GRE quantitative و سایر اطلاعات مفید دیگر به سایت http://graduate-school.phds.org مراجعه کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط delsharm نمایش پست ها
    سلام

من دو تا دانشگاه ایندیانا و کلورادو بولدر بدون فاند قبول شدم. البته رشته‌ام کامپیوتره و به صورت زبان‌شناسی رایانشی می‌خواستم برم.
    فکر می‌کنم گرفتن فاند توی زبان‌شناسی خیلی سخت‌تر از کامپیوتر باشه
    درسته، منم رشته ام زبانشناسی رایانه ایه تو آلمان، لیسانسم کامپیوتر بود، ارشدم زبانشناسی. البته همون زبانشناسی رایانه ای هم بستگی داره موضوعش چی باشه، بعضی استادا که بیشتر کامپیوتری کار می کنن از بچه های کامپیوتر می گیرن، اونایی که بیشتر زبانشناسی کار می کنن، از بچه های زبانشناسی میگیرن. فاند گرفتن هم همون طور که گفتین خیلی سخته چون اصولا رشته های علوم انسانی زیاد فاند نمی دن، علتش هم مشخصه چون نتیجه ی پروژه درآمدزا نیست، مثلا توی رشته ی کامپیوتر استاد فاند میگیره از ایالت یا دانشگاه یا هرجایی که برنامه می نویسن بعد برنامه فروخته میشه و پولش در میاد ولی توی رشته ی انسانی نتیجه اش مدت ها طول میکشه تا به کار گرفته بشه و نتیجه بده! برای همین اگر بخواین تو زبانشناسی فاند بگیرین، بیشتر همین زبانشناسی رایانه ایش فاند داره و عصب شناسی زبان و روانشناسی زبان (اون قسمتیش که تا حدودی به عصب شناسی هم مربوط میشه)، بقیه ی گرایش ها مثل آوا و واج و این حرفا زیاد نمیشه توشون فاند پیدا کرد (البته اطلاعات من در مورد فاند مربوط به اروپاست، من خیلی از کشورهای اروپایی رو چک کردم، همشون همین طوری بودن، آمریکا رو نمی دونم).

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

دوستان من دوستم با این شرایط تونست از دانشگاه MCgill کانادا برای دوره دکترا سالی 50000$ بورس بگیره:
    دانشگاه فوق لیسانس: تربیت مدرس
    معدل فوق لیسانس بالای 17
    رشته تحصیلی: آموزش زبان انگلیسی
    مقاله: سه کنفرانس خارجی مشترک با استاد راهنما
    IELTS: 8

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computational Linguistics, University of Kentucky

سلام.
    من امسال از دانشگاه کنتاکی امریکا پذیرش با فاند گرفتم در رشتۀ computational linguistics. اگر کسی سؤالی داره خوشحال میشم بتونم کمک کنم.
    ویرایش توسط artemis_743 : February 18th, 2013 در ساعت 12:54 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghamzak نمایش پست ها
    سلام.
    من امسال از دانشگاه کنتاکی امریکا پذیرش با فاند گرفتم در رشتۀ computational linguistics. اگر کسی سؤالی داره خوشحال میشم بتونم کمک کنم.
    آخه قربونت، اینم پرسیدن داره؟ شخصا بیتاب اطلاعاتتم. از سوابقت بگو: محل فارغ التحصیلیت، تاثیر توصیه نامه ها، نمره هات، کارای پژوهشیت. کلا از تجربه هات بگو. لطفا در دسترس هم باش که شدیدا مورد نیازی، آخه شما الان دیگه کعبه آمال محسوب می شی
    ویرایش توسط artemis_743 : February 18th, 2013 در ساعت 12:55 PM

سلام دوست عزیز
    تبریک میگم و خوشحالم حاضرید برا share تجربیاتتون.
    اولین سوالم اینه که gre توی ایران نمره داده میشه؟ مخصوصا نمره Writing برام مهمه و میخواستم بدونم ایا از طریق ETS readers تصحیح میشه یا از ایران نمره میدن و صرفا ریپورت میکنن به ETS ؟
    دیگه اینکه مراحل گرفتن ویزاتونو لطفا توضیح بدید: به خصوص با توجه به full fund بودنتون ایا ضمانت مالی هم باز میخوان ازتون یا نه؟
    درباره پیدا کردن استاد هم فیلد و همچنین SOP تون هم خیلی خوشحال میشم صحبت کنید.
    like Spock used to say: live long and prosper
    ویرایش توسط artemis_743 : February 18th, 2013 در ساعت 12:55 PM
    O,that obscure object of coterie
    ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)