صفحه 362 از 397 نخستنخست ... 262312352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,611 تا 3,620 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط haghighyomid نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. سوالم فکر کنم کامل نبود. به طور مشخص منظورم حراج های فصلی لباس بود.
    همونطور كه گفتم معمولا حراج هست، يك بار اول فصل به بهانه اول فصل بودن و يك بار هم اخر فصل و اين وسط ها هم روز مادر و پدر و عيد پاك و تعطيلات بهاري و تولد ملكه ويكتوريا و روز كانادا و ولنتاين و الي ماشالله .... تا دلتان بخواد بهانه براي حراج هست.

ApplyAbroad Superstar

همانطور که دوست عزیزمون گفتن تقریبا همیشه سال می شه حراج پیدا کرد. ضمنا فروشگاه های Outlet برندهای مختلف هم در نقاط زیادی داریم که پوشاک مثلا فصل قبل رو با قیمت پایین تر می فروشند. (اگه به تورنتو آشنائی دارید: فرضا در وان میلز انواع و اقسام اینها هستند). یک چیزی هم که می تونید بعنوان یک راهبرد (!) مد نظر داشته باشید، گرفتن loyalty card از برندهای مورد علاقه یا ثبت نام در وب سایت اونها برای دریافت آفر و اخبار حراج ها است. فرضا من الان می دونم children's place که پوشاک بچگانه دم دستی با قیمت مناسب داره هر روز هفته که آفرهای مختلف ایمیل می کنه هیچ، روزهای دوشنبه آفرهای خوبی ایمیل می کنه ضمن اینکه ارسالش مجانیه. اگر حضوری تشریف ببرید همون آفرها رو از روی گوشی موبایل به صندوق دار نشون می دید و براتون منظور می کنه. خیلی وقت ها از قیمتی که در فروشگاه می بینید میشه تا نصف یا کمتر هم خرید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

کاربران گرامی،

تعدادی از ارسال های اخیر به دلیل نامرتبط بودن به عنوان بدون پیام خصوصی حذف گردیدند.

دوستان قبل از ارسال پست به عنوان دقت فرمائید و سوالات تخصصیتون رو در تاپیک های مرتبط مطرح کنید.
    همچنین ضمن تشکر از دوستانی که اطلاعات مفیدشون را با دیگران به اشتراک میگذارن خواهشنمدیم با گزارش پست های نامرتبط ما رو در حفظ انسجام و یکپارچگی سایت یاری کنند.

با تشکر از همکاری شما
    مدیریت فروم
    ویرایش توسط sepehr_5566 : April 22nd, 2015 در ساعت 09:40 PM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

Member
    رشته و دانشگاه
    برق- قدرت

سلام
    یه سوال برام پیش اومده, یکی از مدارکی که می گفتند با خودتون بیارید, سندازدواج و ترجمه اون بود. اما تا حالا هیچ جا از ما نخواستند. به چه دردی می خوره اینجا؟

Senior Member mehran23 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط babak54 نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال برام پیش اومده, یکی از مدارکی که می گفتند با خودتون بیارید, سندازدواج و ترجمه اون بود. اما تا حالا هیچ جا از ما نخواستند. به چه دردی می خوره اینجا؟
    چون ازوداج شما خارج از کشور و با سیستم دیگه ای ثبت شده، هر جا مسیله حقوقی پیش بیاد که نیاز به اثبات داشته باشه، مورد نیازه، خوب بالطبع تو زندگی روزمره زیاد نیاز نمیشه.

سلام.
    من می خوام برای آوردن وسایل و به خصوص لباس هام از وکیوم بگ استفاده کنم. می خواستم ببینم کسی اینجا تجربه اش رو داشته یا نه؟ اگه استفاده کردین به درد سفرهای بعدیتون می خوره؟ یا عملا یه بار مصرفه؟ واقعا آیا لباس ها رو چروک نمی کنه (واسه آوردن کت و شلوار خوبه)؟
    شنیدم یه سریشون زود خراب میشه. کلا می خوام ببینم چقدر ارزش داره براش هزینه کنیم؟

ApplyAbroad Superstar

کاربرد وکیوم بگ برای جلوگیری از چروکی‌نیست، برای کاهش حجمه، مثلا حجم یک پتو را بسیار کاهش میده.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh.eatedal نمایش پست ها
    سلام.
    من می خوام برای آوردن وسایل و به خصوص لباس هام از وکیوم بگ استفاده کنم. می خواستم ببینم کسی اینجا تجربه اش رو داشته یا نه؟ اگه استفاده کردین به درد سفرهای بعدیتون می خوره؟ یا عملا یه بار مصرفه؟ واقعا آیا لباس ها رو چروک نمی کنه (واسه آوردن کت و شلوار خوبه)؟
    شنیدم یه سریشون زود خراب میشه. کلا می خوام ببینم چقدر ارزش داره براش هزینه کنیم؟
    هزینش مگه چقدر یک نوع بیشتر من ندیدم که اون هم 5 هزار تومن
    اگر جنس خوب پیدا کردین حجم کاهش میده

Senior Member mehran23 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh.eatedal نمایش پست ها
    سلام.
    دوست عزيز فكر كنم منظور شما اينه كه لباسها رو چروك ميكنه يا نه؟ خوب بله چروك ميكنه ولي خوب با يك اتو درست ميشه. من براي كت و شلوار استفاده نكردم. براي لباسهاي متفرقه و پتو عاليه. جنس خوبش رو بايد بگيريد. چندين بار قابل استفاده هست. بنده گرفتنش رو حتما توصيه ميكنم.

ممنون از جواب دوستان. من اینترنتی سرچ کردم از 7 تومن دیدم تا 12000 تومن.

میشه جنس خوبی که تجربه اش رو داشتین رو بگین چه شرکتی تولید می گیره که من همون رو بگیرم و خیلی نگردم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)