صفحه 128 از 397 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138178228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    آزاد تهران-جنوب

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط asraei نمایش پست ها
    این سوال منم هست اون قسمت آخر که بازرسی س.پ.ا.ه هست به دلارا دیگه کاری ندارن؟
    با سلام
    تجربه خودم رو بگم که بازرسی برادران س.پ.ا.ه جدی هست ولی برای امنیت پرواز هست , یعنی چاقو و اسلحه و... . اینکه به دلار هم گیر بدن در واقع سلیقه ای هست.
    یک راهنمایی برای اینکه بی دردسر از این قسمت رد بشین: کفشها و کمربند و گوشی و کلا لوازم فلزی همراهتون رو داخل سبد میگذارین و به همراه بار دستی از داخل دستگاه رد میشه, خودتون هم از داخل اسکنر رد میشین که باز اگر قطعه فلزی همراهتون باشه بوق میزنه و در طرف دیگه بازرسی بدنی میشین, ولی اگر وسیله فلزی همراهتون نباشه دستگاه بوق نمیزنه و به احتمال 99 درصد بازدید بدنی نمیشین (مثل خود من که دستگاه بوق نزد و بازدید نشدم.)
    پول من سه قسمت بود: یک قسمت در کیف جیبی و یک قسمت در کیف دور گردن (کیف پاسپورت) و بقیه هم داخل کیف همراهم بود. دو قسمت اول که چون دستگاه بوق نزد و کلا بازدید نشدم. پولهای داخل کیف دستی رو هم کاملا دسته بندی کرده و داخل یک سررسید و بین چند تا کتاب و دیکشنری گذاشته بودم که اینطوری توی مانیتور هم مثل یک دفترچه یادداشت به نظر میاد , درحالیکه مثلا اگر بین لباسها باشه کاملا مشخص میشه.
    در ضمن پیشنهاد میکنم که داخل کیفی که به قسمت بار میدین پول نگذارین چون وقتی چمدان گم بشه کسی مسئولیت قبول میکنه.
    NOC:7241>>documents sent:01/01/2011>>recieved by CIO:06/01/2011>>\Landing in Edmonton, Alberta: 8/Feb/2012

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

فقط و فقط پول هاتونو پخش كنيد و يكجا تو يه دسته نذاريد اينطوري به احتمال ٩٩/٩ درصد با خيال راحت از بازرسي دوم هم رد خواهيد شد.

Dear friends
    I reached Montrealto day and there was no problem at IKIA for taking money more than 5000.
    though I took only 15000 since so many friends warned me about the possible risks but I wish I had taken all my money along.
    I divided it in to 3 parts in my books and papers.No problem at all

سلام دوستان
    شرمنده اگه سوالم رو اینجا میپرسم.تاپیک دیگه ایی پیدا نکردم.تو کانادا برق 110 داره و من الان وسایل برقی که اوردم مثل ریش تراش کار نمیکنه.کسی اطلاع داره من باید چیکار کنم؟لب تاپ رو هم که با یه شارژر که مال کاناداس شارژ میکنم اولش یه پیغام میاد که هشدار میده ولی بعدش روشن میشه.به نظر شما چیکار باید بکنم؟

ممنون

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Lilac نمایش پست ها
    سلام دوستان
    شرمنده اگه سوالم رو اینجا میپرسم.تاپیک دیگه ایی پیدا نکردم.تو کانادا برق 110 داره و من الان وسایل برقی که اوردم مثل ریش تراش کار نمیکنه.کسی اطلاع داره من باید چیکار کنم؟لب تاپ رو هم که با یه شارژر که مال کاناداس شارژ میکنم اولش یه پیغام میاد که هشدار میده ولی بعدش روشن میشه.به نظر شما چیکار باید بکنم؟

ممنون
    باید ترانس بگیرید و یه مدت استفاده کنید و بعد به مرور وسایلتون رو تعویض کنید.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Junior Member

سلام، من بار اول که میخوام لند کنم نمیتونم وسایل زندگی رو ببرم ولی برای بار بعد میخوام وسایلی مثل ظرف و ظرف یا لوستر ببرم خیلی ارزش مالی ندارند ولی برای من خیلی ارزش دارند میخوام ببینم برای بار اول که میرم باید از اونا هم عکس بگیرم و اعلام کنم یا اگه ارزش مادی زیادی نداشته باشن بردنشون بار بعدی مهم نیست ؟و کلا اینکه میگن از اجناس قیمتی باید عکس گرفت یعنی چقدر قیمتی ؟آیا معیار و عدد خاصی برای قیمتی بودن اجناس هست؟ از چقدر تومن یا دلار میشه قیمتی؟
    ممنون میشم اگر میدونین جواب سوالم رو بدین
    کد رشته 0811 دریافت مدارک در کانادا 10 می2011،فایل نامبر 17 جون،دریافت مدارک در ویزا آفیس 17 جولای،نامه از ورشو 28 آگست، این پروسس 9سپتامبر،مدیکال 13فوریه،رسید مدیکال در لندن23 فوریه،آپدیت مدارک و فرمها 4 آپریل،آپدیت مدارک9 می،کپی پاسپورت و تکمن مالی28می،صدور ویزا2 آگوست 2012

نقل قول نوشته اصلی توسط anihoo نمایش پست ها
    باید ترانس بگیرید و یه مدت استفاده کنید و بعد به مرور وسایلتون رو تعویض کنید.
    این ترانس رو از کجا میشه گیر اورد باید بگیم چی میخوایم دقیقا؟

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط zmm نمایش پست ها
    سلام، من بار اول که میخوام لند کنم نمیتونم وسایل زندگی رو ببرم ولی برای بار بعد میخوام وسایلی مثل ظرف و ظرف یا لوستر ببرم خیلی ارزش مالی ندارند ولی برای من خیلی ارزش دارند میخوام ببینم برای بار اول که میرم باید از اونا هم عکس بگیرم و اعلام کنم یا اگه ارزش مادی زیادی نداشته باشن بردنشون بار بعدی مهم نیست ؟و کلا اینکه میگن از اجناس قیمتی باید عکس گرفت یعنی چقدر قیمتی ؟آیا معیار و عدد خاصی برای قیمتی بودن اجناس هست؟ از چقدر تومن یا دلار میشه قیمتی؟
    ممنون میشم اگر میدونین جواب سوالم رو بدین
    فرش دستبافت، جواهرات و طلا، عتيقه جات نياز به عكس دارند براي بقيه نيازي به عكس گرفتن نداريد فقط يادتون نره كه فرم مخصوصشو تو فرودگاه يا از قبل پر كنيد و بديد افسر گمرك تاييدش كنه تا بعدا بتونيد لوازمتون را بياريد.

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    فرش دستبافت، جواهرات و طلا، عتيقه جات نياز به عكس دارند براي بقيه نيازي به عكس گرفتن نداريد فقط يادتون نره كه فرم مخصوصشو تو فرودگاه يا از قبل پر كنيد و بديد افسر گمرك تاييدش كنه تا بعدا بتونيد لوازمتون را بياريد.
    این عکسا رو باید یعنی چاپ کنیم و تو فرودگاه بدیم بهشون؟

Senior Member

[QUOTE=Lilac;882302]سلام دوستان

لپ تاپ معمولا خودش اداپتور دارد كه برق ac را به dc تبديل كند و اين اداپتور ولتاژ 110 تا 240 را ساپورت مي كند
    براي بقيه وسايل الكتريكي به label رؤي دستگاه دقت نماييد اگر فقط ٢٢٠ ولت نوشته بايد حتما از اداپتور تبديل ٢٢٠ به ١١٠ استفاده نماييد به امپر و وات روي دستگاه هم دقت نماييد و بايد اداپتوري كه تهيه مي كنيد توان كافي براي تامين آمپر ان دستگاه را داشته باشد در غير اين صورت اداپتور اگر ضعيف باشد داغ كرده و مي سوزد
    براي تهيه اداپتور يا اداپتورهاي مناسب بهترين راه جستجوي ان لاين است چون كلا چيز شايعي نيست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)