صفحه 21 از 397 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

دوستان کسی میدونه اگه از این فلاش هارد دیسک های با حجم بالا ( حجم حافظه) بخوایم ببریم مشکلی پیش نمیاد؟ اطلاعلات روش رو چک نمیکنن؟ مثلا اگه موزیک یا فیلم روش باشه گیر نمیدن؟ هم فرودگاه امام و هم فرودگاه مقصد مد نظرم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidziba
    دوستان کسی میدونه اگه از این فلاش هارد دیسک های با حجم بالا ( حجم حافظه) بخوایم ببریم مشکلی پیش نمیاد؟ اطلاعلات روش رو چک نمیکنن؟ مثلا اگه موزیک یا فیلم روش باشه گیر نمیدن؟ هم فرودگاه امام و هم فرودگاه مقصد مد نظرم هست.
    در هیچ کدوم از فرودگاه ها چک نمیکنن. نگران نباش. من دو تا هارد اکسترنال پر فیلم با خودم اوردم هیچ کس چک نکرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط haagh
    در هیچ کدوم از فرودگاه ها چک نمیکنن. نگران نباش. من دو تا هارد اکسترنال پر فیلم با خودم اوردم هیچ کس چک نکرد.
    دوست عزیز چطوری با خودت بردی؟
    توی کیف همراهت بود یا توی چمدونا؟
    مرسی
    اینجا محل تبلیغات نیست!

Junior Member

دوستاني كه تجربه سفر و زندگي در كانادا دارن:
    به نظرتون چه چيزهائي از ايران همراهمون بياريم و چه چيزهائي نياريم؟ كلا چه چيزهائي تو هواپيما آوردنش ممنوع هست؟
    مثلا خشكبار ميشه آورد؟
    با تشكر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz
    دوست عزیز چطوری با خودت بردی؟
    توی کیف همراهت بود یا توی چمدونا؟
    مرسی

من هم با خودم بردم و توی کیف همراهم گذاشته بودم و هیچ کس هم ایرادی نگرفت و محتویاتش رو هم چک نکردن.
    از یکی از دوستان که هاردشو گذاشته بود توی چمدون شنیدم که هاردش خراب شده بود (احتمالا چون چمدونها رو زیاد با ملایمت جابجا نمیکنن)

موفق باشین.
    اي خداي بزرگ به من کمک کن که هر وقت خواستم درباره راه رفتن ديگري قضاوت کنم، قدري با کفش هاي او راه بروم.

سلام دوستان؛
    در حین سرچ، به یه مطلب جالبی برخوردم که حیفم اومد اینجا نذارمش !
    اینا پیشنهادات یه نفر از ساکنین شهر ونکوور هستش که برای کم کردن هزینه های زندگی در این بحران اقتصادی راه حل هایی رو پیشنهاد داده. امیدوارم براتون مفید باشه.

People have been complaining about Vancouver is a very expensive city to live in. Well it can be, but it doesn’t have to. There are ways around, and in this harsh climate of recession that many of you are struggling in. This advice which comes from a debt collector who works in a collections agency is shared here below. It has helped some students in struggling with student loans debts in this nasty recession. Hope it helps. This one comes from a case of a fellow who was called by collections to pay off his debts.

1) Cut back buying toilet papers by getting napkins at McDonald’s, Starbucks, Burger King, etc. Take a pencil and roll the toilet paper when going to the washroom and get yourself a bundle.
    2) Get a short happy planet bottle with a wide mouth and get free ketchup at McDonald’s
    3) Eat at soup kitchens, and if one doesn’t like old food, to eat at variouus Sikh Temples called Gurudwara that offer free langar. For those who don’t know what langar is, that is free food that is given to anyone who comes. If one lives in close proximity, that is a great way to cut costs.
    4) Various banks offer free Coffees and teas. Get some tea bags offered for free there, and get hot water from McDonald’s or starbucks, and get out of paying for these things.
    5) Do you have any unwanted things? Sell them on e-bay or have a garage sale. By minimizing everything to the bare bones, one needs to rent out only a smaller place. This is where the real cost cutting comes in, more so than what you will get in selling of your stuff.
    6) When looking for furniture, go to free section on Craigslist, and get them for free. My friend got couches, refrigerator, a CRT TV, Desktop Computer (old, but working) Washer and Dryer. He didn’t have a truck, so he bought a cheap Ford Aerostar for $400.00, moved his stuff, and resold it for $800 12 days later.
    7) Salvation Army offers free clothes to those who need it. He went to Kingsway and Fraser location office and they gave him a voucher for free clothes. He later asked for them on craigslist as well and was given free clothes.
    Now this seemed harsh, I told my friend, but he said that the collector told him in such a friendly way, that he took it to heart and paid almost half of his loans in a year. He paid $600 from his $900/biweekly cheque when he is only making $13.50/hour. His payments are pretty impressive given that he makes below average pay where he was unable to find a way to pay for his debt to cutting his costs. All he had to do is make a few minor adjustments on his lifestyle, and he showed that if one is determined and is truly responsible, that it is not impossible to make payments.
    8) While going to school, go work as a security guard where you just sit and do nothing. There, you can get your studying done and get paid for doing your own homework. You get paid a bit better than working in fast foods, and also, you are able to put in more hours, because the time you have to take out studying working in other jobs where you can’t take your laptop and type up your essay or read your textbook. Some people have made enough money killing two birds with one stone, that they graduated university having banked $10,000 laying aside $100/cheque. Now this isn’t much, but to graduate university without living off one’s parents and paying one’s own way and still coming out debt free and having a bit to start off is not bad for a student. (I guess if my friend took the collector’s advice before starting university and worked as a security guard, he could have banked $64,200 as he said). But then, you wouldn’t be applying rule #1-7 if you play rule #8 unless you are in debt. Rule #1-7 is kind of unethical to be applying except for Rule #6 for big ticket items, if you are not in the red, especially if you do #8 for a living as it is a bit of a contradition.
    What do you think. I know this was a bit harsh, but it looks like many of you on this forum are on a really tight spot during the recession, so I figured some of you could apply some of the methods to get out of the hole faster.
    اینجا محل تبلیغات نیست!

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

این بیشتر طنز بود تا مطلب واقعی
    با عرض پوزش از همه دوستان گرامی‌، به دلیل برخورد نامناسب مدیران انجمن، از ادامه فعالیت معذورم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidziba
    دوستاني كه تجربه سفر و زندگي در كانادا دارن:
    به نظرتون چه چيزهائي از ايران همراهمون بياريم و چه چيزهائي نياريم؟ كلا چه چيزهائي تو هواپيما آوردنش ممنوع هست؟
    مثلا خشكبار ميشه آورد؟
    با تشكر
    سلام به همه دوستان عازم کانادا

این لینک مفیدی می تونه برای همه دوستانم باشه یه نگاهی بندازید بد نیست

http://mlatifi.blogfa.com/post-57.aspx

نقل قول نوشته اصلی توسط shadi_2008

من هم با خودم بردم و توی کیف همراهم گذاشته بودم و هیچ کس هم ایرادی نگرفت و محتویاتش رو هم چک نکردن.
    از یکی از دوستان که هاردشو گذاشته بود توی چمدون شنیدم که هاردش خراب شده بود (احتمالا چون چمدونها رو زیاد با ملایمت جابجا نمیکنن)

موفق باشین.
    دوستان لازم به اینکار ها نیست ، در فرودگاه امام و اونطرف کسی با هارد و محتوای وسایلتون کاری نداره ( بجز مواد ممنوعه که بعد از 11 سمپتامبر و بعد هم اون مسایل لندن به وجود اومد: مایعات و....) مطمئن باشید. اگه گشتند بگید من گفتن تا من و ممنوع الخروج کنند در بسته بندی جمدون ها هم یه توصیه دارم:" شاید باورتون شه ولی چمدون ها رو با یک شوت مجکم ( شوتینگ ) به سمت هواپیما راهی می کنند که اگه خوب بسته بندی نشه .. وای به حال می شه) . 8)
    البت توصیه دارم که موقع که دارید کارت پرواز می گیرید وچمدون ها روتحویل می دید بگید با دست حمل بشه.. تا کارگری بیاد و اونا با احتیاط ببره.. البت بستگی داره قبول کنند یا نه!)

موفق باشید
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

راهنمای تهیه شده توسط بچه های ایرانی McGill برای دانشجوهای ایرانی تازه وارد به زبان فارسی

http://misamcgill.ca/?page_id=57

Junior Member

سلام
    مبدل دو شاخه رو می شه از اینجا راحت تهیه کرد اما وسایلی که با برق 220 کار میکنه رو چی کار کنیم؟
    مثل سشوار، ریش تراش، مسواک برقی و ای چیزا که شارژیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)