صفحه 338 از 397 نخستنخست ... 238288328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348388 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,371 تا 3,380 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business PhD (OIS) - U of Alberta

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Nirvana_am63 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ببخشید یه سری از بچه ها گفتن کهاصل مدارک فارسی رو هم با خودمون بیاریم کانادا. خواستم ببینم من که از همه مدارکم دارم ترجمه میبرم با خودم دیگه این مدارک فارسی به چه درد میخوره. اصولا مدارک فارسی واسه استفاده توی ایرانه دیگه.
    ممنونم.
    سلام

بعضی مدارک اصل فارسیش رو هم میخوان. مثلا برای گرفتن گواهینامه تو آلبرتا لازمه که اصل گواهینامه رو بدید.

موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط Nirvana_am63 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ببخشید یه سری از بچه ها گفتن کهاصل مدارک فارسی رو هم با خودمون بیاریم کانادا. خواستم ببینم من که از همه مدارکم دارم ترجمه میبرم با خودم دیگه این مدارک فارسی به چه درد میخوره. اصولا مدارک فارسی واسه استفاده توی ایرانه دیگه.
    ممنونم.
    خیلی وقتها ترجمه مدارک را توسط مترجم عضو انجمن نظام مترجمین اون ایالت رو از شما میخوان و ترجمه مترجم ایرانی رو قبول ندارند.
    رشته:6 امتیازی تاریخ فایل نامبر(کبک):8مارس2011 تاریخ سی اس کیو:29 آوریل 2013
    فایل فدرال:27 سپتامبر 2013 آپدیت:12 دسامبر 2013 مدیکال: 8 فوریه 2014
    درخواست گذرنامه: 6 ژوئن 2014 لندینگ در مونترال:24 آگوست 2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA-Tehran university

سلام دوستان، آیا میشه یک عدد ماهی دودی همراه خودم به عنوان سوغاتی بیارم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Healer نمایش پست ها
    سرويس جديدي بنام chatr از شركت راجرز اومده كه پلان عالي تماس و مسيج بدون محدوديت داخلي داره با ماهي ٢٠ دلار، به هيچ عنوان توصيه نميكنم پلان هاي پريپيد بگيريد كه بيچاره ميشيد چون اگر مثلا از ايران بهتون تماس بگيرن ١٠٠ دلار هم توموبايلتون باشه تموم ميشه، چون اينجا حتي اگر بهتون زنگ هم بزنن براي شما هزينه است
    این پلن با همه گوشی ها میخوره یا مثل ویند حتما باید گوشی از خودشون بگیریم و اینکه اگه از ایران هم تماس بگیرند نامحدوده ؟ ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    LLM McGill

دوستان من کلی از صفحات تاپیک رو خوندم اون تاپیک برق 110 ولت کانادا رو هم خوندم فهمیدم وسایل برقی نمیصرفه آدم با خودش بیاره، ولی اپی لیدی چی؟ چون یکی از دوستام میگفت اونجا خیلی گرونه. من دارم با هزینه شخصی میام و ترجیح میدم هر چی میتونم با خودم بردارم و اونجا لنگ چیزی نباشم! خانوما تجربه شون چیه؟ یه سوال دیگه هم از خانوما اینکه لباس رسمی و پیراهن و کفش پاشنه بلند برای دانشجو چقد لازم میشه؟ کفش اونم از نوع پاشنه بلندش خیلی بدباره :|

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط ellie91 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه هم از خانوما اینکه لباس رسمی و پیراهن و کفش پاشنه بلند برای دانشجو چقد لازم میشه؟ کفش اونم از نوع پاشنه بلندش خیلی بدباره :|
    لباس رسمی برای دانشجو، معمولا هر از گاهی اگر برنامۀ خاصی باشه. و الا زیاد لازم نمیشه. مگر اینکه Business School باشید و یا مهمونی ها و کنفرانس های خاص بخواید شرکت کنید و اینطور چیزها.
    یکی -دو دست لباس رسمی و حداقل یه دونه کفش رسمی داشته باشید.
    Never Stop Dreaming Of A Better Tomorrow

ApplyAbroad Hero

دوستان من کلی از صفحات تاپیک رو خوندم اون تاپیک برق 110 ولت کانادا رو هم خوندم فهمیدم وسایل برقی نمیصرفه آدم با خودش بیاره، ولی اپی لیدی چی؟ چون یکی از دوستام میگفت اونجا خیلی گرونه. من دارم با هزینه شخصی میام و ترجیح میدم هر چی میتونم با خودم بردارم و اونجا لنگ چیزی نباشم! خانوما تجربه شون چیه؟ یه سوال دیگه هم از خانوما اینکه لباس رسمی و پیراهن و کفش پاشنه بلند برای دانشجو چقد لازم میشه؟ کفش اونم از نوع پاشنه بلندش خیلی بدباره :|
    به نظر من وسیله برقی اگر برقش نمیخوره نیارید.ولی این دستگاهتون را چک کنید شاید مثل ریش تراش با 110 ولت هم کار کنه.در مورد کفش پاشنه بلند هم داشتن یک جفت بد نیست چون ممکنه حداقل به درد مهمونی عید بخوره .

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط fafadada نمایش پست ها
    این پلن با همه گوشی ها میخوره یا مثل ویند حتما باید گوشی از خودشون بگیریم و اینکه اگه از ایران هم تماس بگیرند نامحدوده ؟ ممنون
    بله من همین پلن رو دارم . گوشی خودتون معمولا اوکیه . تماس ورودی نامحدوده. حتی بین الملل. CHATRWIRELESS
    PR : NOV 2013

سلام.
    دوستان اصل مدارک شناسنامه، کارت ملی و کارت پایان خدمت رو باید با خودمون ببریم یا بهتره ترجمه رو ببریم و اصلشو بذاریم اینجا پیش خانوادمون بمونه؟ ممنون

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering - Senior Software Developer

والا من دانشجو نبودم و نیستم ولی حداقلش به عنوان یه خانم مطمئنم موارد زیادی پیش میاد که نیاز به استفاده از لباس های رسمی تر داشته باشین. گاهی مهمونی ها و مراسم رسمی دعوت میشین که واقعا ممکنه هیچوقت فکرشم نمیکردین. اگه جا به اندازه کافی دارین توصیه میکنم این موارد رو حتما بیارین. هر چند اینجا بسیار بسیار متنوع تر و خوشگل ترشو هم میتونین بخرین ولی موضوع همون مشکل همیشگی دلاره!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)