صفحه 218 از 397 نخستنخست ... 118168208209210211212213214215216217218219220221222223224225226227228268318 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,171 تا 2,180 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafaa747 نمایش پست ها
    مرسی! اتفاقن داشتم توی سایت IKEA قیمت های لحاف رو میدیدم و به نظرم رسید که همین کاری که شما گفتید رو انجام بدم یک لحاف هم پیدا کردم که 70 دلار هست و درجۀ گرمیش هم 5 هستش (نمیدونم معیار warmth eate یعنی چی دقیقن)؛ روتختی تاچم 3 کیلو هست که امیدوارم بقیه وسایلم به این سنگینی نباشه!!
    لینک لحاف:
    http://www.ikea.com/ca/en/catalog/products/40131396

از این مناسب تر هم هست دوست عزیز

http://www.ikea.com/ca/en/catalog/products/00129220/

نقل قول نوشته اصلی توسط helya نمایش پست ها
    سلام بچه ها من یه سوال داشتم باتری لپ تابم تقریبا خراب شده و یک ساعت بیشتر شارژ نگه نمی داره ، از ایران بخرم (گفتن 120 تومان ) یا از کانادا بخرم یا بیخیالش شم؟
    سوال 2: آنتی ویروس رو سیستم ام اصلی بریزم گفتن 80 تومان یکساله یا قفل شکسته ی الکی با توجه به اینکه ویندوزم هم تقلبیه؟ )
    سوال 3: من گواهینامم تا دو سال دیگه مهلتش تموم می شه برم تمدیدش کنم الان یا برم کانادا اونجا بگیرم اخه یکی گفت سابقت زیاد باشه تخفیف می دن تو بیمه ولی این گواهینامه های جدید ایران سابقه توش نمی یاد ؟؟!!
    خیلی خیلی ممنون از راهنماییون
    توی گواهینامه های جدید سابقه هست. ولی من توصیه میکنم که برید و بگید که گواهینامه رو گم کردید و المثنی بگیرید گواهینامه ی قدیمی را به اداره ی راهنمایی کانادا بدید که گواهینامه ی اونجا رو بگیرید. جدیده را نگه دارید برای وقتی که امدید ایران با 10 سال اعتبار
    NOC: 3113
    File no: 21 OCT 2011
    Medical:13 MARCH 2012
    PR.WAITING

دارم فکر می کنم موزرم رو با خودم بیارم یا برم همون جا (مونترال) برم آرایشگاه!؟ هزینه زدن سر با شماره 5 چنده؟ میرزه خودم بزنم یا نه؟ آخه اگر بخوام خودم هم موهامو بزنم سختی های خاص خودشو داره!

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Defender نمایش پست ها
    دارم فکر می کنم موزرم رو با خودم بیارم یا برم همون جا (مونترال) برم آرایشگاه!؟ هزینه زدن سر با شماره 5 چنده؟ میرزه خودم بزنم یا نه؟ آخه اگر بخوام خودم هم موهامو بزنم سختی های خاص خودشو داره!
    موزرتو بیار، طبیعتن برای آرایشگاه باید پول پرداخت کنی. اون هم دلار .
    حداقل اگه 15 دلار هر دفه پرداخت کنی ببین چقدر می شه.
    شماره حسابم را برات ای میل می کنم، هر باره که با موزر ماهاتو کوتاه کردی 5 دلار به حساب من بریز. اینطوری حداقل 10 دلار هم خودت سود می کنی
    ویرایش توسط Pedarbozorg : June 10th, 2013 در ساعت 11:36 PM

Member t.behrang58 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersh نمایش پست ها
    توی گواهینامه های جدید سابقه هست. ولی من توصیه میکنم که برید و بگید که گواهینامه رو گم کردید و المثنی بگیرید گواهینامه ی قدیمی را به اداره ی راهنمایی کانادا بدید که گواهینامه ی اونجا رو بگیرید. جدیده را نگه دارید برای وقتی که امدید ایران با 10 سال اعتبار
    با سلام
    دوست عزیز چرا روشهای تقلب و دروغ رو دراین سایت به دیگران یاد میدین؟ ایشون که بلاخره مجبورن گواهینامه کانادایی بگیرن و اگر بالای 25 سال سن هم داشته باشن کارشون راحت تر هست .چرا این دوستمون باید یکبار درایران دروغ بگن که گواهینامشون رو گم کردن و یکبار هم در کانادا گواهینامه جدید تر خودشون رو نشون ندن ؟ که چی بشه هرچند هم بتونن از بیمه و جاهای دیگه تخفیف بگیرن آیا ارزش اینرو داره که با همین رفتارها کار به جایی برسه که اینجا روی ما ایرانیها به چشم ملیتی دروغ گو و متقلب نگاه کنن که متاسفانه خیلی جاها هم نگاه میکنن؟ متاسفانه ساده گرفتن همین کارهای کوچیک باعث گفتن دروغهای بزرگتر میشه خواهشا دوستان روشهای تقلب رو دراین سایت با تعداد بسیار زیاد بیننده رواج ندین چون چوب این کارهارو همه ما خواهیم خورد.
    ای دل اندر بند زلفش از پریشانی منال ---مرغ زیرک چون بدام افتد تحمل بایدش

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng-Sharif Uni of Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط t.behrang58 نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز چرا روشهای تقلب و دروغ رو دراین سایت به دیگران یاد میدین؟ ایشون که بلاخره مجبورن گواهینامه کانادایی بگیرن و اگر بالای 25 سال سن هم داشته باشن کارشون راحت تر هست .چرا این دوستمون باید یکبار درایران دروغ بگن که گواهینامشون رو گم کردن و یکبار هم در کانادا گواهینامه جدید تر خودشون رو نشون ندن ؟ که چی بشه هرچند هم بتونن از بیمه و جاهای دیگه تخفیف بگیرن آیا ارزش اینرو داره که با همین رفتارها کار به جایی برسه که اینجا روی ما ایرانیها به چشم ملیتی دروغ گو و متقلب نگاه کنن که متاسفانه خیلی جاها هم نگاه میکنن؟ متاسفانه ساده گرفتن همین کارهای کوچیک باعث گفتن دروغهای بزرگتر میشه خواهشا دوستان روشهای تقلب رو دراین سایت با تعداد بسیار زیاد بیننده رواج ندین چون چوب این کارهارو همه ما خواهیم خورد.
    با گواهینامه کانادایی میشه تو ایران رانندگی کرد مگه؟

ApplyAbroad Guru

با سلام
    این موضوع که تقلب نیست. ایشون المثنی گواهینامه شون رو بدن برای گواهینامه کانادایی و نسخه اصل روبرای خودشون نگهدارند. به بیمه ارتباطی پیدا نمیکنه.
    کلا این موضوع تحویل دادن گواهینامه ایرانی بنظر من عجیب میرسه. ما که گواهینامه ایرانی خودمون رو از ما نگرفتند. البته این موضوع مربوط به چند سال قبل و در انتاریو بود. شاید قوانین استانهای مختلف فرق میکنه.

با سلام
    از بابت راهنماییهای ارزنده تان بسیار سپاسگزارم. فقط لطف بفرمایید و بنده و کسانی را که میخواهند بروند کانادا و گواهینامه کانادایی را بگیرند و گواهی ایران را تحویل بدهند راهنمایی بفرمایید که در صورتی که بخواهند ایران بیایند تکلیفشان چگونه است . چون بنده این به ذهنم رسید. مساله ی دیگر اینکه گواهینامه ای که تحویل اداره ی راهنمایی رانندگی کانادا داده میشود تاریخ گذشته نیست و تقلبی هم نیست . قابل ذکر است که بنده برای گرفتن گواهینامه ی المثنی به هیچکس دروغ نگفتم و فقط درخواست صدور المثنی را دادم.در فرمها یی که برای گرفتن المثنی هست همان فرمهای تعویض گواهینامه است که باید تیک مربوط به صدور المثنی زده شود مثل اینکه خود اداره ی راهنمایی رانندگی هم با این قضیه مشکلی نداشت.تنها کسی که از من پرسید که مگر گواهینامه ات را گم کرده ای که درخواست المثنی داده ای ؟پزشک معاینه ی چشم بود که من در جوابش گفتم خیر برای گرفتن گواهینامه ی کانادا میخواهم و هیچ مشکلی هم پیش نیامد. بنده اگر این را گفتم برای راهنمایی دوستان عزیزی بود که ممکن است دوباره بخواهند برگردند که به مشکل برنخورندو بارها از راهنماییهایشان در همین فورم استفاده کرده ام گفتم شاید گره ای از مشکلاتشان حل شود که ظاهرا شما راه بهتری سراغ دارید. از راهکاری که ارائه میدهید برای حل این مساله بسیار سپاسگزارم.
    PR.WAITING

با سلام
    مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش
    شعر بسیار پر معنایی در امضا تان نوشته اید شعری از شاعری به بزرگی حافظ که پر از معناست . من همیشه این شعر را با افسوس میخوانم. شعری از شاعری بزرگ با پشتوانه ای قوی از فرهنگ و اصالت ملت ایران که همواره در تاریخ به نیکی در کردار و رفتار و پندار معروف بوده اند.در مورد اینکه در حال حاضر ملل مختلف در مورد مردم ایران اینگونه که شما فرمودید فکر میکنند شکی در ان نیست ولی این قضیه نباید باعث شود که هرچه را که ما دیدیم فکر کنیم که باز هم این ایرانیها.....یعنی خودمان با طرز فکرمان این ایده را رواج ببخشیم . از طرف دیگر اصلا نمیشه یک طرفه به قاضی رفت. اگر مردم هر کشور دیگری الان در ایران بودند خیلی بدتر میشدند. همیشه برای من صبر و بردباری ایرانیها مثال زدنی بوده و هست و الان من در جامعه نمود شعر حافظ را که شما نوشتید میبینم(مرغ زیرک....)
    PR.WAITING

Member t.behrang58 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersh نمایش پست ها
    مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش
    شعر بسیار پر معنایی در امضا تان نوشته اید شعری از شاعری به بزرگی حافظ که پر از معناست . من همیشه این شعر را با افسوس میخوانم. شعری از شاعری بزرگ با پشتوانه ای قوی از فرهنگ و اصالت ملت ایران که همواره در تاریخ به نیکی در کردار و رفتار و پندار معروف بوده اند.در مورد اینکه در حال حاضر ملل مختلف در مورد مردم ایران اینگونه که شما فرمودید فکر میکنند شکی در ان نیست ولی این قضیه نباید باعث شود که هرچه را که ما دیدیم فکر کنیم که باز هم این ایرانیها.....یعنی خودمان با طرز فکرمان این ایده را رواج ببخشیم . از طرف دیگر اصلا نمیشه یک طرفه به قاضی رفت. اگر مردم هر کشور دیگری الان در ایران بودند خیلی بدتر میشدند. همیشه برای من صبر و بردباری ایرانیها مثال زدنی بوده و هست و الان من در جامعه نمود شعر حافظ را که شما نوشتید میبینم(مرغ زیرک....)
    دوست عزیز هدف همه ما راهنمایی و انتقال تجارب به همدیگه هست . من خودم هم درمورد تحویل گواهینامه ایرانی برای تحویل گواهینامه کانادایی تاحالا چیزی نشنیدم برای همین بود این مطلب رو نوشتم . فکر کنم سوء تفاهم بوده و من منظورتون رو اشتباه متوجه شدم ازتون عذر خواهی میکنم
    ای دل اندر بند زلفش از پریشانی منال ---مرغ زیرک چون بدام افتد تحمل بایدش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)