صفحه 118 از 397 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128168218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand64 نمایش پست ها
    1 چمدون 23 کیلویی؟ من یک چمدون بزرگ + یک چمدون کوچیک دارم که میخواستم جفتشون رو ببرم. تصمیم من این بود که تو بزرگه حدود 16 کیلو و در کوچیکه حدود 7 کیلو لباس جا کنم (یعنی روی هم 23 کیلو بشه)؛ این کار شدنیه یا مجبورم همه چیز رو تو همون یک چمدون بزرگ بچپووونم؟!
    نه بايد يك چمدون ٢٣ كيلويي باشه. يه بار داخل كابين هم مي تونيد داشته باشيد با يه كيف لپ تاپ

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Lilac نمایش پست ها
    سلام به همگی
    شرمنده سوال اماتوری میپرسم، اولین سفرمه.من پروازم با bmi هستش.یه چمدون دارم به ابعاد تقریبی طول 65 عرض 35 و ارتفاع 20 .این چه سایزی هستش؟نمیشه داخل هواپیما ببرمش ؟
    http://www.cheapflights.ca/airlines/bmi/
    جوابتونو تو لينك بالا ببينيد.
    ویرایش توسط setareh21 : August 15th, 2012 در ساعت 08:00 PM دلیل: حذف پست نقل قول شده

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط SirM2X نمایش پست ها
    چطوری همسفر؟ (خودتی یا نه اصلا سهند؟)
    تا اونجایی که من میدونم، مجموع بارت نباید از 23 بیشتر بشه. پس فکر کنم این کاری که میگی بشه (من با قطریه رفته بودم یه بار که اینطوری بود) حالا احتمالا BMI هم همینطوره دیگه...
    شما در اپرواز قطری مجاز به بردن 2 چمدان/بسته 23 کیلوئی هستید در صورتیکه در اکثر ایرلاین های دیگه مثل BMI فقط یک چمدان/بسته 23 کیلوئی می تونید ببرید
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

Member SirM2X آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط Kazy نمایش پست ها
    شما در اپرواز قطری مجاز به بردن 2 چمدان/بسته 23 کیلوئی هستید در صورتیکه در اکثر ایرلاین های دیگه مثل BMI فقط یک چمدان/بسته 23 کیلوئی می تونید ببرید
    اون موقعی که من رفتم (مالزی) 23 کیلو بود که من خودم یه چمدون 20 کیلویی داشتم و دوستم 2 تا که مجموعشون 20 بود! نمیدونستم بین پروازهای مختلف بارش فرق داره...

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

برای لوفتانزا بی ام آی و KLM باید فقط یه چمدون 23 کیلویی داشته باشید. همین. اگر دو تا شد حتی اگر مجموعش از 23 تا هم کمتر باشه دو تا بار حساب میشه.
    قطری هم همینطوره با این تفاوت که میتونین 2 تا 23 کیلو داشته باشین.
    باراتونو همه رو بکنین توی یه چمدون
    ضمنا توی همه اینا کیف لپ تاپ و یه کیف دستی که فکر میکنم برای اکثر ایرلاینها حداکثر وزنش 8 کیلوئه میتونین داشته باشین.

Junior Member

سلام shibaak؛ لطفا رفرنس بده که اگر مجموعش از 23 تا هم کمتر باشه دو تا بار حساب میشه. آخه وسایل من که قراره برن تو چمدون همش لباس (+پتو مسافرتی) هستن که حتی با کیسه وکیوم هم به سختی تو چمدون ام که سایز استاندارد بزرگه جا میشن... مرسی

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand64 نمایش پست ها
    سلام shibaak؛ لطفا رفرنس بده که اگر مجموعش از 23 تا هم کمتر باشه دو تا بار حساب میشه. آخه وسایل من که قراره برن تو چمدون همش لباس (+پتو مسافرتی) هستن که حتی با کیسه وکیوم هم به سختی تو چمدون ام که سایز استاندارد بزرگه جا میشن... مرسی
    پیدا کردن رفرنس کار راحتیه
    http://www.klm.com/travel/nl_en/prep...bout/index.htm

http://www.lufthansa.com/online/port...d=3331125&l=en

[QUOTE=shibaak;860416]برای لوفتانزا بی ام آی و KLM باید فقط یه چمدون 23 کیلویی داشته باشید. همین. اگر دو تا شد حتی اگر مجموعش از 23 تا هم کمتر باشه دو تا بار حساب میشه.
    ضمنا توی همه اینا کیف لپ تاپ و یه کیف دستی که فکر میکنم برای اکثر ایرلاینها حداکثر وزنش 8 کیلوئه میتونین داشته باشین.[/
    ما پروازمون bmi /british airwaysهست وطبق سایت bmi ،ما باید برای بار بر اساس دستور عمل /british airways بار ببریم که توی سایتشون که لینکش در زیر هست ما میتونیم یک بسته 23 کیلو در قسمت تحویل بار بدیم ودوتا کیف کابین با وزن 23 کیلو توی کابین ببریم .ولی دفتر مرکزی bmiتهران میگه بار کابین نباید بیشتر از 8 کیلو بشه ؟نظر دوستان چیه؟ایا کسی اطلاعات بیشتر ی داره؟
    http://www.britishairways.com/travel...n/public/en_ir

http://www.flybmi.com/bmi/en-gb/trav...d-baggage.aspx

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

[QUOTE=rzf;861520]
    نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    برای لوفتانزا بی ام آی و KLM باید فقط یه چمدون 23 کیلویی داشته باشید. همین. اگر دو تا شد حتی اگر مجموعش از 23 تا هم کمتر باشه دو تا بار حساب میشه.
    ضمنا توی همه اینا کیف لپ تاپ و یه کیف دستی که فکر میکنم برای اکثر ایرلاینها حداکثر وزنش 8 کیلوئه میتونین داشته باشین.[/
    ما پروازمون bmi /british airwaysهست وطبق سایت bmi ،ما باید برای بار بر اساس دستور عمل /british airways بار ببریم که توی سایتشون که لینکش در زیر هست ما میتونیم یک بسته 23 کیلو در قسمت تحویل بار بدیم ودوتا کیف کابین با وزن 23 کیلو توی کابین ببریم .ولی دفتر مرکزی bmiتهران میگه بار کابین نباید بیشتر از 8 کیلو بشه ؟نظر دوستان چیه؟ایا کسی اطلاعات بیشتر ی داره؟
    http://www.britishairways.com/travel...n/public/en_ir

http://www.flybmi.com/bmi/en-gb/trav...d-baggage.aspx
    لینکها رو چک کردم و این از عجایبه!!!!
    ممکنه توی سایت اشتباه نوشته باشن... معمولا هیچ ایرلاینی بیشتر از ۸-۱۰ کیلو اجازه ی حمل بار داخل کابین نمیده...
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

[QUOTE=anihoo;861534]
    نقل قول نوشته اصلی توسط rzf نمایش پست ها

لینکها رو چک کردم و این از عجایبه!!!!
    ممکنه توی سایت اشتباه نوشته باشن... معمولا هیچ ایرلاینی بیشتر از ۸-۱۰ کیلو اجازه ی حمل بار داخل کابین نمیده...
    اطلاعاتتون درسته ولی باری رو که می برین داخل کابین هیچ وقت اندازه گیری نمی کنن و فقط موقع رد شدن از گیت بصورت چشمی کنترل می شه که خیلی بزرگ و سنگین نباشه و گرنه اگر 15 کیلو هم باشه کسی گیر نمی ده
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)