صفحه 15 از 397 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

سلام.

بچه ها خواهشن کمک کنین.

انواع کرم (ضد آفتاب, مرطوب کننده, آرایشی, شیر پاک کن), لاک و ..., اینها مایع حساب میشن؟
    1- یعنی باید کمتر از 100ml از اونها رو ببریم یا اینکه اگه داخل چمدون توی بار باشه, بیش از صد میلی لیتر اشکالی نداره؟
    2- اگه کمتر از 100ml باشه, میتونیم اونها رو داخل ساک دستی بگذاریم یا اینکه کلا گذاشتن مایعات, هر چقدر که باشه, داخل ساک دستی ایراد داره؟
    3- در مورد ژل مو چطور؟
    4- اگه اونها رو تو ظرف دیگه بریزیم چی میشه؟ باید حتما تو ظرف اصلی باشن؟

من توی این بخش چیزهایی در این مورد خوندم, ولی به نظرم کاملا واضح نبود. خواهشا راهنمایی کنین. اضطراریه. لطفا اونهایی که رفتن هم تجربه شان رو در این مورد بگن.

خیلی خیلی ممنون و موفق باشین.
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_2008
    سلام.

بچه ها خواهشن کمک کنین.

انواع کرم (ضد آفتاب, مرطوب کننده, آرایشی, شیر پاک کن), لاک و ..., اینها مایع حساب میشن؟
    1- یعنی باید کمتر از 100ml از اونها رو ببریم یا اینکه اگه داخل چمدون توی بار باشه, بیش از صد میلی لیتر اشکالی نداره؟
    2- اگه کمتر از 100ml باشه, میتونیم اونها رو داخل ساک دستی بگذاریم یا اینکه کلا گذاشتن مایعات, هر چقدر که باشه, داخل ساک دستی ایراد داره؟
    3- در مورد ژل مو چطور؟

من توی این بخش چیزهایی در این مورد خوندم, ولی به نظرم کاملا واضح نبود. خواهشا راهنمایی کنین. اضطراریه. لطفا اونهایی که رفتن هم تجربه شان رو در این مورد بگن.

خیلی خیلی ممنون و موفق باشین.
    خب چرا همه رو تو چمدان نمی ذارین؟
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_2008
    3- در مورد ژل مو چطور؟
    حق با ساراس. تو چمدون بذارینش. تو کیف دستی باشه دور میریزن.حتی ژل مو رو

شما هر چیزی رو میتونید توی چمدون بذارید. توی ساک دستی هم کمتر از 100ml باید باشه. مال من رو که باز نکردند. فقط سوال کردند. منم هنوز حرف طرف تموم نشده گفتم زیر 100 میلی لیتره !!!
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

They didn't check my luggage and back pack,but I didn't do anything agsainst the law either.
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

بهتره تیشرت و شلوار از ایران بیارید اما لباسهایی مثل کاپشن اینجا خیلی بهتره. اصلا هم ارزش نداره از ایران اینقدر با خودتون بار بیارید که اضافه بار داشته باشید چون با پول آن اضافه بار میتونید همون اجناس را اینجا راحتتر و بهتر بخرید .

Senior Member

یه چیزی که فکر کنم بد نباشه از ایران بیارید، جوهر برای شارژ پرینت هست، بهتره قبل از اینکه برید به مقصد، چک کنید که پرینت کتاب با مقاله به ازای هر صفحه چقدر هزینه بر میداره، جایی که من هستم در ارزونترین حالت 10 سنت هزینه داره که برای تعداد بالا خیلی زیاد میشه، می تونید جوهر شارژ از ایران بخرید، اینجا هم یه پرینتر بگیرید (یا تنها یا به صورتی شریکی با یکی دو تا از دوستانتون) و کتاب یا مقاله رو خودتون پرینت بگیرید. اینجا با 60 دلار هم میشه پرینتر پیدا کرد که بشه شارژش کرد، به همین خاطر فکر کنم این روش خیلی به صرفه باشه
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط m.hashemian
    یه چیزی که فکر کنم بد نباشه از ایران بیارید، جوهر برای شارژ پرینت هست، بهتره قبل از اینکه برید به مقصد، چک کنید که پرینت کتاب با مقاله به ازای هر صفحه چقدر هزینه بر میداره، جایی که من هستم در ارزونترین حالت 10 سنت هزینه داره که برای تعداد بالا خیلی زیاد میشه، می تونید جوهر شارژ از ایران بخرید، اینجا هم یه پرینتر بگیرید (یا تنها یا به صورتی شریکی با یکی دو تا از دوستانتون) و کتاب یا مقاله رو خودتون پرینت بگیرید. اینجا با 60 دلار هم میشه پرینتر پیدا کرد که بشه شارژش کرد، به همین خاطر فکر کنم این روش خیلی به صرفه باشه
    راستش من تو والمارت که چک کردم جوهر پرینتر رنگی ارزونتر از ایران بود. اونجا رو دیدین یا اینکه من اشتباه میکنم؟

Member
    رشته و دانشگاه

به نظر من پلو پز از ایران نگیرین. پلوپز پاناسونیک که هر دو جا تقریبا یک قیمته. ولی می تونین مارک های کمتر معروف رو اینجا با قیمت کم بگیرین. مثلا من از والمارت (فروشگاهی که به دلیل خرید عمده اچناسش ارزونتره) یک پلوپز 4 نفره رو 10 دلار خریدم. اینجا اجناس اگه خراب بشن می تونین تا یک سال پسشون بدین بنابراین جنس آشغال چند روزه هم نخریدین

Senior Member

جوهر پرینتر یا کارتریج پرینتر؟ من جوهر پرینتر از ایران می خریدم دو هزار تومن، سه رنگ می شد 6 تومن کلاً شما مطمئن هستی که وال مارت ارزونتره؟ اصلاً من فکر نکنم والمارت چنین چیزی داشته باشه
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)