صفحه 112 از 397 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نوع کرمش رو نمیدونم ولی کلا آفتاب کانادا تنده و زود میسوزونه. شاید بخاطر اینکه لایه اوزون اینجا نازکتره! اگر پوست حساسی دارید حتما کرم بزنید (البته همه جورش اینجا هست).

البته من فکر میکنم که دلیلش اینه که اون لایه ضخیم دود گازوئیل و آلودگی شدید هوا اینجا نیست که جلو نور خورشید رو بگیره. بخصوص برای ما خانمای طفلکی که تابحال دست و بالمون آفتاب به خودش ندیده! حالا باید ضدآفتاب به دستا هم بزنیم.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Hitnake نمایش پست ها
    دوستان من 13500 دلار ارز دانشجویی از بانک گرفتم موقع خروج از کشور دچار مشکل نمی شم ؟
    در ضمن پدر من 26000 دلار تو حساب وکیلشون تو کانادا دارن اگر بخوان بعدا این پول رو به حساب من بریزن دچار مشکل نمی شن ؟
    1- با داشتن رسید دریافت ارز دانشجوئی مشکلی ندارد
    2- این هم مشکلی ندارد به شرط اینکه منشاء پول مشخص باشد که خب با توجه به در میان بودن پای یک وکیل قطعا مشخص است
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Member Gita آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical engineering

سلام دوستان، من موارد ممنوع در لیست فرودگاه رو دیدم ، برای مایعات ( بغیر از الکل) ممنوعیت نداریم درسته؟ فقط نمی دونم بهتره توی بار بره یا ببرم توی کابین( با بسته بندی محفوظ و غیرقابل نفوذ). ممنون میشم راهنمایی کنین.
    ***You Can Win , If You Want***چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

Senior Member fanta آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Gita نمایش پست ها
    سلام دوستان، من موارد ممنوع در لیست فرودگاه رو دیدم ، برای مایعات ( بغیر از الکل) ممنوعیت نداریم درسته؟ فقط نمی دونم بهتره توی بار بره یا ببرم توی کابین( با بسته بندی محفوظ و غیرقابل نفوذ). ممنون میشم راهنمایی کنین.
    مایعات (یا ژل) بیشتر از 100ml رو باید تحویل بار بدین و داخل کابین مجاز نیست
    Don't feed the trolls

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Gita نمایش پست ها
    بردن مایعات بالای 100سی سی اعم از آب ، عطر، الکل، و..... به داخل کابین هواپیما ممنوع است ولی در داخل چمدان ویا با بسته بتدی که شکسته نشود می توان به بار داد
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

یه هدیه برای دوستان دارم.
    لیست کامل وسایل و موارد ضروری برای سفر و زندگی در کانادا

من کل این 112 صفحه رو خوندم و یه فایل اکسل حاوی تمامی مطالبی که دوستان گفته بودن، ایجاد کردم!
    توی این فایل 68 مورد ذکر شده و جلوی هر مورد نوشته شده که توی این تاپیک و لینکهای سایتها و وبلاگهای دیگه، کلا اون مورد چند دفعه توصیه شده. ردیف های جدول هم بر اساس همین تعداد مرتب شده ن.
    دقت کنید که من نظر شخصی خودم رو نیاوردم و مسلما همراه داشتن پول، بسیار واجب تر از سبزی خشکه! ولی در هر صورت امانت رو رعایت کردم و صرفا بر اساس تعداد دفعات مطرح شده، جدول رو تنظیم کردم.
    یه سری نکات مربوط به هر مورد رو هم ذکر کردم به امید اینکه برای دوستان مفید باشه.

امیدوارم همونطوری که برای من راهگشا بوده، برای بقیه دوستان هم راهگشا و مفید باشه.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member Sanosun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Ottawa

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    یه هدیه برای دوستان دارم.
    لیست کامل وسایل و موارد ضروری برای سفر و زندگی در کانادا

من کل این 112 صفحه رو خوندم و یه فایل اکسل حاوی تمامی مطالبی که دوستان گفته بودن، ایجاد کردم!
    توی این فایل 68 مورد ذکر شده و جلوی هر مورد نوشته شده که توی این تاپیک و لینکهای سایتها و وبلاگهای دیگه، کلا اون مورد چند دفعه توصیه شده. ردیف های جدول هم بر اساس همین تعداد مرتب شده ن.
    دقت کنید که من نظر شخصی خودم رو نیاوردم و مسلما همراه داشتن پول، بسیار واجب تر از سبزی خشکه! ولی در هر صورت امانت رو رعایت کردم و صرفا بر اساس تعداد دفعات مطرح شده، جدول رو تنظیم کردم.
    یه سری نکات مربوط به هر مورد رو هم ذکر کردم به امید اینکه برای دوستان مفید باشه.

امیدوارم همونطوری که برای من راهگشا بوده، برای بقیه دوستان هم راهگشا و مفید باشه.
    از هدیه فوق العادتون واقعا ممنونم
    پیش نهاد می کنم ادمین ها این صفحه رو یک جا استیک کنن که قابل دسترسی باشه و شما هم آپدیتش کنید.
    خدایی باید سیخ کباب ببریم؟؟

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanosun نمایش پست ها
    از هدیه فوق العادتون واقعا ممنونم
    پیش نهاد می کنم ادمین ها این صفحه رو یک جا استیک کنن که قابل دسترسی باشه و شما هم آپدیتش کنید.
    خدایی باید سیخ کباب ببریم؟؟
    سیخ اینحا هست. مخصوصا سوپرهای عربی دارن. اما خیلی گرونتر از ایرانه. سیخ کوبیده (پهن) هم ندیدم, شاید باشه البته. دنبالش نبودم من.
    Mess with the best, Die like the rest..

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط reza82 نمایش پست ها
    سیخ اینحا هست. مخصوصا سوپرهای عربی دارن. اما خیلی گرونتر از ایرانه. سیخ کوبیده (پهن) هم ندیدم, شاید باشه البته. دنبالش نبودم من.
    سیخ کوبیده رو از مغازه های ایرانی باید بخرید.

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    سیخ کوبیده رو از مغازه های ایرانی باید بخرید.

راستش تو این شهر داغون ما, یه سوپر ایرانی هست که اونم داغون تر از خود شهره. خیلی مسیرمون بهش نمی افته. چیزیم نمیخوایم که بریم. همه چیز رو جای دیگه هم میشه گیر اورد (به جز بیسکوئیت ساقه طلایی البته!).
    حالا اسم شهر رو نمیارم که ریا نشه!!
    Mess with the best, Die like the rest..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)