صفحه 35 از 397 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط bumzy_83 نمایش پست ها
    من خودم ترجیح میدم بارم رو الکی سنگین نکنم و وسائل تا حد امکان کم ببرم، ولی یکی از افراد فامیل 1 ساله که مونتراله و پلوپز از اینجا خواسته، میگن پلوپز اونجا سبکش فرق میکنه! ته دیگ خوب در نمیاره مثلا
    پلوپز شما اینطوری نیست؟ مسئله خیلی برام حیاتیه ها )
    ته دیگ دراوردن دیگه هنر اشپزه
    اکثر میگن پلوپز های اونجا بهتره
    و به فکر وزنش و حملش تا کانادا هم باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    ته دیگ دراوردن دیگه هنر اشپزه
    اکثر میگن پلوپز های اونجا بهتره
    و به فکر وزنش و حملش تا کانادا هم باشید
    در مورد پلوپز اشتباه شده بود ظاهرا برادرش که تو آمریکاست پلوپز خواسته بوده! از خودش پرسیدم گفت اینجا خیلی هم خوب پیدا میشه
    فقط یه توصیه کرد که وسایل جانبی کامپیوتر رو بیارم. مثل mouse و headset. چون اونجا خیلی این چیزای کوچولو موچولو گرونه ظاهرا. mp3 player و flash memory هم همینطور.

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط bumzy_83 نمایش پست ها
    در مورد پلوپز اشتباه شده بود ظاهرا برادرش که تو آمریکاست پلوپز خواسته بوده! از خودش پرسیدم گفت اینجا خیلی هم خوب پیدا میشه
    فقط یه توصیه کرد که وسایل جانبی کامپیوتر رو بیارم. مثل mouse و headset. چون اونجا خیلی این چیزای کوچولو موچولو گرونه ظاهرا. mp3 player و flash memory هم همینطور.

من یه پلوپز پارس خزر از ایران اوردم (و چه اشتباهی کردم!) ولی چون برقش نمیخوره, جون نداره! اینه که مجبور شدیم یه دونه خریدیم, ته دیگ میبنده به قول بچه ها بوجور! حرف نداره. فقط کوچیکه, شما اگه خواستی بزرگشو بخر.

وسایل کامپیوتر که وسایل برقی حساب نمیشه که برادر من, موس و هدست و هارد اکسترنال و باتری و موس پد و حتی خود لپ تاپ اگه داری, اینا رو همه رو بیار. اینجا وسایل جانبی از ایران گرون تره. نمیدونم چرا. در ضمن اینا جایی هم نمیگیره! موبایلتم اگه خوبه و سالمه بیار. فقط اگه تعمیر احتیاج داره همون تهران راست و ریستش کن بعد بیا.

ولی پلوپز و اتو و سه شوار و جاروبرقی (!) و رادیو سه موج (!) و چه میدونم اینجور چیزا رو نیار. به جایی که میگیره نمی ارزه.

آره اینجا وسایل کوچولو موچولو گرونه. و این از شانس ماس. میتونیم کوچولو ها رو بیاریم, گنده ها رو از همین جا بخریم! فقط یادت باشه وسایلی که میاری اولا با 110 ولت کار بکنن (که اینا که لیست کردیم فقط لپ تاپ برقیه که اونم میخوره) هم اینکه براشون به مقدار لازم تبدیل دو شاخه ی گرد به تخت بیاری. دونه ای هزار تومن میتونی از الکتریکی بخری (ما که خریدیم پونصد! با تورم ایران حساب کردم. البته اگه الآن دکتر سید محمود نیاد بگه ما تورم نداریم)

Member reza82 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering Management, University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط 1017 نمایش پست ها
    دوربین عکاسی canon یا sony اونجا ارزون تر از ایرانه؟ اونجا بخریم بهتره؟ ( مقصدم تورنتوست)

والا عزیز, من دوربین نخریدم, ولی به نظرم اگه داری بیار, اگه نه همینجا بخر که گارانتی هم داشته باشه.

یه سر به این سایت بزن:

http://tinyurl.com/Canoncanada

مال سایت بست بای هست. قیمت رو زده.

توی سایتهای زیر یه سرچ بکن ببین چیزی که میخوای قیمتش چنده. خودت مقایسه کن و تصمیم بگیر.

bestbuy.ca
    costco.ca
    futureshop.ca

سلام به دوستان

من چند تا سوال دارم. ممنون می شم که راهنمایی کنید:
    1- کسی می دونه درباره ی چمدونی که می بریم محدودیت فقط مربوط به جمع ابعاد می شه یا نه؟ آخه من یکی از این ساکهای مکه هم دارم که هم وزنش مناسبه و هم خیلی خوب جا داره و میشه کلی لباس و چیزهای غیر شکستنی رو با خیال راحت ریخت توش. راستی کسی هست که از این به اصطلاح چمدان ها استفاده کرده باشه که تجربشو بگه.

2-همراه داشتن خمیر دندان بالاخره مشکلی داره یا نه؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Human_resource نمایش پست ها
    سلام به دوستان

من چند تا سوال دارم. ممنون می شم که راهنمایی کنید:
    1- کسی می دونه درباره ی چمدونی که می بریم محدودیت فقط مربوط به جمع ابعاد می شه یا نه؟ آخه من یکی از این ساکهای مکه هم دارم که هم وزنش مناسبه و هم خیلی خوب جا داره و میشه کلی لباس و چیزهای غیر شکستنی رو با خیال راحت ریخت توش. راستی کسی هست که از این به اصطلاح چمدان ها استفاده کرده باشه که تجربشو بگه.

2-همراه داشتن خمیر دندان بالاخره مشکلی داره یا نه؟
    مجموع ابعاد نباید از 158 سانتیمتر بیشتر باشه یعنی چمدان با سایز استاندازد 28 اینچ
    خمیر دندان در بار مشکلی ندارد با خود داخل کابین نبرید

سلام دوستان چند تیکه لباس گرم بخوایم بخریم باید کیو ببینیم تو این موقع از سال؟؟!! اگه جایی رو میشناسید بگید لطفا
    دل رو بزن به پرواز!

ممنون از راهنمایی تون، اما این ساک های مکه ای که کلا سایز و اینا ندارن. تکلیف اینا چیه؟ یعنی تو فرودگاه مثلا با متر طول و عرض و ارتفاع چمدون را اندازه می گیرند و نباید از 158 سانت بیشتر شده باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    مجموع ابعاد نباید از 158 سانتیمتر بیشتر باشه یعنی چمدان با سایز استاندازد 28 اینچ
    خمیر دندان در بار مشکلی ندارد با خود داخل کابین نبرید
    این محدودیت دو چمدان با ابعاد زیر 158 سانتیمتر و وزن 23 کیلوگرم مال همه ایرلایناست یا در هر موردی فرق میکنه مثلاً BMI هم همین محدودیتها رو داره؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_sn46 نمایش پست ها
    این محدودیت دو چمدان با ابعاد زیر 158 سانتیمتر و وزن 23 کیلوگرم مال همه ایرلایناست یا در هر موردی فرق میکنه مثلاً BMI هم همین محدودیتها رو داره؟
    بله همه ایرلاینز ها غیر از ایران ایر که فعلا بار 32 کیلویی دارد
    من BMIرزو کردم 2 تاچمدون 23 کیلویی میتونم ببرم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)