صفحه 354 از 397 نخستنخست ... 254304344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,531 تا 3,540 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mfz نمایش پست ها
    دوستان سلام
    نمیدونم ایا سوالم مربوط به این تاپیک هست یا خیر
    اگر نیست و یا سوالم تکراری هست بسیار متاسفم
    میخواستم بدونم بردن حدود نیم کیلو گل گاو زبان و 250 گرم زیره سیاه و یک کیلو چای مشکلی ایجاد میکنه؟ اینها قدغن نیستند که احیانا؟
    ممنون از همه
    خیر مشکلی نداره. زیره سبز و سیاه هر دو اینجا هست کیفیت عالی. اولی رو می گن cumin دومی رو می گن caraway. گل گاو زبان رو تاحالا دنبالش نبودم.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

Member negnegy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Instrumentation Eng -NAIT

نقل قول نوشته اصلی توسط soroush88 نمایش پست ها
    خیر مشکلی نداره. زیره سبز و سیاه هر دو اینجا هست کیفیت عالی. اولی رو می گن cumin دومی رو می گن caraway. گل گاو زبان رو تاحالا دنبالش نبودم.
    به گل گاوزبان میگن Borage . هم گل آبیش رو دارند هم سفید. خشک شده یا روغنش رو میفروشند. من از عطاری چینی خریدم. تازه اش رو هم داشتن.

سلام دوستان آیا ارزش طلا در کانادا با ارزش اون در ایران یکیه یعنی اگه بخوام طلام رو پول کنم ایران اینکارو بکنم یا بیام اونجا؟ ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    soroush88 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط baharroshan نمایش پست ها
    سلام دوستان آیا ارزش طلا در کانادا با ارزش اون در ایران یکیه یعنی اگه بخوام طلام رو پول کنم ایران اینکارو بکنم یا بیام اونجا؟ ممنون
    ایران. اینجا تکس زیادی می دین. طلاها اینجا بیشتر ۱۴ عیاره.
    نگرانی یک اتلاف وقت تمام عیار است. چون چیزی را تغییر نمی دهد. تنها کارش این است که خوشحالیتان را می رباید و شما را به شدت مشغول هیچ و پوچ می کند.

ApplyAbroad Guardian

دوستان عزیز
    تعدادی از پست های اخیر به دلیل نامرتبط بودن به موضوع بدون پیام خصوصی حذف شدند. لطفا به عنوان تاپیک توجه بفرمائید.
    ممنون

مدیریت فروم
    متاسفانه به هیچ عنوان امکان پاسخ گوئی به پیام های خصوصی رو ندارم.
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

Junior Member aminjp64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    U of Waterloo

سلام. یه چند تا مورد علاوه بر لیستی که در صفحات اول هست اضافه می کنم
    فکر کنم مفید باشه

آشپزخونه
    ظروف
    بشقاب، قاشق چنگال، قاشق کوچک، کارد، لیوان، صافی، ماهیتابه، قابلمه، کفگیر، کاسه و بشقاب کوچک
    ابزار
    اسکاج، کبریت، فندک، دستمال آشپزخانه، قیچی

کیف همراه هواپیما
    نامه پذیرش و فاند
    بانک استیت منت
    POE

ابزار
    ناخنگیر، قیچی
    بوگیر کفش
    جاکلیدی
    لوازم تحریر

نخ سوزن

اسناد
    کارت پایان خدمت
    ترجمه مدرک

ترجمه کارت ملی و شناسنامه

لباس
    شلوار راحتی
    لباس راحتی
    زیرپوش
    انواع کفش (ورزش، آفیس)
    بوت را از اینجا بخرید

عمومی
    دمپایی راحتی
    انواع کیسه نایلون

بهداشتی حموم
    مسواک، کمی خمیر دندان، نخ دندان
    دمپایی حموم
    ریش تراش
    کمی پودر لباس شویی

رخت خواب
    بجز دشک

اگه مثل من یه خونه مبله بگیرید و یک پسر کم توقع باشید، و موارد اولیه را همراه خودتون اورده باشید، هزینه های جانبی مثل خریدن بوت، ریش تراش، کفش های آفیس و ورزش و خیلی موارد دیگه مثل گوشی موبایل و غیره چیزی حدود هفتصد دلار میشه

توصیه می کنم اگر فول فاند هستید و می خواید بیاید واترلوو، چیزی حدود پنج هزار تا با خودتون بیارید
    مثلا هزار تا باید اینجا بلوکه کنید برای ویزا کارت
    پول پیش خونه هم هست
    بقیش هم می مونه توی حساب بانکیتون و بالاخره دلگرمه واسه آدم

قضیه خیلی ساده هست و بسیار بسیار تجربه خوب و زیباییه
    جای هیچ نگرانی نیست

شاد باشید

بنده یک عمره که دارم این تاپیک رو همراه تاپیکهای دیگه از ابتدا میخونم اما امروز دیگه صبرم لبریز شد و گفتم یه سری هم به صفحه ی آخر بزنم و سوالام رو بپرسم.تا صفحه ی 194 که سوالم تکراری نبود
    برای خرید ساک و چمدون به راهنماییتون نیاز دارم:
    1.به نظرتون فکر خوبیه که دو تا چمدون خوب بگیرم با کری آن محکم و حسابی، و دو تا ساک پارچه ای از اون زیپی ها که بزرگ میشن واسه لباس و ....؟ با توجه به اینکه اون ساکها چرخ ندارن حملشون از فرودگاه (ونکور) تا خونه خیلی سخت نیست؟
    2.الان اینجا قیمت چمدونهای خوب از 500 تومنه به بالا.سامسونت و مدلهای خوب دلسی هم که حدود یک تومن.به نظرتون هر 4 تا چمدونمون و یا با احتساب خرید ساک بزرگ 2 تا چمدونمون رو خوب و محکم بگیرم (تو همون رنج 500 بیشتر پول نمیدم) یا الکی بخرم (حدود 200 تومن یا حتی کمتر) و بعدا از اونجا به تدریج و با قیمتهای حراج چمدون خوب بخریم واسه سفرهای بعدی؟
    3.با توجه به بار مجاز 23 کیلو به نظرتون چمدون سایز 3 بگیرم کافیه؟چون معمولا سایز بزرگش رو بهمون نشون میدن که فکر میکنم سایز چهاره. اگه سایز 3 کافیه،بیخود هم پول اضافی ندیم و هم اونجا نمونیم که کجا جا بدیم چمدونامون رو.

ممنونم خیلی زیاد.

الان شک کردم بین سایز 3و4،برای همین بدون توجه به شمارشون میخوام ببینم سایز متوسط رو بگیرم یا اونی که بزرگتره.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim_violet نمایش پست ها
    الان شک کردم بین سایز 3و4،برای همین بدون توجه به شمارشون میخوام ببینم سایز متوسط رو بگیرم یا اونی که بزرگتره.
    چندان را سايز متوسط بگيريد ، چون همانطور كه خودتون گفتيد براي ٢٣ كيلو كافيه. ساك هايي كه ميگيد مدل چرخدارش هم هست و تو فرودگاه ايران هم ميتونيد بديد سلفون پيچش كنن كه سالم بمونه. در مورد هزينه كردن براي چمدان خوب يا متوسط يك ذره سليقه اي هست و اينكه چقدر دوست داشته باشيد هزينه كنيد.

ممنونم از راهنماییتون.منظورم از میزان هزینه این بود که اگه اینجا چمدون ارزون بخریم در حد اینکه یکی دو سفر کارمونو راه بندازه اونجا میشه چمدون درست و حسابی با قیمت مناسب گرفت؟برای همین قیمتهای فعلی چمدون رو گذاشتم که دوستانی که اونجا زندگی میکنن بتونن راهنمایی کنن.
    یکی از دوستان میگفت چمدونی رو که تورنتو میتونسته 300 هزار تومن بخره (نمیدونم تو حراج یا خارج از حراج) الان تهران یک و خرده ای قیمت کرده.برای همین به این فکر افتادیم که شاید منطقی نباشه واسه یه چمدون خوب اینقدر هزینه کنیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)