صفحه 33 از 397 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738394041424383133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    بعنوان یک نظر
    ارزش بردن و خرید مبدل 110 به 220 را نداره
    حالا وزن و حجمش اتو و سشوار به کنار
    من از دوستی شنیدم کلا وسایل برقی در کانادا گران نیست و بهتره بخاطر گارانتی و مبدل ها و... در کانادا این وسایل بخرید

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط parisazz نمایش پست ها
    میشه جواب بدین لطفا؟
    میشه دقیقا نام ژنریک داروهایی که میخواهید ببرید و بسته بندی و تعداد ذکرکنید تا به چواب بهتری برسید

Junior Member

سلام دوستان
    نمی دونم سوالم به این تاپیک مربوط میشه یا نه. اما امیدوارم اگر دوستان اطلاع دارند راهنمایی کنند.
    من میخوام لپ تاپم رو ببرم با خودم. روی شارژر لپ تاپم نوشته خروجی 100-240 ولت. حالا باید تبدیل بخرم یا نه؟ و اگر باید بخرم , از الکتریکی ها باید بخرم یا لپ تاپ فروشی ها؟
    ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

سلام دوستان
    نمی دونم سوالم به این تاپیک مربوط میشه یا نه. اما امیدوارم اگر دوستان اطلاع دارند راهنمایی کنند.
    من میخوام لپ تاپم رو ببرم با خودم. روی شارژر لپ تاپم نوشته خروجی 100-240 ولت. حالا باید تبدیل بخرم یا نه؟ و اگر باید بخرم , از الکتریکی ها باید بخرم یا لپ تاپ فروشی ها؟
    ممنون
    سلام معمولا تو قطعات جانبی داخل پک لپتاپ ها تبدیل و دوشاخه برق 110 موجوده و شارژر هم درسته خروجی 220-110 و نیازی به تعویض نیست.

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون
    سلام. نه نمیخواد دیگه. تقریبا تمام شارژرهای لپ تاپها همین جوریه. تنها چیزی که احتیاج هست تبدیل پریز دو شاخه به سه شاخه است. همین

آقا خیلی سخت نگیرید! وسایلی که روش نوشته 100-240 ولت اونجا حتما تبدیل پیدا می شه! من می خوام یه سیم سیار 4 - 5 خانه ایرانی ببرم اونجا دوشاخه شکل کانادایی بخرم با پیچ گوشتی 5 دقیقه دوشاخه اش عوض میشه و همه این وسایل 100-240 ولت قابل استفاده است.

Junior Member

هر کس تبدیل دو شاخه ایرانی به دو شاخه کانادیی میخواد میتونه از پاساژ پایتخت طبقه 1- بخره. ایرانیش 1000 خارجیش 7000

نقل قول نوشته اصلی توسط shanfamous نمایش پست ها
    هر کس تبدیل دو شاخه ایرانی به دو شاخه کانادیی میخواد میتونه از پاساژ پایتخت طبقه 1- بخره. ایرانیش 1000 خارجیش 7000
    سلام وسایلی که از اینجا میبریم با یه تبدیل 2 به 3 کار میکنه؟با توجه به اختلاف ولتاژ
    دل رو بزن به پرواز!

Junior Member

بچه ها اين قضيه بردن طلا چي شد؟ يعني مثلا گوشوارمون رو از گوشمون باز مي كنن مي ندازن دور؟!؟
    D:

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bache Mosbat نمایش پست ها
    سلام وسایلی که از اینجا میبریم با یه تبدیل 2 به 3 کار میکنه؟با توجه به اختلاف ولتاژ
    دو تا بحث وجود داره. یکی تفاوت ولتاژ ایران با کانادا و یکی تفاوت دوشاخه های ایران با کانادا.
    برای مشکل دوم باید بگم در ایران دو شاخه ها به صورت استوانه ای هستند ولی اونجا به صورت تیغه ای. حتما تا حالا نمونه دو شاخه های تیغه ای رو در ایران دیدین که مجبور بودین برای استفاده ازش یه تبدیل بگیرین. در کانادا بعضی از پریز ها سه شاخه میخورن. سومین شاخه مربوط به earth می باشه و ضروری نیست بنابراین شما میتونین به پریزهایی کخ جای سه شاخه دارند، دو شاخه هم بزنین. بنابراین کافیه از ایران تبدیل دو شاخه ایرانی به سه شاخه کانادایی که تیغه ای هستند بگیرین.
    اما برای مشکل اول یعنی تفاوت ولتاژ. دستگاه هایی که با اداپتور به برق وصل میشن مثله لپ تاپ، هارد اکسترنال و ... معمولا روی آداپتورشون نوشته 100-240، یعنی ورودیشون میتونه از 100 ولت تا 220 باشه. بنابراین اگه میخوان بفهمین وسیلتون که با آداپتور کار میکنه، تو کانادا هم کار میکنه، کافیه روی آداپتورشو نگاه کنین که آیا 110 هم میتونه به عنوان ورودی بگیره یا نه. اما اگه وسیلتون آداپتو نداره و مستقیم به برق وصل میشه، مطمئن باشید که تو کانادا کار نمیکنه مگر اینکه برین یه آداپتور براش بخرین که 110 رو به 220 تبدیل کنه. تا اونجایی که من میدونم، این آداپتورا گرون هستن. من با یکی از دوستام که کاناداست مشورت کردم و اون گفت بهرته که اصلا وسیله برقی که آداپتور نداره نبرم.
    امیدوارم مفید بوده باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)