صفحه 359 از 397 نخستنخست ... 259309349350351352353354355356357358359360361362363364365366367368369 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,581 تا 3,590 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    سلام
    منطورتون این سایتِ؟ http://www.fragrancex.com یا http://www.fragrancenet.com/search/flower%20bomb ؟

کسی که پالتوهای خوب داره ( اقلا 4-5 تا ) بیاره یا نه ؟ چون پالتو سنگینه خب ...
    منظورم دومي هست ، البته بايد چند تا عطر سفارش بديد كه نسبت به هزينه ارسال به صرفه بشه.در مورد پالتو هم ميتونيد اگر جا داريد يكي دو تاش را الان بياريد و بقيه را در سفرهاي بعد.

Member dr-data آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical and Control

یک نکته ای رو میبینم مدام بچه ها میگن و اون استفاده از ترانس در لوازم برقیه! به عنوان یک مهندس برق برام سواله که شما از چی دقیقاً حرف میزنید؟ وسایل برق رو میشه از 110 تا 240 ولت و 50 یا 60 هرتز استفاده کرد یعنی چه در سیستم برق ایران و چه در خارج از ایران این وسایل کامپتیبل هستند.
    من به شخصه تا به حال وسیله برقی ندیدم که بگه فقط 220 ولت 50 هرتز. اگه شما میشناسید بفرمایید من هم در جریان قرار بگیرم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dr-data نمایش پست ها
    یک نکته ای رو میبینم مدام بچه ها میگن و اون استفاده از ترانس در لوازم برقیه! به عنوان یک مهندس برق برام سواله که شما از چی دقیقاً حرف میزنید؟ وسایل برق رو میشه از 110 تا 240 ولت و 50 یا 60 هرتز استفاده کرد یعنی چه در سیستم برق ایران و چه در خارج از ایران این وسایل کامپتیبل هستند.
    من به شخصه تا به حال وسیله برقی ندیدم که بگه فقط 220 ولت 50 هرتز. اگه شما میشناسید بفرمایید من هم در جریان قرار بگیرم.
    معمولا وسایلی که آداپتور AC/DC دارند (مثل کامپیوتر و موبایل و نظیر آنها ) در محدوده 110 تا 240 ولت کار میکنند ولی وسایلی که مستقیما با برق متناوب کار میکنند مثل یخچال و تلویزیون و سشوار و غیره یا 110 هستند یا 220 نه هر دو.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dr-data نمایش پست ها
    ما یه اپی لیدی با خودمون از ایران آوردیم، که دارای آداپتور 220 به 9 ولت مستقیم است و به درستی با 110 کار نمیکنه البته ما قبلا یک ترانس 110 به 220 از ایران با توان پایین خریده بودیم.
    شما به عنوان مهندس برق بیشتر در جریان هستید که وسایلی که دارای آداپتور ترانسی ( ترانسفورمری) هستند سازگار با برق 110 نمیتونند باشند مگر اینکه آداپتور به صورت سوییچینگ باشه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

سلام دوستان
    ایا میشه روغن کرمانشاهی برد؟
    رسید مدارک 1 مارچ2012
    دریافت ایمیل مدیکال 29 می 2014
    پاس ریکوئست 1 نوامبر 2014

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    لوازم ارايش را تو حراج به قيمت مناسب ميتونيد بخريد و عطر را هم ميتوني انلاين اردر بديد از سايت فرگننس ،كه قيمتهاش خيلي بهتر از ايران خواهد بود.
    من داشتم به عنوان متال قیمت اسپری حالت دهنده مو NIVEA رو نگاه میکردم که تفاوت قیمتها با ایران خیلی زیاد بود و به نظر میاد در کانادا گرونتر در میاد.

متلا اسپری مو نیوا که در ایران 15000 تومن (حدود 5 $) هست رو دیدم قیمت زده حدود 60 دلار که یعنی حدود 12 برابر تو کانادا گرونتر در میاد.با این حال به نظر میرسه در حالت کلی بستگی به نوع کالا داره و مثلا در مورد ژل اصلاح صادق نیست و تقریبا هم قیمت هستد.
    البته قاعدتا قیمت حراج میتونه از این پایین تر باشه.

با این حال، برای یه تازه وارد با درامد محدود، به نظر میرسه حداقل اگه چند تا به انداره مصرف ماه اول (تا جاها رو یاد بگیره و هم تو این مدت ظاهرشون مرتب باشه) این موارد از ایران اورده بشه شاید بهتر باشه.باز تجربه دوستان دیگه هم میتونه کمک کنه.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : April 4th, 2015 در ساعت 09:54 PM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

ApplyAbroad Superstar

به آمازون اکتفا نکنید خیلی اوقات قیمت هاش غیرمعقوله. مثلا فروشگاه والمارت رو ببینید، انواع و اقسام همین کالائی که مدنظرتون است از برندهای معتبر با قیمت زیر 10 دلار (و حتی زیر 5 دلار) موجوده. فروشگاه فیزیکیه و می تونید برای خرید مراجعه کنید و هزینه حمل و پست هم ندید.

http://www.walmart.ca/search/Hair%20Spray%20Strong
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط behijan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ایا میشه روغن کرمانشاهی برد؟
    بله ميشه، فقط خيلي خوب بسته بندي كنيد كه نريزه.

Member shamim-b آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    accounting

دوستان سلام
    وسایل برقی که آداپتوردارن رو میشه آورد یا نه ؟؟؟
    ودیگه اینکه من سه تا اودکلن دارم که بازشون نکردم میتونم دوتاش رو توی کری آن بیارم توی هوا‍پیما ویکیش روبزارم توی قسمت بار جهت جلوگیری ازشکستن
    مرسی ازوقتی که میگذارید
    اگرنمی‌توانی شاه راه باشی، كوره راه باش، اگر نمی‌توانی خورشید باشی، ستاره باش، با بردن و باختن اندازه ات نمی گیرند
    هر آنچه كه هستی، بهترینش باش
    CSQ:28 Feb 2011//FFN:1 Mar 2011//update:11april 2013//Delivery:15may 2013//MEDICAL:16 DES 2013

Senior Member mehran23 آواتار ها

وسايل برقي هر چيزي رو كه بخواهيد ميشه اورد ولي اگر كار نكنه بي فايده است. اگر با برق ١١٠ كار ميكنن و روشون نوشته خوبه. كلا وسايل برقي قيمتي ندارن و ارزش نداره بردرشون. مواد با حجم بيشتر از صد ميل رو نميزارن توي كابين ببريد. فكر كنم ادلكن رو هم نزارن. بهتره ريسك نكنيد و همه رو بزاريد توي لباسها توي بار چون حسرت از دست دادنشون كم نيست. بنده حسرت كشيده ام!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)