صفحه 343 از 397 نخستنخست ... 243293333334335336337338339340341342343344345346347348349350351352353393 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,421 تا 3,430 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    دقیفا همینطوری هست که نوشتید. ما یه قابلمه داخل چمدون داشتیم که کمی کج شده بود و درش بهش نمیخورد
    اره منم کتری اوردم که انگار یه مشت خورده تو صورتش. الان فقط نصف ظرفیتش قابل استفاده است!
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - PhD of Mechatronic Systems Engineering

من چند ماه پیش یه تور بازدید از قسمت Baggage handling توی فرودگاه ونکوور رفتم خیلی جالب بود. توصیه هاشون رو براتون میگم که بدونید کلا.

یک- حتما حتما تگ های سفرهای قبلی رو بردارید. تموم سیستم هدایت چمدون به هواپیما و گذشتن از ترانزیت و رفتن به قسمت نهایی برای تحویل به مسافر بر اساس بارکدهای روی تگ چمدون انجام میشه و تگ های قبلی میتونن خیلی راحت دستگاه رو گیج کنن و چمدونتون رو بندازه کنار و گم شه خلاصه.

دو- وقتی چمدون رو تحویل میدید و میره اون پشت٬ از یه دستگاه رد میشه که اگه چیز مشکوکی مثل مایعات فراوون و یا پودرهای عجیب غریب و یا خلاصه موارد مورد دار تشخیص بده بوق میزنه و چمدون شما از اون مسیر جدا میشه پرت میشه پایین که یه دستگاه دیگه سر مسیرشه. این دستگاه حساسیت و دقت بالاتری داره و خیلی از بوق های بی مورد اولیه رو میتونه درست و غلطشون رو تشخیص بده. چه دستگاه های جالبی بودن. چیزایی که تکنولوژی های مورد استفاده توشون شبیه تکنولوژی های تجهیزات پزشکی هست.
    اگه دستگاه دوم هم بوق بزنه چمدون شما باز جدا میشه و به سیستم اطلاع داده میشه و اینجاست که مسافر رو پیج میکنن که بیاد و در حضور خودش چمدونش باید باز بشه. یعنی همینطوری چمدون شما رو سرخود باز نمیکنن. البته لا اقل سیستم این فرودگاه اینطوری بود.

خلاصه این از بازرسی چمدونا.

سه- عموما که مهندسینی که اونجا بودن توصیه میکردن تا میشه چیز حساس و شکستنی نذارید توی چمدون. ولی از اونم مهمتر اینه که اگه چیزای مختلفی دارید که مایع هستن همه رو یه قسمت چمدون بغل هم نذارید بهتره. مثلا اگه شامپو و لوسیون و عطر و اینا دارید همه رو نذارین توی مجاورت هم و پخش بذاریدشون بهتره. اینم به دو دلیله. یکی برای به اشتباه ننداختن دستگاه ها و دوم برای اینکه اگه به جایی از چمدون هم نیروی ناجور وارد شد یهو سه تا چیز با هم نشکنه و نشتی سه برابر نشه.

آخریشم اینکه ابدا روبان و یا چیزی که باعث گیر کردن چمدون به این نوار نقاله ها ممکنه بشه رو به جایی از چمدون آویزوون نکنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keshvari نمایش پست ها
    اره منم کتری اوردم که انگار یه مشت خورده تو صورتش. الان فقط نصف ظرفیتش قابل استفاده است!
    من تمام وسیله های آشپزخونه و سایر شکستنی هام رو با پلاستیک حباب دار پیچیدم، همه چیز به جز یه قاب عکس سالم رسید. این پلاستیک ها خیلی خوبن. ده مترش تقریبا 800 ، 900 گرم وزن داره. البته چیدن بار هم شرطه. از لباسهای گرم هم میشه برای پیچیدن و محکم کاری استفاده کرد. توجه داشته باشید که بین وسایل اصلا نباید جای خالی باشه که تکون نخورن. سلفون پیچی هم تو فرودگاه فراموش نشه. هر تکه ای رو ده هزار تومن میگیرن می پیچن. باورتون نمیشه من په چیزای ظریفی رو سالم رسوندم. تازه بدون چمدون و داخل این ساکهای زیپ دار طبقه ای!

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrssa نمایش پست ها
    من تمام وسیله های آشپزخونه و سایر شکستنی هام رو با پلاستیک حباب دار پیچیدم، همه چیز به جز یه قاب عکس سالم رسید. این پلاستیک ها خیلی خوبن. ده مترش تقریبا 800 ، 900 گرم وزن داره. البته چیدن بار هم شرطه. از لباسهای گرم هم میشه برای پیچیدن و محکم کاری استفاده کرد. توجه داشته باشید که بین وسایل اصلا نباید جای خالی باشه که تکون نخورن. سلفون پیچی هم تو فرودگاه فراموش نشه. هر تکه ای رو ده هزار تومن میگیرن می پیچن. باورتون نمیشه من په چیزای ظریفی رو سالم رسوندم. تازه بدون چمدون و داخل این ساکهای زیپ دار طبقه ای!
    بله بنده هم دقیقا همین کارارو کرده بودم و ساک معمولی و سلفون و لای لباسا چیدن و ... تازه توی کتری رو هم یه چیزایی گذاشته بودم که خیلی پوک نباشه یه وقت. تازه کتری وسط ساک بود کناره ها نبود. ولی خب بعضی وقتا پیش میاد دیگه. تدابیر همیشه همیشه هم جواب نمیدن
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام به همه دوستان
    یه شلنگ هایی بود که از فروشگاه های مونترال میشد خرید برای (گلاب به روتون) توالت فرنگی ، هرچی می گردم پیدا نمی کنم توی کدوم صفحه بود . لطفا راهنمایی می کنید از کدوم فروشگاه های میشه تهیه کرد ؟
    فايل نامبر کبک : اكتبر2010 - مصاحبه : سپتامبر2012 - فایل نامبر فدرال : نوامبر 2012 - آپدیت : می 2013 - مدیکال : فوریه 2014 - پاس ریکوئست : مارچ 2014

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Arc نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    یه شلنگ هایی بود که از فروشگاه های مونترال میشد خرید برای (گلاب به روتون) توالت فرنگی ، هرچی می گردم پیدا نمی کنم توی کدوم صفحه بود . لطفا راهنمایی می کنید از کدوم فروشگاه های میشه تهیه کرد ؟
    من هوم دیپو رو می دونم
    اینم لینکش:
    http://www.homedepot.ca/product/clea...d-bidet/825570
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush88 نمایش پست ها
    من هوم دیپو رو می دونماینم لینکش:http://www.homedepot.ca/product/clea...d-bidet/825570
    این تقریبا 90 دلاره . فکر می کنید با قیمت مناسبتر هم میشه تهیه کرد یا این تنها گزینه موجوده ؟
    فايل نامبر کبک : اكتبر2010 - مصاحبه : سپتامبر2012 - فایل نامبر فدرال : نوامبر 2012 - آپدیت : می 2013 - مدیکال : فوریه 2014 - پاس ریکوئست : مارچ 2014

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Arc نمایش پست ها
    این تقریبا 90 دلاره . فکر می کنید با قیمت مناسبتر هم میشه تهیه کرد یا این تنها گزینه موجوده ؟
    اول اینکه سعی کنید با هین روش های معمولی یا آفتابه عادت کنید اینجوری خودتون راحت ترید. همیشه که تو خونه خودتون نیستید.
    دوم اینکه پدیده ای هست به نام ebay و amazon که توش همه چیز با همه قیمت پیدا میشه.
    بزنید Hand Held Bidet کلی براتون آپشن میاد. فقط حواستون باشه از best seller ها بخرید.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

ApplyAbroad Superstar

یک چیزی هم در اکثر سوپرمارکت ها و فروشگاه ها دارن به اسم flushable wet wipes بجای دستمال توالت قابل استفاده است و بهداشتی تره

سلام دوستان.
    بردن بالش پر همراهمون ایرادی نداره؟؟ پتو چی؟(گلبافت)
    چاقوی بزرگ برای آشپزخانه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)