صفحه 124 از 397 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134174224 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    حبوبات و سبزیجات در صورتی که قابل کاشت و انتقال آفت نباشند اشکالی ندارند.. مثلا بو داده باشن یا خشک باشن.... البته ظاهرا در مورد لبنیات فرق میکنه و به من گفتن کشک حتی خشکش ممنوعه ولی یکی از دوستان پنیر خشک برده بود و بهش گیر نداده بودن... خلاصه بگیر نگیر داره... مخصوصا اگه خودت اعلام کنی کمتر گیر میدن... ولی بعضیها میگن اعلام نکنید چون نمیگردن ولی من یکی هیچوقت همچین ریسکی نمیکنم... اصولا به قدری از دروغ گفتن بدم میاد که قیافه م همه چی رو لو میده!!!!
    ایی چه جالب گفتی‌ کشک خشک.
    من مامانم اینا که ۲ هفته پیش اینا اومدن برام ۵ کیلو کشک خشک آوردن که من سق بزنم :د

Junior Member

کشک خشک ))))))

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

خیلی هم حاضری نیست و بنا به مورد تغییر میکنه. بهتره خیلی تاکید کنید که ایران نخواهید بود و میخواهید پدرتون امکان همه ی کارها رو داشته باشه. من هم به برادرم وکالت دادم و خیلی تاکید کردم که اجازه ی خرید و فروش هم حتما اضافه بشه و اجاره .... و هی گفتم آقا یه چیزی بنویس که همه ی همه ی چیزها توش باشه... کلا زندگیم رو دادم دست داداشم. حتی به همه ی حسابهام هم میتونه دسترسی داشته باشه و ببنده و هرکاری انجام بده. وکالتنامه ش خیلی بزرگ شد. ولی با اینحال شاید مجبور شم برای بعضی از کارهای بانکی یه وکالت نامه ی جدا بدم. چون خیلی از ادارات یه گیری به وکالتنامه میدن و مثلا میگن اسم اداره ما توی این وکالتنامه نیومده... اینا تجربه هاییه که خودمون داریم. یکی از اقوام که کاناداست و به ما وکالت داده بود....
    تمام مواردي را كه ممكنه بعدا نياز پيدا كنيد در وكالتنامه ذكر كنيد مثل دانشگاه، انواع اداره ها، بانك و نوع اختيارات.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saskguy نمایش پست ها
    ایی چه جالب گفتی‌ کشک خشک.
    من مامانم اینا که ۲ هفته پیش اینا اومدن برام ۵ کیلو کشک خشک آوردن که من سق بزنم :د
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazanin91 نمایش پست ها
    کشک خشک ))))))
    کشک رو واسه این میگم چون خودم خیلی دلم میخواد کشک خودم رو بیارم... یه کشکی محل ما هست که خیلی خوشمزه تر از این کشکهای توی مغازه ست و من سالهاست استفاده میکنم و اگه بخوام و بتونم چیزی بیارم همینه!!!!
    خانواده ی شما اعلام کردن کشک همراهشونه یا نه؟ چون من بلد نیستم اعلام نکنم!
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

سلام

بردن مدارک اصلی دانشگاهی ضروریه؟
    شناسنامه، کارت ملی، گواهینامه رانندگی... چطور؟

ممنونم
    ...و سر انجام از آن پرهیزگاران است: ...والعاقبه للمتقین

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط smhz نمایش پست ها
    سلام

بردن مدارک اصلی دانشگاهی ضروریه؟
    شناسنامه، کارت ملی، گواهینامه رانندگی... چطور؟

ممنونم
    بله اصل مدرک همراهتون باشه.
    شناسنامه اگه قصد داشته باشید گذرنامه رو تمدید کنید یا کار دیگه ای با سفارت ایران در اتاوا داشته باشید لازمه ولی کارت ملی نه... البته اینجوری توی سایتشون نوشتن و من مطمئن نیستم ظاهرا شماره ملی کافیه.
    گواهینامه رانندگی رو بله با خودتون بیارید... مطمئن بشید که روی گواهینامه مدت زمانی که گواهینامه رو گرفتید نوشته شده در غیر اینصورت اگر وقت داشتید به دنبال گرفتن سابقه ی گواهینامه تون باشید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Senior Member sama7452 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه فردوسی - الکترونیک

کشک رو واسه این میگم چون خودم خیلی دلم میخواد کشک خودم رو بیارم... یه کشکی محل ما هست که خیلی خوشمزه تر از این کشکهای توی مغازه ست و من سالهاست استفاده میکنم و اگه بخوام و بتونم چیزی بیارم همینه!!!!
    خانواده ی شما اعلام کردن کشک همراهشونه یا نه؟ چون من بلد نیستم اعلام نکنم!
    من که با خودم کشک خشک آوردم در دو مدل متفاوت: هم از این کشکای رشته ای و هم کشک ساییده بیرجندی که رنگش یه جورایی بنفشه. (فکر نکنم جز بیرجندیا کسی تاحالا خورده باشه که البته به اعتقاد همسرجان، خوشمزه ترین کشک دنیاست) ولی نمیدونستم به چه اسمی اعلامش کنم. پس اعلام نکردم. خوشبختانه بخیر گذشت.
    به سلامتی زندگی ، که اگه خوش بگذره اسمش میشه " خاطره " اگه پدرت دربیاد اسمش میشه " تجربه " !!

سلام دوستان
    بردن 3 یا 4 عدد نیم سکه بهار ازادی ممنوعه؟گذاشتن وسایلی مثل قیچی یا ناخن گیر در چمدون چی؟

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط Lilac نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بردن 3 یا 4 عدد نیم سکه بهار ازادی ممنوعه؟گذاشتن وسایلی مثل قیچی یا ناخن گیر در چمدون چی؟
    قیچی و ناخن گیر توی چمدون آزاده. داخل کابین احتمالا نذارن ببرید.
    سکه هم به نظرم نباید منع قانونی داشته باشه. همونطوری که طلا و جواهرات (در حد استفاده البته و نه تجارتی) منعی نداره.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Ingenieur Chimiste

نقل قول نوشته اصلی توسط Lilac نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بردن هر گونه شئی نوک تیز یا برنده به داخل کابین هواپیما ممنوعه و باید بدید به بار
    QFN:01-Mar-2010,CSQ&FFN:12-Oct-2010Medical:23-Aug-2013,Upload:15-Sep-2013,Pass Request:26-June-2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)