صفحه 345 از 397 نخستنخست ... 245295335336337338339340341342343344345346347348349350351352353354355395 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,441 تا 3,450 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط tatalo نمایش پست ها
    خیلی بسنجید که چه وسایلی رو اینجا گیر نمی ارید وهزینه بدید یک مورد مهم کیسه فریز است که اینجا فقط زیپ کیپ دارند نه وزن داره ونه حجم خیلی هم مفیده بشقاب وقابلمه هم اگر بیارید خوبه اینجا خیلی ظریف و سبک گیر نمی یاد بقیه وسایل اینجا همه مدلش است خودتونو اذیت نکنید
    بد نیست بنده اضافه کنم ظرف سبک که درواقع همون ارکوپال خودمون باشه تو والمارت هراز گاهی off میخوره و نیاز نیست به نظر من بیارید. پولشو بیارید که یه وقت غصه شکستنشون بین راه رو هم نخورید در ضمن من یه ست قابلمه عالی تفلون از costco خریدم که خیلی راضیم 6 تکه هست 80 دلار خریدم. الان تو ایرانشم این قیمت هرگز پیدا نمیکنید. حالا باز اگر دوست دارید سنگین باشه بارتون و اینا میل خودتونه.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

سلام دوستان
    من آخر اسفند دارم می رم مونترال سه هفته بمونم و برگردم ، می شه راهنمایی کنید که چه وسایلی با خودم ببرم ، اولش فکر میکردم همه چیز ( لحاف ، تشک ، پتو ، حتی ظرف و ...) خوب ازاینجا بخرم ، حتی یک چمدان خیلی خوب ، و این سه هفته از آنها استفاده کنم بعدش آنها را در چمدان بگذارم و از دوستی خواهش کنم این چمدان را تا مراجعه بعدی من امانت نگه دارد ، یعنی می خوام بگم آنها می شدند وسایل زندگی من درکانادا
    اما الان شنیدم که ممکن است بعضی از خطوط هوایی که اجازه بار دو تا 23 کیلویی میدهند ، خیلی گران باشند ،آنوقت می ارزد که این وسایل ( لحاف و تشک و ظروف ) را از آنجا تهیه کنم ، البته در چند روز اول بی وسیله خیلی دچار مشکل می شم ، مانده ام چی کار کنم ،
    در ضمن نمی دانم خانه های مبله ، آیا اینا رو دارند ، البته از وسایل خوابشان که نمی شه استفاده کرد اما نمیدانم ظرف و قابلمه و.. دارند
    خلاصه خیلی احتیاج به راهنمایی دارم
    ممنون
    ارسال مدارک : دسامبر2010 ، دریافت فایل نامبر : می 2011 ، دریافت نامه انتظار مصاحبه : نوامبر 2012 ، تاریخ مصاحبه :18 اکتبر 2013
    فایل نامبر فدرال : 9 مارس 2014

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط QuebecQuebec نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من آخر اسفند دارم می رم مونترال سه هفته بمونم و برگردم ، می شه راهنمایی کنید که چه وسایلی با خودم ببرم ، اولش فکر میکردم همه چیز ( لحاف ، تشک ، پتو ، حتی ظرف و ...) خوب ازاینجا بخرم ، حتی یک چمدان خیلی خوب ، و این سه هفته از آنها استفاده کنم بعدش آنها را در چمدان بگذارم و از دوستی خواهش کنم این چمدان را تا مراجعه بعدی من امانت نگه دارد ، یعنی می خوام بگم آنها می شدند وسایل زندگی من درکانادا
    اما الان شنیدم که ممکن است بعضی از خطوط هوایی که اجازه بار دو تا 23 کیلویی میدهند ، خیلی گران باشند ،آنوقت می ارزد که این وسایل ( لحاف و تشک و ظروف ) را از آنجا تهیه کنم ، البته در چند روز اول بی وسیله خیلی دچار مشکل می شم ، مانده ام چی کار کنم ،
    در ضمن نمی دانم خانه های مبله ، آیا اینا رو دارند ، البته از وسایل خوابشان که نمی شه استفاده کرد اما نمیدانم ظرف و قابلمه و.. دارند
    ممنون
    با سلام
    در حال حاضر تقريبا تمام ايرلاين ها به مقصد كانادا اجازه دو تا چمدان 23 كيلو به شما مي دهند بنابراين قبل از اينكه تصميمتون عوض كنين راجع به بليط و پروازتون پيگيري نماييد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    applied chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط QuebecQuebec نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون
    الان به نظر میاد تمامی پروازها از تهران به مقصد کانادا اجازه حمل 2 تا 23 کیلو به همراه کری آن رو میدن (چون کی ال ام هم دو تایی شد)!
    فقط در مورد چمدون بگم که سفر هوایی بدترین نوع سفر برای چمدونه چون پدرش رو درمیارن! سعی کنین یه چیز محکم با کمترین قیمت ممکنه تهیه کنین که اگر بلایی سرش اومد دلتون نسوزه! مگر اینکه فرست کلاس سفر کنین که اونوقت قضیه فرق میکنه!

ApplyAbroad Superstar

مگه بار فرست کلاس جای دیگه ای می ره یا طور متفاوتی باهاش رفتار می کنن؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

نقل قول نوشته اصلی توسط tatalo نمایش پست ها
    خیلی بسنجید که چه وسایلی رو اینجا گیر نمی ارید وهزینه بدید یک مورد مهم کیسه فریز است که اینجا فقط زیپ کیپ دارند نه وزن داره ونه حجم خیلی هم مفیده بشقاب وقابلمه هم اگر بیارید خوبه اینجا خیلی ظریف و سبک گیر نمی یاد بقیه وسایل اینجا همه مدلش است خودتونو اذیت نکنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    کیسه فریزر هم هست هم دلاراما داره، هم سوپراستور و هم والمارت. اسمش هم
    Ziploc perfect portions
    سوپرمارکتهای ایرانی (مثل پرشیا ) کیسه فریزر ایرانی (پنگوئن) هم دارند

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesy112 نمایش پست ها
    الان به نظر میاد تمامی پروازها از تهران به مقصد کانادا اجازه حمل 2 تا 23 کیلو به همراه کری آن رو میدن (چون کی ال ام هم دو تایی شد)!
    فقط در مورد چمدون بگم که سفر هوایی بدترین نوع سفر برای چمدونه چون پدرش رو درمیارن! سعی کنین یه چیز محکم با کمترین قیمت ممکنه تهیه کنین که اگر بلایی سرش اومد دلتون نسوزه! مگر اینکه فرست کلاس سفر کنین که اونوقت قضیه فرق میکنه!
    با سلام
    شما بجاى چمدان چه وسيله اى را براى مسافرت هوايي پيشنهاد ميكنيد!! ؟؟

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

نقل قول نوشته اصلی توسط amira44a نمایش پست ها
    با سلام
    شما بجاى چمدان چه وسيله اى را براى مسافرت هوايي پيشنهاد ميكنيد!! ؟؟
    این ساک های مکه ای یا درواقع از این ساکایی که زیپی هستن جمع میشن. من از اونا گرفتم که به قول دوستمون دلم نسوزه اگر داغون شد و سبک هم باشه. بعد تو فرودگاه سلفون پیچش کردم .جالبه وقتی رسیدیم اینجا فقط ساک های ما سلفون پیچ بود میتونید از اونا بگیرید. من پارسال دونه ای 36 تومن گرفتم. خوب بود ولی چرخاش اینجا که تحویل گرفتیم همه شکسته بود.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط A.Sh نمایش پست ها
    سوپرمارکتهای ایرانی (مثل پرشیا ) کیسه فریزر ایرانی (پنگوئن) هم دارند
    شدیدا نیاز به کیسه فریزر دارم. یکی از این سوپرمارکتها رو تو نورث یورک معرفی کنید لطفا. (آدرس)
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط keshvari نمایش پست ها
    این ساک های مکه ای یا درواقع از این ساکایی که زیپی هستن جمع میشن. من از اونا گرفتم که به قول دوستمون دلم نسوزه اگر داغون شد و سبک هم باشه. بعد تو فرودگاه سلفون پیچش کردم .جالبه وقتی رسیدیم اینجا فقط ساک های ما سلفون پیچ بود میتونید از اونا بگیرید. من پارسال دونه ای 36 تومن گرفتم. خوب بود ولی چرخاش اینجا که تحویل گرفتیم همه شکسته بود.
    در تایید حرف دوستمون بگم که من ساک مکه ای گرفتم ۴ تا و ۴ تا هم چمدون. اما ساک مکه ای که من گرفتم خیلی کت و کلفت و محکم بود کلی هم چرخ زیرش داشت (که البته به درد نمیخوره) هیچی دورش نپیچیدم و فقط یکیش زیپ جیب رویی‌ش (که استفاده ای هم نداره) پاره شده بود.
    فکر میکردم تو همین سفر اول داغون بشه و چیزی از ساکها نمونه ولی به نظر میاد حالا حالاها میشه ازشون استفاده کرد.
    فقط مجبور شدم یک دور از زیپش رو ببندم چون با همون ۲۳ کیلو پر میشد.
    دیدم کسانی رو که کارتون هم آورده بودن و دورش رو سلفون پیچ کردن ولی خوش دست نیست و موقع حمل و نقل اذیت میشین ولی شدنیه!

- ساک مکه ای ها رو سه - چهار سال پیش خریدم اول رفتم بازار ولی جنسش خوب نبود. رفتم از خود منوچهری خریدم. یادم نیست کجا داشت. چون امسال که برای خرید چمدون رفتم ندیدمش. رنگش مثل این لباس سربازی ها بود که پلنگیه!
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)