صفحه 19 از 397 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط narges B
    سلام
    من چون خودم سرماي كانادا رو تجربه نكردم نميدونم....بچه ها لباس از ايران اوردن به درد ميخوره....يعني من پالتوهام رو بيارم...طبق شنيده هام...سرماي كانادا با پالتوها و كاپشان هاي ما قابل تحمل نيست...يعني هيچ كدوم از لباس هاي زمستونه كه اينجا داشتيم به درد نميخوره...كلا در مورد لباس براي سرما اين جا اقدامي نكنم؟؟؟يعني بزارم بيام اونجا بخرم؟
    ممنون.....
    پیشنهاد من اینه که لباساتون رو بیارین. به خصوص اگه آنتاریو میاین. من غیر از یه ماهی که خیلی سرد شده از کاپشن ها و پالتوی ایرانم استفاده می کردم. پلیورها تون رو هم حتما بیارین. لباس جنس خوب ارزون نیست

Junior Member

اگرچه دوستان همه مطالب را گفتن،فقط من يه چيزي اضافه کنم
    با توجه به اينکه محدوديت ساک دارين ،بهتره سي دي کتابهايي که احتياج دارين را تهيه کنين و با خودتون ببرين

Senior Member

I think the best way is to buy an EXTERNAL HARD-DRIVE and fill it with your ebooks. You can even use it later in your life

نقل قول نوشته اصلی توسط hani1299
    من دیروز وارد مونترئال شدم. خیلی‌ هم تعریف سرمای اینجا را شنیده بودم، البته شاید هنوز برای قضاوت زود باشه و بعدا نظرم عوض بشه. اما خوب کاری که من کردم و فعلا جواب داد این بود که ایران یه سری لباس‌های کوه نوردی به اسم Polar گرفتم. هم سبک هم گرمه. به راحتی‌ هم می‌شه زیر بقیه لباس‌ها پوشیدشون. کلا تو وسایل کوه نوردی چیز‌های خوبی‌ پیدا می‌شه، کلاه، دستکش ، چکمهٔ ضد آب...کسانی‌ که اصفهان هستن می‌تونن از باشگاه کوهنوردی ققنوس زیر پول هوایی میر خرید کنند
    سلام
    به کانادا خوش آمدید
    امیدوارم اقامت خوشی داشته باشید
    دوسه روزی است که هوا در ریجموندهیل بسیار بهاری شده و جبران سرمای جند روز پیش را کرد. فردا هم چهارشنبه سوری است.

سال نو در هر جائی که هستید به شما مبارک

پیش فرض یک هارد اکسترنال 1 ترابایت با کلی موزیک و ایبوک و برنامه های کرک شده

می خواستم ببینم در این زمینه کسی تجربه ای داشته؟ یک چنین هاردی اگه توی کیف آدم باشه گیر نمیدن ؟ چطور میشه ردش کرد اونور؟ خطرناک نیست ؟ با خودم ببرم یا واسه خودم پستش کنم ؟
    از کمکتون پیشاپیش ممنونم.
    اینجا محل تبلیغات نیست!

Junior Member

پرینتر برای چی؟ اینجا معمولا هر دانشکده به دانشجوهای graduate ش پرینتر مجانی می ده و باید فقط کاغذ بگیرین.
    چیزهایی که به نظر من باید بیارین هرچقدر کتاب که می تونین ایران پیدا کنین. ترجمه از لیسانس و هر مدرک دیگه ای که دارین. هارد. که من آوردم و اصلا توی فرودگاه نگاه هم نکردن. یه سری چیزهایی که دوست دارین. مثل کتاب و فیلمهایی که دوست دارین برای وقتهای تنهایی.
    مداد خودکار و هر چی مربوط به تحصیله اگه براتون مهمه که خوب باشه چون همه چی اینجا جینی فروخته می شه.
    نبات. زعفرون. یکم آجیل. زیاد بار نکنین چون اصلا وقت نمی کنین بخورین.
    کفش یخ شکن اگه دارین. با کلاه گرم بازم اگه دارین.
    ونکوور رومیدونم که سرماش با لباسهای ما قابل تحمله. فقط خوب امسال یکم زیادی سرما بود همه جا.
    فعلا همینها به ذهنم می رسه. کلا ولی خیلی بار برندارین بیارین. اینجا بهر حال مجبورمی شین خیلی چیزها بخرین.

پیش فرض پاسخ : یک هارد اکسترنال 1 ترابایت با کلی موزیک و ایبوک و برنامه های کرک شده

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz
    می خواستم ببینم در این زمینه کسی تجربه ای داشته؟ یک چنین هاردی اگه توی کیف آدم باشه گیر نمیدن ؟ چطور میشه ردش کرد اونور؟ خطرناک نیست ؟ با خودم ببرم یا واسه خودم پستش کنم ؟
    از کمکتون پیشاپیش ممنونم.
    Don't worry! I brought one of them with myself 8)
    یاران چه غریبانه ... !!  

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

پیش فرض پاسخ : یک هارد اکسترنال 1 ترابایت با کلی موزیک و ایبوک و برنامه های کرک شده

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_r
    Don't worry! I brought one of them with myself 8)
    نه رفيق مشكلي نيست. يكي از دوستاي من كه پارسال رفت تورنتو يه همچين چيزي همراش بود. مشكلي پيش نيومد. 8)
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

آقا ببخشيد
    تا جايي كه من ميدونستم بردن آجيل و سبزي خشك و اينا موردي نداشت
    ولي هفته پيش يكي از اقوام ميرفت ونكوور ‏ْو تو فرودگاه هرچي خوراكي داشت و نداشت (اعم از مجاز و غير مجاز)
    همه رو ريختن توي سطل آشغال.

ممكنه به خاطر اين درد و مرض جديدا و مسائل ديگه نسبت به مواد غذايي حساس تر شده باشن؟
    جايي و ميشناسيد كه توش اين مقررات رو نوشته باشه (مال خود دولت كانادا)

قربون همگي

آقا کسی جواب سوال بالا رو می دونه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)