صفحه 11 از 397 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط VoidPointer
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabrad
    هارد رو چندگرفتي؟
    منم Maxtor 1TB گرفتم. واقعا معنی این که تو Tom's Hardware نوشته بود BEAST رو درک کردم. هر کاریش می کنی پر نمی شه !!! من 190 گرفتم البته فقط با USB ولی اگه بخوای E-SATA و Fire-Wire هم داشته باشه گرونتر می شه.

میشه بگین از کجا خریدین؟
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

نقل قول نوشته اصلی توسط alexsir
    نقل قول نوشته اصلی توسط VoidPointer
    هارد رو چندگرفتي؟
    منم Maxtor 1TB گرفتم. واقعا معنی این که تو Tom's Hardware نوشته بود BEAST رو درک کردم. هر کاریش می کنی پر نمی شه !!! من 190 گرفتم البته فقط با USB ولی اگه بخوای E-SATA و Fire-Wire هم داشته باشه گرونتر می شه.

میشه بگین از کجا خریدین؟
    پایتخت. البته قیمتا متفاوته ولی همش یه چیزه .
    The things you own end up owning you

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

هارد رو چندگرفتي؟
    من هارد رو تو بازار رضا قیمت گرفتم. الان دو نوع هارد اکسترنال تو بازار هس maxor و western. کیفیت western رو میگن بهتره یه کم گرونتر هم هس.

تا ظرفیت 250 گیگ اتصال هاردها به کامپیوتر و لپ تاپو از طریق کابل USB هس. هارد های با ظرفیت بالاتر از این رو باید مستقیم به برق وصل کنین. که می تونه تو بعضی جاها از کاراییش براتون کم کنه.(فکر می کنم بحث مبدل 220 به 110 ولت هم مطرح میشه در این مورد)

قیمت 250 گیگی western در ارزونترین جایی که من پیدا کردم 96 تومن بود. و مال maxor
    95 تومن

مبدل نمی‌خواد. ۱۱۰ کار می‌کنه. علاوه بر ۲شاخه اروپایی (ایرانی) خودش ۳شاخه امریکایی (کانادایی) هم داره.

سایز این هاردهای اکسترنال 1T چقدره؟

کسی چیزی در مورد هاردهای لپ تاپ میدونه؟
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

Junior Member

یه راه دیگه هم هست یه کم ملا نصرالدینیه (تا حالا این کلمه رو تایپ نکرده بودم)! من یه بار لب تاپم سوخت(بابا مایه دار!) هاردشو در اوردم و با یه مبدل که فکر کنم 10-12 هزار تومنه تبدیل به یه هارد اکسترنال کردم (در واقع تبدیل شد به USB). خوبی این روش اینه که میتونید فقط هارد لب تاپتونو ببرین اگه مشکل اضافه بار دارین یا اونجا میخواین یکی دیگه بخرین. خود لب تاپم بذارین برای بازماندگان که یه هارد بخرن بندازن روش.
    کلا هارد لبتاپ میفروشن که گمون کنم 40 گیگش باشه حول و حوش 30-35 هزار تومن(مطمئن نیستم) که البته تبدیل فوق الذکر هم باید بهش اضافه کنین. برتری این روش که توسط خود من به اثبات رسیده( 8)) اینه که:1- از هارد اکسترنال diehardتره 2- با مبدل مربوطه ش چون وصل میشه به USB مشکل اختلاف ولتاژ نداره و 3- تا گنجایش 1 teraبایتش هم هست (اگه خیلی پاکارین و به فضای زیادی احتیاج دارین).

نقل قول نوشته اصلی توسط nnimaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط modir
    علاوه بر موردی که روشنک گفت، من یک عالمه فیلمِ ندیده دارم!! میتونم اینا رو ببرم؟ اسم همشونم روی DVDش نوشته
    تو فرودگاه خیلی کم پیش میاد که گیر بدن. فرض کن ۰.۰۰۰۰۰۰۱. اگه حاضری ریسکشو قبول کنی ببر. من یه هاددیسک ۱ترابایتی خریدم همه زندگیمو کپی کردم روش.
    زنگ زدم پرسیدم. گفتند فقط مهم اینه که فیلمها مستهج ن نباشند.
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

Senior Member

یعنی چی؟ میشینن تک تک فیلمها رو میبینن بفهمدن مستهجن هستن یا نه؟ عجب!!!
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط nnimaa
    علاوه بر موردی که روشنک گفت، من یک عالمه فیلمِ ندیده دارم!! میتونم اینا رو ببرم؟ اسم همشونم روی DVDش نوشته
    تو فرودگاه خیلی کم پیش میاد که گیر بدن. فرض کن ۰.۰۰۰۰۰۰۱. اگه حاضری ریسکشو قبول کنی ببر. من یه هاددیسک ۱ترابایتی خریدم همه زندگیمو کپی کردم روش.
    زنگ زدم پرسیدم. گفتند فقط مهم اینه که فیلمها مستهج ن نباشند.
    ایران که گیر نمی‌دن. اونطرف ممکنه به خاطر کپی رایت اذیت کنن.

نه . همه رو که نگاه نمیکند. بستگی داره به حال کسی که چک میکنه. طبعا در بیشتر موارد حتی اصلا کلّا به الواح فشرده! شما نگاه هم نمیکنند.
    اما امان از اون موقعی که حس مسئولیت پذیری مسئول مربوطه گل کنه :-\
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)