صفحه 369 از 397 نخستنخست ... 269319359360361362363364365366367368369370371372373374375376377378379 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,681 تا 3,690 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1359 نمایش پست ها
    من در این تاپیک(اوایل)دیدم نوشته قرص مسکن بیارید فرودگاه گیر می دهند.درسته؟من بعضی وقتها سردرد می گیرم مخصوصا سفر طولانی.یعنی همراهمون نیاریم؟کلن برای داروها حتی الامکان دستور و نسخه پزشک می آوریم ولی همه باید دستور داشته باشه؟
    من شنیدم که داروهای کدویین دار مشکل داره دوست عزیز.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza1359 نمایش پست ها
    من در این تاپیک(اوایل)دیدم نوشته قرص مسکن بیارید فرودگاه گیر می دهند.درسته؟من بعضی وقتها سردرد می گیرم مخصوصا سفر طولانی.یعنی همراهمون نیاریم؟کلن برای داروها حتی الامکان دستور و نسخه پزشک می آوریم ولی همه باید دستور داشته باشه؟
    ما که تو چمدانمون یک عالمه استامینوفن کدیین دار و ژلوفن و ..... بود طوری که بعد از دو سال نیم یک سری را که تاریخ مصرفش گذشته بود دور ریختیم, کاری هم باهامون نداشتن .

سلام دوستانما می خوایم پتو ببریم با خودمون..کجا می تونیم وکیومش کنیم؟؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pariyaaa نمایش پست ها
    سلام دوستانما می خوایم پتو ببریم با خودمون..کجا می تونیم وکیومش کنیم؟؟
    یک سری لوازم پلاستیکی فروشیها پاکتهای بزرگ وکیوم مخصوص دارند که میتونید بگیرید و با استفاده از جاروبرقی خودتان کار وکیوم را برای بار انجام بدید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    یک سری لوازم پلاستیکی فروشیها پاکتهای بزرگ وکیوم مخصوص دارند که میتونید بگیرید و با استفاده از جاروبرقی خودتان کار وکیوم را برای بار انجام بدید
    ممنون. شما جایی رو میشناسید که آدرسشو بهم بگید؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط pariyaaa نمایش پست ها
    ممنون. شما جایی رو میشناسید که آدرسشو بهم بگید؟
    باید بگردید و بیشتر هم مغازه های بزرگ که لوازم پلاستیک فروشیهای خانگی بزرگ هستند را سرچ کنید پیدا میکنید. من جایی را الان تو تهران نمیتونم معرفی کنم ولی هست. بگردید چندجا پیدا میکنید.سایزای مختلف که فیت چمدون میشند و لباس هم همراه پتو میشه وکیوم کرد. چندوقت قبل یکی از دوستان هم با همین روش دوتا پتو و یک لحاف دو نفره اوردند.

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها
    در این لینک اشاره نشده که آیا گواهی مربوطه از کشورهای دیگر هم پذیرفته میشه یانه؟ در ضمن تاریخ اعتبار هر گواهی چقدر است؟ مثلا اگر امروز این گواهی گرفته بشه اعتبارش تا چه تاریخی هست؟ ممنون از پاسختون

Banned
    رشته و دانشگاه
    Master of power engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Vicutopia نمایش پست ها
    دوستان من ونکوور هستم پس بنابراین با توجه به شرایط اینجا نظر می دهم. مواردی را که از گفته های دوستمون رنگی کردم به نظر من خیلی خیلی واجبه به اضافه موارد زیر:

سبد پلاستیکی
    واکس رنگی کفش
    ملحفه

دلیل همه اینها. من اینجا کبریت ندیدم واقعیتش و فکر کنم 90% فروشگاههای اینجا را دیدم. واکس کفش نه از آن مدلهایی که برس هست و مواد واکس توی خودشه اینجا کم دیدم و باید بگردید توی دالارما 3.25 دلار بود بقیه فروشگاهها گرانتر البته اگر پیدا کنید. سبد پلاستیکی که من خودم می خواستم یک دانه متوسط بیارم که آخرین لحظه ها نمی دانم چرا یادم رفت! بعد از سه ماه از این مدلهای رو سینکی استیل که خوبه البته توی ایکیا پیدا کردم 9 دلار. ملحفه چون اگر برای هر چیزی یک تیکه پارچه بخواهید می توانید از ایکیا بخرید ولی خوب گرانتر و نمی صرفه. مسواک اینجا گرانتره و به نظر من مدلهای مسواک ایران جدیدتره. ( البته من شنیدم تورنتو مدرنتره اینجا یکم چه عرض کنم درحال رشدند!!) در مورد لوازم تحریر، خیلی از دوستان گفتند لوازم تحریر ایران خیلی فانتزی تره و اینجا گرانتر می شه من هم کلی لوازم التحریر برای بچه هام آوردم. اینجا که اصلا" اینطور نیست تو استپلر یا حتی دالر تری و غیره شما فانتزی و قشنگ هم پیدا می کنید گاهی حتی ارزانتر از ایران. اصلا" به نظر من ارزش آوردن نداره بعد هم چقدر مگه استفاده می شه مخصوصا" آنهایی که بچه دبستانی دارند چون اینجا اصلا" از مشق و غیره خبری نیست پس بجاش چیزهای ضروری تر بیارید. خریدن لباس و کیف و کفش هم اصلا" ارزش نداره اگر چیز خوبی دارید که نو هست بیارید در غیر اینصورت برای چند وقت اول یکی دو تا داشته باشید چون همیشه اینجا حراجه و قیمت ها هم خیلی ارزانتر از ایران. اینجا شلوار گپ 20 دلار تو حراج حالا قرار نیست برید اولش اونی که 10% حراج داره یا تولید جدیده بخرید فکر می کنید مثلا" گپی که تو ایران هست فکر می کنید اصلا" اصله یا تولید جدید گپه؟ اصلا" می توانید شلوار جین گپ برای بزرگسال با 20 دلار کانادا تو ایران بخرید؟ پس اصلا" فکر لباس و غیره نباشید یک مسئله دیگه اینکه نحوه لباس پوشیدن روزمره اینجا هم یکم با ایران فرق می کنه پس ممکنه تمام لباسها هم مناسب زندگی عادی نباشه یا کفش ورزشی آسیکسی که اینجا تو حراجی 50 دلاره تو ایران زیر 400000 تومان نمی توانید پیدا کنید. در مورد دمپایی و صندل که دوستان می گفتند تو ایران شیک تر هست و غیره. اگر برای دستشویی و حمام می خواهید موافقم یک جفت لازمه اما برای بیرون یا بعنوان روفرشی اینجا هم قشنگش و شیکش و قیمت خوبش هم هست. در مورد ادویه برای کسانی که می آیند ونکوور اصلا" توصیه نمی کنم چون می توانید از wholesale به قیمت خوب و از نوع خوبش بخرید. راستش من زردچوبه اینجا را به ایران ترجیح می دهم. ولی ممکنه ادویه های ترکیبی مثل ادویه کباب یا پیتزا ایران را عادت دارید بیارید چون آنها یکم گرانتره ولی اگر بدانید چه ادویه هایی را باهم مخلوط کنید این مشکل هم حله. وسایل آشپزخانه اگر دارید و خوب هستند بیارید مخصوصا" قابلمه چون برای ماههای اول سخته هزینه کنید وگرنه آن را هم به راحتی اینجا می شه خرید. ظرف راستش هم آیکیا قیمتهای مناسب داره هم از دالر تری می توانید یک دلار برای هر تکه بخرید. اگر جا داشته باشید بعد از جمع کردن ضروریها خودتون مدیریت کنید ببینید چی مهمتره که بیارید. اگر وسایلی که ایران دارید بدردبخوره بیارید اگر قراره بخرید اصلا" توصیه نمی کنم اینجا می توانید راحت تر و به قیمت بخرید تازه بار اضافه هم نیارید. در مورد تنقلات هم من میوه های خشک را توصیه می کنم آجیل به همان قیمت اینجا هست اما مثلا" آلو برقانی یا لواشک نگو که دلم براش یک ضره شده!! البته لواشک خانگی نه از این کارخانه ای ها!

سفر خوبی را برای همه آرزو می کنم.

واقعا من دیدم بعضی چیزا که دوستان نوشتن اصن به کار نمیاد
    آدم هرچی بارش سبکتر باشه راحتت تره..به نظر من آخه دستمال آشپزخونه به چه کاری میاد؟؟؟؟همین که برسی اونجا بعد از 1 ماه یکی از تی شرت های نخیت رو که کهنه میشه بشور و با قیچی ببر و این میشه دستمال آشپزخانه

کف گیر با این که جای کمی نمیگیره اصلا بکار نمیاد..من خونه دانشچجویی بودم خابگاهم بودم..نهایتش دوتا قاشق میگیری توی یکی از دستات بصورت چسبیده به هم خودش کار کف گیر رو انجام میده.
    بهتره توی بردن لوازم یکم از تیتیش مامانی بودنمون کم کنیم اینجوری بارمون سبک میشه

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    ببخشید می شه بپرسم منظور از وکیوم کردن پتو چیه؟ مگه همینجوری نمی شه گذاشتش توی چمدون ؟ برای چی وکیومش می کنند ؟ببخشید که می پرسم اخه خودمون هم تا چند ماه دیگه مسافریم و اتفاقا می خوام پتو هم ببرم؟

Junior Member salomon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    ببخشید می شه بپرسم منظور از وکیوم کردن پتو چیه؟ مگه همینجوری نمی شه گذاشتش توی چمدون ؟ برای چی وکیومش می کنند ؟ببخشید که می پرسم اخه خودمون هم تا چند ماه دیگه مسافریم و اتفاقا می خوام پتو هم ببرم؟
    چون خیلی زیاد حجمشو کم میکنه
    حتی خیلی از لباس هارو میشه وکیوم کرد که جای کمتری توی چمدون بگیره
    یه سرچ کنین تبلیغات زیادی با عکس پیدا میکنین
    مثلا این لینک
    http://www.meshoptv.net/p_detail.aspx?id=158

البته بهتون توصیه میکنم از فروشگاه ها بخرین چون قطعا با قیمت پایین تر ازین پیدا میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)