صفحه 116 از 397 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126166216 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    کامران بی ام آی کلاس اکونومی 1 بار 23 کیلویی میتونی ببری. اگر بیشتر ببری باید حتما 2 تاش کنی و برای دومی باید اضافه بار بدی.
    بی ام آی یه بار 23 تا بیشتر نمیتونی ببری.. اما رو بلیط من (و احتمالا شما) زده 2 تا.. مسئول آژانس گفت اشتباه سیستمه !! و حالا تو امام خمینی خودتو ب نفهمی بزن شاید قبول کردن!!!
    کلا این بی ام آی یه چیزیش میشه.... معلوم نیس با چی میخواد join شه از چی میخواد جدا شه... مثلا من نمیفهمم باید از قوانین بی ام آی پیروی کنم (سایز بار ، ...) یا بریتیش ایرویز (گرچه جزئی فرق دارن) (بلیط من آمریکاس و اولش BD بقیش BA) یا تو این سایت آمادئوس ک تو بلیط هم هست چرا carry on بی ام آی را زده 23 کیلو !!!
    Be careful what you wish for

Junior Member kamran_K_K آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem. Eng, Arak U

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    کامران بی ام آی کلاس اکونومی 1 بار 23 کیلویی میتونی ببری. اگر بیشتر ببری باید حتما 2 تاش کنی و برای دومی باید اضافه بار بدی.
    آره همتون راست میگید آخه من بریتیش ایرویز رو چک میکردم تا حالا و اون 2 تا 23 کیلویی رو میشه برد اما بی ام آی اینو نوشته:
    Economy

Customers travelling on a Economy ticket are each entitled to unlimited pieces of hold baggage; however, the total combined weight of all bags must not exceed 20kg.

آخه من 3 تا پرواز عوض میکنم و دارم گیج میشم فکر کنم باید برم با پیرسون در این زمینه مشورت کنم بازم دسته همتون درد نکنه،
    برمیگردم،
    سنجد)
    ---------------------------------------مغرور نشو، برگ ها وقتي ميزيرند که فکر ميکنند طلا شده اند (بعضيا ميگن "که طلايي شده اند")---------------------------------------

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

یکی از دوستان در تاپیک پرواز به کانادا از دفتر مرکزی BMI پرسیده و درباره میزان بار مجاز اینو بهش گفتن
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post848239

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran_K_K نمایش پست ها
    آره همتون راست میگید آخه من بریتیش ایرویز رو چک میکردم تا حالا و اون 2 تا 23 کیلویی رو میشه برد اما بی ام آی اینو نوشته:
    Economy

Customers travelling on a Economy ticket are each entitled to unlimited pieces of hold baggage; however, the total combined weight of all bags must not exceed 20kg.

آخه من 3 تا پرواز عوض میکنم و دارم گیج میشم فکر کنم باید برم با پیرسون در این زمینه مشورت کنم بازم دسته همتون درد نکنه،
    برمیگردم،
    سنجد)

Member Sanosun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Ottawa

بچه ها یک سئوال مهم
    (شاید تو صفحات قبل باشه اما در 16 صفحه اخیر که گشتم نبود)

اصل کدوم مدارک رو باید ببریم؟ اصل شناسنامه یا کارت ملی یا کارت پایان خدمت یا دانش نامه یا ریز نمرات لازمه؟؟؟
    I Live and Love in God's peculiar light

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanosun نمایش پست ها
    بچه ها یک سئوال مهم

اصل کدوم مدارک رو باید ببریم؟ اصل شناسنامه یا کارت ملی یا کارت پایان خدمت یا دانش نامه یا ریز نمرات لازمه؟؟؟
    شما اگه کاری داشته باشی که بخوای بری سفارت، شاسنامه و کارت ملی و درمواقع خاص، کارت پایان خدمت لازمت میشه. دانش نامه و ریز نمرات رو هم اگه بخوای ادادمه تحصیل بدی، میخوای. پس هرچی داری با خودت ببر. اصلا مگه نمیخوای کانادا زندگی کنی؟ براچی مدارکت رو میخوای بذاری جای دیگه؟
    اگه اشتباه میکنم، لطفا دوستان تصحیح کنن.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Sanosun نمایش پست ها
    بچه ها یک سئوال مهم

اگه قصد ادامه تحصیل دارید ریزنمرات لازمه.
    اگه قصد عضویت در نمیدونم چی چی مهندسی رو دارید یا مشابهش مدارک تحصیلیتون باید کامل باشه ریز نمرات رو نمیدونم... ولی توی ایران که به دردتون نمیخوره ببرید.
    اگه سروکارتون با سفارت ایران در اتاوا بیفته اصل مدرک شناسنامه لازمه (بازم مطمئن نیستم توی سایتش ببینید) ولی کپی کارت ملی ظاهرا کافیه... http://www.iranembassy.ca/fa/faHomeWebForm.aspx
    بعید میدونم کارت پایان خدمت اونجا به دردتون بخوره...
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sama7452 نمایش پست ها
    شما اگه کاری داشته باشی که بخوای بری سفارت، شاسنامه و کارت ملی و درمواقع خاص، کارت پایان خدمت لازمت میشه. دانش نامه و ریز نمرات رو هم اگه بخوای ادادمه تحصیل بدی، میخوای. پس هرچی داری با خودت ببر. اصلا مگه نمیخوای کانادا زندگی کنی؟ براچی مدارکت رو میخوای بذاری جای دیگه؟
    اگه اشتباه میکنم، لطفا دوستان تصحیح کنن.
    اینجور که توی سایت سفارت نوشته فقط شماره ملی کافیه... و در بقیه موارد فقط شناسنامه یا گذرنامه لازمه که شاید در موارد خاص شناسنامه حتما باید باشه... ولی در مورد کارت پایان خدمت باید خودشون سایت سفارت رو بگردن.
    من خودم مجبورم مدارکم رو ایران بگذارم چون خونه به اسم من هست و به برادرم وکالت دادم برای کارهای لازم و فروش... که حتما باید شناسنامه و کارت ملی رو بگذارم ایران بمونه..
    ویرایش توسط anihoo : August 5th, 2012 در ساعت 06:28 PM
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

خوب دوست عزيز ليست برخي وسايل ضروري را از نظر من خواستي با توجه به اينكه خرج كردن دلار سخت نباشه:
    سبزي فقط تره ( آقايون مجرد يعني از اين كارا مي كنند؟!! ) - پتو و بالش اگه واقعا جاي اضافي براتون موند - تبديل دوشاخ كه نه جايي مي گيره نه وزني - عينكتونو بياريد - لوازم اوليه آشپزي - نرم افزارهاتون - دمپايي فقط از نوع چرمي براي داخل منزل نه پلاستيكي - كفش و لباس زياد نياريد در حد نياز اوليه - آجيل فقط پسته خام يا شور چون مال اينجا خيلي خوشمزه نيست - ناخن گير - ظروف نگهداري غذا به هيچ وجه - آخه مگه مي شه پول و بليط و پاسپورت را فراموش كرد؟ d: - كيسه فريزر اگه جا بود بياريد بد نيست - گوشت كوب اگه خيلي اهل آبگوشتيد - يعني يه خودكار تو كيفتون نيست؟ عجب!! - چتر خوب هم اينجا از ١٠ دلار بيشتره نمي دونم تو ايران چنده
    زرشك و زعفران و خاكشير اگه استفاده مي كنيد - حوله ارزونه و هميشه هم تو حراجه
    در كل چيزي را كه بهش علاقه زيادي داريد حتما با خودتون بياريد. شماره تلفن دوستان و بستگانتون را فراموش نكنيد.
    راستي لباس رسمي شيك آقايون خيلي هم گرون نيست فقط بايد بدونيد از كجا بايد خريد.
    دستمال كاغذي نه مگه چقدر مي شه آورد! - كتري و قوري خوبه - جانماز حتما -

از کیسه وکیوم استفاده کنید. با جارو برقی هواشو بکشید. همه جا دارن. برا پتو و بالشت خوب حجم رو کم میکنه. من راضی بودم.

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran_K_K نمایش پست ها
    Economy

برمیگردم،
    سنجد)

Member

به عنوان یه جمع بندی در مورد BMI درسته که میتونیم 1 کوله لپ تاپ +1 چمدون کابین(همون سایز 56 در 54 در 25سانت) +1 چمدون 23 کیلویی ببریم؟
    ضمنا اگه بخوایم یه چمدون دیگه اضافه ببریم قبلش باس با جایی هماهنگ کنیم؟
    دوستانی که تجربه دارند ممنون میشم راهنمایی کنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)