صفحه 9 از 42 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 415

موضوع: مباحث مرتبط با پذیرش در رشته زبان شناسی

پیش فرض پاسخ : مباحث کلی پذیرش در رشته زبان شناسی

نقل قول نوشته اصلی توسط fibo نمایش پست ها
    با تشکر محمد آقا. در مورد سوپروایزر یک توضیحی لطف میکنید؟ ممنون
    You should write a tentative proposal based on your resaerch interest and background. Having finished, you contact the prospective supervisors in each university to win their support. When an academic agrees to be your supervisor and supervises your project you can start applying. Funding issue adn scholarships are different and go through different procedures. the supervisors normally ask whether you want scholarship or you wantto study as self-funded.

نقل قول نوشته اصلی توسط fibo نمایش پست ها
    در مورد پروپوزال هم گفتید میشه یک توضیحی بدید؟ در مورد محتواش و فرمتش اینکه از کجا باید بگیرم؟ ممنون
    you should prepare a tentative one, two or a couple of pages proposal exactly what you did for MA. It is supposed to be ur PhD thesis.. If it does not matter to that much, you should keep an eye on the profies of each professors in the universities to see if there is a vacant position for a specific project (once in a blue moon!.
    so, count on your proposal more

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    English translation

سلام.کسی میدونه واسه پذیرش کارشناسی ارشد رشته های زبان انگلیسی،مدرک GRE لازمه یا نه؟؟؟ مخصوصا" دانشگهای دولتی ترکیه-استانبول (BOGAZICI و METO)
    خواهش میکنم هرکسی که میدونه جواب بده

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abigale نمایش پست ها
    سلام.کسی میدونه واسه پذیرش کارشناسی ارشد رشته های زبان انگلیسی،مدرک GRE لازمه یا نه؟؟؟ مخصوصا" دانشگهای دولتی ترکیه-استانبول (BOGAZICI و METO)
    سلام
    GRE برای بیشتر دانشگاه های آمریکا اجباری و برخی از دانشگاه های کانادا اختیاریه و امتیاز محسوب میشه.

بلی و در کمال مسخرگی GRE برای ترکیه لازمه! برای همه رشته ها حتی زبان انگلیسی، زبان شناسی.
    من از کانادا و استرالیا پذیرش با بورسیه کامل گرفتم بعد دانشگاه Middle Eastern Technology (فکر کنم یه همچین چیزایی بود) بعد از 4 ماه گفت مدارکتو بررسی نمیکنیم تا نمره GRE نداشته باشی!! بهشون بگید برید بابا جمعش کنیدا !
    جالبه برای تمام رشته های ما McGill, Tornonto, Sydney Uni, Melbourn o .. نمره GRE نمیخوان ولی اون دانشگاه های فوق پیشرفته ترکیه! میخوان
    ویرایش توسط mohammad123 : October 19th, 2012 در ساعت 04:46 AM

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad123 نمایش پست ها
    بلی و در کمال مسخرگی GRE برای ترکیه لازمه! برای همه رشته ها حتی زبان انگلیسی، زبان شناسی.
    من از کانادا و استرالیا پذیرش با بورسیه کامل گرفتم بعد دانشگاه Middle Eastern Technology (فکر کنم یه همچین چیزایی بود) بعد از 4 ماه گفت مدارکتو بررسی نمیکنیم تا نمره GRE نداشته باشی!! بهشون بگید برید بابا جمعش کنیدا !
    جالبه برای تمام رشته های ما McGill, Tornonto, Sydney Uni, Melbourn o .. نمره GRE نمیخوان ولی اون دانشگاه های فوق پیشرفته ترکیه! میخوان
    ببخشید من نمی دونستم. آخه کسی که GRE نمره خوبی گرفته که نمیره ترکیه!

البته من دکترا رو گفتم و میدونستم. کارشناسی ارشد رو مطمئن نیستم. تو سایت چک کنید

Junior Member shahnazari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English literature

پیش فرض پاسخ : Linguistics

یک قضیه ای که هست اینه که همه دنبال اینیم که فول فاند بگیریم و هزینه ای نخوایم بدیم
    ولی من فکر می کنم خیلی موقعیت هایی هسن که با هزینه ای مناسب میشه خیلی خوب ادامه تحصیل داد مثل کشور های اروپایی
    یکی از اقوام من فرانسه مهندسی کامپیوتر پذیرش گرفته
    من ادبیات انگلیسی می خونم
    متاسفانه باهاش در ارتباط نبودم که چگونگی کارش رو بپرسم اگه هم بود بعید می دونستم راهنمایی هاش به من کمک می کرد
    فقط می دونم اون زمان که یورو همون حدود 2600 بود سالی 1 تومن هزینه تحصیلش بود
    سالی 1 تومن هم خرج دیگه ش
    که با یه کار معمولی پول زیاد هم میاورد
    من هم تصمیم دارم اروپا تو گرایش خودم یعنی ادبیات ادامه بدم ولی نمی دونم دقیقا چیکار کنم
    اگه کسی با وضعیت کنونی بتونه راهنماییم کنه ممنون میشم
    ویرایش توسط artemis_743 : February 18th, 2013 در ساعت 01:02 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

اولین دکترای مطالعات ترجمه در آمریکا فعلا فقط در این دانشگاه موجود است
    http://www2.binghamton.edu/comparati...n-studies.html

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

یکی از دوستان دوران لیسانس من از Northwestern University پذیرش دکتار با فاند در،ادبیات تطبیقی گرفته.لیسانسش ادبیات فوقشم مترجمی بوده،ازش پرسیدم از چیت خوششون اومده،الان اونجاست، گفت پروپوزالم و مقاله های ارشدم،با اینکه رشتم مطالعات ترجمه بود اما سمتش بیشتر به ادبیات تطبیقی و اینا می خورده و مربوط به پروپوزالی که نوشتم داشته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)