صفحه 341 از 397 نخستنخست ... 241291331332333334335336337338339340341342343344345346347348349350351391 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,401 تا 3,410 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

سلام دوستان.
    به نظرتون گواهینامه رو اینجا ترجمه رسمی کنم و ببرم؟ترجمش اونجا به دردم میخوره؟
    چطور میشه گواهینامه رو بین المللی کرد؟ حتما باید اینکارو از تهران انجام داد؟چقد طول میکشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    میشه عسل از ایران برد توی فرودگاه بهش گیر میدن؟

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط per3naa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه عسل از ایران برد توی فرودگاه بهش گیر میدن؟
    دوست عزیز عسل اینجا هست ها... قیمتش هم با ایران فرق نداره. عسل خوب هم هست، الکی هم هست... قیمت ها هم عین ایران یک کوچولو بالا پایین...(چه بسا ارزونتر گاهی)
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kamyab164 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    به نظرتون گواهینامه رو اینجا ترجمه رسمی کنم و ببرم؟ترجمش اونجا به دردم میخوره؟
    چطور میشه گواهینامه رو بین المللی کرد؟ حتما باید اینکارو از تهران انجام داد؟چقد طول میکشه؟
    بستگی به استانی داره که تشریف می آرید. مثلا اونتاریو ترجمه ایران رو قبول نداره. اگر می خواهید قبل از گرفتن گواهینامه اینجا ماشین کرایه کنید گواهینامه بین المللی بگیرید اگرنه به هیچ بدرد دیگه ای نمی خوره.

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بستگی به استانی داره که تشریف می آرید. مثلا اونتاریو ترجمه ایران رو قبول نداره. اگر می خواهید قبل از گرفتن گواهینامه اینجا ماشین کرایه کنید گواهینامه بین المللی بگیرید اگرنه به هیچ بدرد دیگه ای نمی خوره.
    والا ما بین المللی هم کردیم گواهینامه رو ولی هیچ جا به دردمون نخورد. حتی نشد یه بار به عنوان یه مدرک معتبر برا کار اداری استفاده کنیم ازش.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

Junior Member

سلام عزیزان
    میشه لطفا تو یک پست لیست کامل از اجناس و کالاهای لازم در اولین ورود را بفرمائید. که چه چیزهایی را بیارم ثلا ظرف و ظروف ، خوراکی و ....
    تاريخ دريافت فايل نامبر کبک: 23/01/2011، اضافه شدن همسر : اکتبر 2012، مصاحبه: ژانویه 2013، فایل نامبر فدرال : آپریل 2013، درخواست آپدیت : آگوست 2013، دریافت مدیکال : سپتامبر 2013، ارسال مدیکال : 09 نوامبر 2013، PR: 13 may 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadaf.s178 نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    میشه لطفا تو یک پست لیست کامل از اجناس و کالاهای لازم در اولین ورود را بفرمائید. که چه چیزهایی را بیارم ثلا ظرف و ظروف ، خوراکی و ....
    سلام

اول ازهمه وسایل شخصی از لباسها تا لپتاپ و سل فون

لباسها، همه لباسهای گرم موجودتون، کفشها، دمپایی حتما بیارید.

اگه میتونید و جادارید پتو گلبافت یا پتوهای ترک حتما بیارید که روزای اول سرما نخوریداینجا از پتوهای ایران اصلا گیر نمیاد. من دوتا دونفره آوردم کاشکی اضافه بارداده بودم و دوتا بیشتر میاوردم. هر کدوم 4 کیلو میشه تقریبا. اینجا لحاف خوب گرونه و چون هوا سرد داره میشه تا فلایر ها هم نمیشه صبر کرد. اگه شد بالشت هم بیارید.

یک سری ظرف و ظروف اساسی مثل قابلمه، ماهیتابه، سینی، به تعداد نفرات لیوان دسته دار ، قاشق چنگال، بشقاب و چاقو ( آشپزخانه و کارد). اگه شد یه دونه سبد و لگن متوسط پلاستیکی.

سبزی خشک وزنی نداره مثل نعنا، مرزه، پونه سبزی قورمه... ظرف چایی تون رو پرکنید بیارید. انواع ادویه جات هم یه کم بیارید .بیشتر لازم نیست. اگه هتل میرید یه بسته کوچولو چای کیسه ای فراموش نشه.

صابون و شامپو اصلا نیارید. واسه روزای اول همون نصفه ای رو که دارید استفاده میکنید بیارید. اگه هتل میرید لازم نیست.

حوله تنپوش اگه استفاده میکنید حتما بیارید. اینجا از جنسهای باکیفیت ترک یا حتی ایرانی خبری نیست. دارو های ضروری هم بیارید.

قالی دستبافت اگه دارین تا کنید بیارید. اگر هم خواستین فریت کنین که حتما بیارید همچنین فرش ماشینی کوچیک هم خیلی خوبه واسه فریت کردن.

یادگاریهای عزیز رو یکی دوتا بیارید مثل تابلو کوچولو..

راستی من یه کیلو شیرینی دانمارکی ریختم تو ظرفای در دار پلاستیکی تو کری آن آوردم کلی به درد خورد. بیست تا نون لواش هم آوردم خیلی خوب بود. مخصوصا اگه کوچولو دارین خوبه. خشکبار هم خوبه اگه جادارین. اگه خیلی جا داشتین برنج ایرانی هم توصیه میشه.

روزای آخر هم دل سیر هم از انواع نون های ایران و با پنیر تبریزی یا پنیر روزانه بخورید بیایید. اینجا پنیر خیلی گرونه.
    خلاصه خیلی چیزا اینجا هست حالا با کیفیت پایینتر ولی خرید کردن تو روزای اول با احتساب دوندگی های روزهای آخر ایران یه کم سخته. ضمن اینکه پول زیادی هم از دست میدید.
    موفق باشید

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrssa نمایش پست ها
    خلاصه خیلی چیزا اینجا هست حالا با کیفیت پایینتر ولی خرید کردن تو روزای اول با احتساب دوندگی های روزهای آخر ایران یه کم سخته. ضمن اینکه پول زیادی هم از دست میدید.
    موفق باشید
    اینجا هم همه نوع وسایل پیدا میشه حتی با کیفیت بالا. البته باید بدونید که کجا خرید کنید.
    سعی کنید وسایلی بیارید که کم حجم، ارزش بالا، کم وزن و ماندگاری بالا داشته باشد . اینجا هم سبزی قورمه گیر میاد. در مورد قیمتها هم سعی کنید عادت کنید و ضرب در 3200 تومان نکنید البته تا زمانی که منبع درآمد نداشته باشید هر چیزی حتی به قیمت 1 سنت هم گرون خواهد بود.
    تنها چیزی که اینجا پیدا نمیشه سونا با اوکالیپتوس هست!! پس تا میتونید در ایران سونا برید!!
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

دوستان من آخر نفهمیدم از فرودگاه امام میشه با ترفندی بی خطر دلار بیشتری برد یا نه ... من روز های اول برای پرداخت شهریه و اجاره خونه پول زیاد لازم دارم... می خوام 25000 دلار ببرم البته 2 نفر هستیم و مشکلی با اعلام مبلغ به افسر مهاجرت ندارم چون می تونم دلیلش رو توضیح بدم ولی می خوام بدونم برای فرودگاه امام چیکار میشه کرد؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdie نمایش پست ها
    دوستان من آخر نفهمیدم از فرودگاه امام میشه با ترفندی بی خطر دلار بیشتری برد یا نه ... من روز های اول برای پرداخت شهریه و اجاره خونه پول زیاد لازم دارم... می خوام 25000 دلار ببرم البته 2 نفر هستیم و مشکلی با اعلام مبلغ به افسر مهاجرت ندارم چون می تونم دلیلش رو توضیح بدم ولی می خوام بدونم برای فرودگاه امام چیکار میشه کرد؟
    دلارها رو در 5 پاکت نامه پخش کنید و در بین مدارک دانشگاهی و کری آنها قرار بدهید. به هیچ وجه دور اسکناسها نوار یا کاغذ نپیچید. بدانید که به هر حال این تنها یک روش برای پنهان کردن الگوی شناسایی پول است و در هر صورت کار شما غیر قانونی خواهد بود و عواقب آن نیز با خودتان هست.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)