صفحه 2 از 397 نخستنخست 12345678910111252102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

آقا من این تاپیک رو باز کردم که هر چی مهم میدونید و لازمه بنویسیم با هم تا کسی چیزی جا نندازه از مدارک گرفته تا وسایل ....

یه وقت نگید تکراریه ...اینا جهت یادآوری ....بعدا به جونم دعا خواهید کرد ... منم باید برم دنبالشون...
    ممنون...

خودم اینا رو پیشنهاد می کنم:

- یه چمدون بزرگ و جادار ترجیحا از منوچهری بگیریم
    - اگه آلات موسیقی میخواین ببرید بنظر من ببرید چون ما اونجا قرار نیست فقط درس بخونیم همه آدم هستیم خوب! احتیاج به تفریح هم داریم...
    - کتب و جزوات مهم البته نه اینکه کتابخونه با خودمون ببریم.
    - پاسپورتتونو یادتون نره بهمراه بلیطتتون
    - داروهائی که استفاده میکنید احیانا نه اینکه یه انبار
    - ترجمه ها ی مهم مدارک مثل ریز نمرات و نامه پذیرش و استاد و گواهینامه ها
    - پول به میزان لازم

عین برنامه آشپزی شد!

شما نظرتون چیه؟

Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

Junior Member

ممنون از اینکه این تاپیک رو باز کردی.
    خواستم فقط "کتاب آشپزی" رو هم اضافه کنم. حتما به درد میخوره.
    همینطور پیشنهاد میکنم که با یک هزینه نسبتا قابل قبول میتونیم یک هارد پورتابل بخریم و تمام موسیقی ها و کتاب ها الکترونیکی و عکسها و چیزهای دیگه رو با خودمون ببریم.

الان External Harddisk با ظرفیت 500 حدودا 114 تومنه که خریدش توصیه می شه !
    The things you own end up owning you

Member djmamal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    INRS-McGill

ببینید کتاب آشپزی خیلی ایده خوبیه دست شما درد نکنه یاد آوری کردین همیشه دو تا و یا چند تا فکر بهتر از یه دونس...

ولی خریدن هارد پرتابل ...خب خوبه ولی مگه شما
    lap top
    نمیبرید؟

میشه یه
    lap top

با هارد بالا خرید و تو هواپیما برد...

شما منو به شک انداختید یعنی
    سی دی نمیتونیم ببریم؟

من کلی سی دی دارم و در واقع آچار فرانسه و جعبه ابزار من هستن نمیتونم نبرم...

راستی من بهتون دی وی دی خام هم توصیه میکنم
    بدرد بایگانی کردن فایلها میخوره ...

اگه اجنبی ها گیر ندن!
    Don't wait for the perfect moments. Catch the moments and make them perfect

راستش من لپتاپ ندارم که ببرم و اونجا می خوام بخرم. البته ترجیح می دم چیزای مشکوک رو رو هارد ببرم و اطلاعات شخصی رو روی DVD ببرم که گیر ندن یوقت. گویا یکی می گفت فارسی نوشتن رو DVD ها هم بد ایده ای نیست جهت اینکه فکر کنن شخصیه.

راجع به کتاب آشپزی هم یکم گرونه. شنیدم CD هایی هست که باحاله هم کار کتاب رو می کنه و هم بهش می گی چی تو خونه داری و می گه باهاش چه غذاهایی می شه پخت.

اقا به شدت طالب این نرم افزار شدیم. اسمشو بگو 3 سوت تهیه کنیم.
    یاد میده چه طوری ته دیگ خوب در بیاریم؟
    غافل چون صبح کند می اندیشد که چه کند؛<br />عاقل می اندیشد که خدا با او چه خواهد کرد

حالا الان میگن از بحث خارج شدی . تو یکی از این پیک تبلیغ ها بود که دم در میارن . باید بگردم.

در مورد ته دیگ خوب برای برنج هم شما باید برنج آبکش درست کنی تا ته دیگ رو ردیف کنی. روش هم اینه که برنج رو یه چند ساعتی می گذاری خیس بخوره (این مرحله Optional ه ولی مفیده) . بعدش با نمک و روغن و آب فراون (عین ماکارونی) می گذاری بجوشه . همچین که برنجه یکم نرم شد ول هنوز زیر دندون مثل برنجای مامانامون نرم نبود. برش می داری میرزی تو صافی زیر آب ولرم. بعدش یه قابلمه میاری کفشو یکم چرب می کنی . نون رو می چینی کفش و بعدش برنج رو میریزی روش (یکم به برنج نمک اضافه کن در این مرحله). شعله رو کم می کنی، زیرشو شعله پخش کن می گذاری و دم کنی می زنی . اگه خواستی می تونی یکم آب روغن هم بدی روش که براق بشه یا اینکه آخرش مثل چلو کبابی ها کره بگذاری روش.

اینا مال اون CD نبودا من اونو ندارم. اینا تجربیات شخصی بود. امیدوارم مفید بوده باشه.

1- من یک هارد external دارم و تصمیم دارم با خودم ببرم.اما ترسم از اینه که توی فرودگاه گیر بدن.اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا بذاره.

در مورد برنج بهترین روشی که میشه اینه؟
    به تعداد پیمانه برنجی که میخواهید بپزید . روی برنج آب میریزید .(آب باید دمای محیط باشه).بعد به اون نمک و روغن اضافه میکنید و در قابلمه را میذارید.فقط دقت کنید که سر نره .کار شما اگر بخواید کته بخورید اینجا تمومه و صبر میکنید تا برنج دم بکشه .اما اگر بخواید ته دیگ مثلا سیب زمینی زیرش بذارید.در مرحله ای که آب برنج تموم شد اون رو در یک ظرف دیگه خالی کنید.قابلمه را بشویید و ته دیگ مورد نظر را گذاشته و برنج را اضافه کنید و درب قابلمه راببندید*.تضمین که عالی در میاد با هر نوع برنجی.
    * اگر بعد از این مرحله دیدید برنج همچنان سفت است نصف لیوان آب به آن اضافه کنید.

نوش جان
    Applause dies away<br />Trophies gather dust <br />Winners are soon be forgotten<br />THINK AGAIN

نقل قول نوشته اصلی توسط alexsir
    1- من یک هارد external دارم و تصمیم دارم با خودم ببرم.اما ترسم از اینه که توی فرودگاه گیر بدن.اگه کسی اطلاعاتی داره لطفا بذاره.

به تعداد پیمانه برنجی که میخواهید بپزید . روی برنج آب میریزید .(آب باید دمای محیط باشه).بعد به اون نمک و روغن اضافه میکنید و در قابلمه را میذارید.فقط دقت کنید که سر نره .کار شما اگر بخواید کته بخورید اینجا تمومه و صبر میکنید تا برنج دم بکشه .اما اگر بخواید ته دیگ مثلا سیب زمینی زیرش بذارید.در مرحله ای که آب برنج تموم شد اون رو در یک ظرف دیگه خالی کنید.قابلمه را بشویید و ته دیگ مورد نظر را گذاشته و برنج را اضافه کنید و درب قابلمه راببندید*.تضمین که عالی در میاد با هر نوع برنجی.
    * اگر بعد از این مرحله دیدید برنج همچنان سفت است نصف لیوان آب به آن اضافه کنید.

نوش جان
    دوست من برد آمریکا و مشکلی پیش نیومد.

اینجا شد کلاس اشپزیا

نقل قول نوشته اصلی توسط alexsir
    نوش جان
    دوست عزيز من هارد اكسترنال مشكلى نداره و ميتونيد بياريد( خودم هم آوردم) .

در مورد برنج هم با 70 دلار ميتونيد يك پلو پز خوب در كانادا بخريد.
    موفق باشيد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)