صفحه 18 از 397 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    ممکنه این سوال رو دوستان جواب بدن ؟؟؟
    با سلام
    شارژر ها كه معمولا مشكلى از نظر ولتاژ ندارند و مشكل اصلى همون تبديل پريز ها از دو شاخه به سه شاخه هست كه تبديلش هم تقريبا در تمام فروشگاه هايى كه تجهيزات الكتريكى ميفروشند (مثلFuture Shop) هست.
    قيمتش هم 8-4 دلار هست.
    موفق باشيد

Junior Member

یه سوال...تو مونترال باقالی خشک + انواع سبزی های خشک (شوید، نعناع...) پیدا می شه یا باید از ایران آورد؟ (مامان من داره دیگه پیاز خرد شده خشک هم برام می ذاره :P)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_G
    یه سوال...تو مونترال باقالی خشک + انواع سبزی های خشک (شوید، نعناع...) پیدا می شه یا باید از ایران آورد؟ (مامان من داره دیگه پیاز خرد شده خشک هم برام می ذاره :P)
    به نظر من تا می تونی سبزی خشک مثل شوید و نعنا و شنبلیله و تره بیار چون اینجا 3 شاخه نعنا را میدن 2دلار و مزه سبزی های ایران یه چیز دیگه اس!!پیاز اصلا لازم نیست چون فراوونه !!!!راستی اینجا تره خودمون نیست!!!
    راستی یه چیز دیگه .حتما از وسایل پلاستیکی مثل نایلون فریزر و دمپایی و ...بیار که اینجا گرونه و حتما حتما زعفرون و زرشک یادت نره!! ;D

با سلام،
    بله،ميوه و سبزى تازه در مونترال نسبتا گرون هست چون از آمريكا و كشور هاى آمريكاى جنوبى وارد ميشه,ولى قيمت كنسرو هاو خشك شدش مناسب هست.
    باقالى هم به صورت كنسرو هست و هم به صورت خشك،و سبزى ها هم:سبزى كوكو به صورت خشك و سبزى قورمه سبزى به صورت خشك، هم تازه و هم كنسرو هست.
    قيمت كنسرو ها:
    باقالى 500 گرمى، 1.39 دلار
    قورمه سبزى 500 گرمى 3.2 دلار (مناسب براى دو پرس قورمه سبزى)
    و...

البته با توجه به محدوييت جا و وزن خانوادتون ميتونند اين مواد رو براتون پست كنند كه با پست هوايى:
    10 روز (10،000 تومان هر كيلو) و با پست زمينى 1ماه (2000تومان هر كيلو) طول خواهد كشيد.
    موفق باشيد

Junior Member

سبزي خشك حتما ببريد...همه چيزهايي كه ما ميخوايم هست اونجا ولي خيلي گرون تر از ايران....يعني توي سوپرهاي ايراني ميشه پيدا كرد همه ادويه ها و....ولي تا جايي كه جا دارين با خودتون سبزي خشك بياريد...ادويه ها هم كه اصلا جا كم ميگيره...واسه 1سال رو راحت ميشه برد...فقط مشكل تره بود...اصلا يه طعمي داره ترهاشون... :-\
    خلاصه تا جا دارين از اين چيزا بيارين كه هي نخواين برين دنبالش...حداقل واسه مصارف اوليه...
    موفق باشيد
    انسان هاي بزرگ بر اين باورند كه يا راهي هست يا راهي خواهم ساخت...

Junior Member

خیلی ممنون از جوابها

یه سوال دیگه...شاید اینو خانم ها بهتر بتونند راهنمایی کند . وسایل برقی مثل سشوار ، اپی لیدی... می شه از ایران آورد ؟ ;D

Junior Member

برات پیغام گذاشتم

Junior Member

سلام
    من چون خودم سرماي كانادا رو تجربه نكردم نميدونم....بچه ها لباس از ايران اوردن به درد ميخوره....يعني من پالتوهام رو بيارم...طبق شنيده هام...سرماي كانادا با پالتوها و كاپشان هاي ما قابل تحمل نيست...يعني هيچ كدوم از لباس هاي زمستونه كه اينجا داشتيم به درد نميخوره...كلا در مورد لباس براي سرما اين جا اقدامي نكنم؟؟؟يعني بزارم بيام اونجا بخرم؟
    ممنون.....
    انسان هاي بزرگ بر اين باورند كه يا راهي هست يا راهي خواهم ساخت...

Junior Member

من دیروز وارد مونترئال شدم. خیلی‌ هم تعریف سرمای اینجا را شنیده بودم، البته شاید هنوز برای قضاوت زود باشه و بعدا نظرم عوض بشه. اما خوب کاری که من کردم و فعلا جواب داد این بود که ایران یه سری لباس‌های کوه نوردی به اسم Polar گرفتم. هم سبک هم گرمه. به راحتی‌ هم می‌شه زیر بقیه لباس‌ها پوشیدشون. کلا تو وسایل کوه نوردی چیز‌های خوبی‌ پیدا می‌شه، کلاه، دستکش ، چکمهٔ ضد آب...کسانی‌ که اصفهان هستن می‌تونن از باشگاه کوهنوردی ققنوس زیر پول هوایی میر خرید کنند

نقل قول نوشته اصلی توسط narges B
    سلام
    من چون خودم سرماي كانادا رو تجربه نكردم نميدونم....بچه ها لباس از ايران اوردن به درد ميخوره....يعني من پالتوهام رو بيارم...طبق شنيده هام...سرماي كانادا با پالتوها و كاپشان هاي ما قابل تحمل نيست...يعني هيچ كدوم از لباس هاي زمستونه كه اينجا داشتيم به درد نميخوره...كلا در مورد لباس براي سرما اين جا اقدامي نكنم؟؟؟يعني بزارم بيام اونجا بخرم؟
    ممنون.....
    با سلام
    اگر ممكن هست هر چى لباس گرم داريد از ايران بياريد. چون تا جا بيفتيد و همه خريد هاتون رو انجام بديد ممكنه چند روزى طول بكشه و بدون لباس گرم حسابى اذيت ميشيد.
    الان كه اين پست رو مينويسم دماى هوا 29 درجه زير صفر هست (29-) و اگر قرار باشه بدون لباس كافى از خونه خارج بشيد و بريد خريد ،حتما سرما زده ميشيد.
    موفق باشيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)