صفحه 374 از 397 نخستنخست ... 274324364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,731 تا 3,740 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

غیر از بچه به حس و حال مسافر هم نگاه می کنند. یادمه بار اول که وارد کانادا شدیم در صف ایستادیم تا افسر گمرک به کارنامه اعمالمون رسیدگی کنه (!) یک پسر جوانی جلوی ما در صف بود به همراه مادرش، نمی دونم چرا تا افسر گمرک را دید شروع کرد با چرخ دستی حاوی چمدان ها عقب عقب رفتن. از همون جا صداش کردن جلو و تمام چمدان ها رو ریختن بیرون. ریلکس باشید خیلی اثر بهتری داره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

اینجا ترشی هست . فروشگاههای ایرانی ترشی های مدل ایرانی هم زیاد دارند. باز و بسته!

در مورد بچه هم اینجور نیست که اغماض کنند. حتی گاهی ممکنه شک کنند که شما توی کیفی که دست بچه دادید چیزی قایم کردید. مورد پیش اومده که بچه رو صدا کردند که ببینم توی کیفت چی داری! بیشتر مواقع هیچ کاری ندارند. مگه اینکه شک کنند. اونم مهم نیست شما که قرار نیست چیز ممنوعی با خودتون بیارید.
    من یک بار میوه ی تازه آوردم اعلام هم کردم. نگاه کرد یه سریش رو گفت نمیشه ریخت دور بقیه ش رو گفت اشکال نداره ببر. کلی هم تشکر کرد که خودم اعلام کردم.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

یک برگه بهتون میدن که علامت بزنید ... مثلا آیا دانه همراه دارید یا خیر. فلان چیز رو دارید یا نه. همین. با جزییات چیزی رو ازتون نمیخوان. مونترال هم خیلی راحته اصلا سخت نمیگیرن. تورنتو بدتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط sonat نمایش پست ها
    سلام

آیا میدونید که میشه ترشی رو توی این پتهای 1 کیلویی ببریم یانه؟منظورم اینه که سرکه ی توی پت رو خالی کنیم و فقط مواد ترشی بمونه و بذاریم تو چمدونی که میدیم به بار؟

و اینکه آیا در فرودگاه مقصد(مونترال) باید تمام موجودی توی ساکها و چمدونها رو توضیح بدیم،از لباس و ظرف و ظروف و آجیل و زرشک و ادویه و سبزی خشک و....جزء به جزء یا میشه از یک عبارت کلی استفاده کرد مثلاً برای زرشک و سبزی خشک و حبوبات ؟
    ممنون
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

کلا بهتره هر چی دارید اعلام کنید که شاکی نشند. ایطوری خیالتون راحته که هرگز جریمتون نمیکنند.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sonat نمایش پست ها
    سلام

آیا میدونید که میشه ترشی رو توی این پتهای 1 کیلویی ببریم یانه؟منظورم اینه که سرکه ی توی پت رو خالی کنیم و فقط مواد ترشی بمونه و بذاریم تو چمدونی که میدیم به بار؟

و اینکه آیا در فرودگاه مقصد(مونترال) باید تمام موجودی توی ساکها و چمدونها رو توضیح بدیم،از لباس و ظرف و ظروف و آجیل و زرشک و ادویه و سبزی خشک و....جزء به جزء یا میشه از یک عبارت کلی استفاده کرد مثلاً برای زرشک و سبزی خشک و حبوبات ؟
    ممنون
    دوست عزیز من بهتون قول میدم تنوع ترشی و امثالهم اینجا اگه بیشتر از ایران نباشه کمتر هم نیست!
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

سلام
    دوستان توصیه می فرمایید علاوه بر ترجمه مدارک که بعضا با مهر دادگشتری هست و مهر وزارت خارجه...برخی فقط سربرگ دادگستری هست با مهر مترجم و برخی NAATI..اصل مدارک را هم با خودم ببرم یا در ایران بذارم؟؟؟
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    دوستان توصیه می فرمایید علاوه بر ترجمه مدارک که بعضا با مهر دادگشتری هست و مهر وزارت خارجه...برخی فقط سربرگ دادگستری هست با مهر مترجم و برخی NAATI..اصل مدارک را هم با خودم ببرم یا در ایران بذارم؟؟؟
    اصل مدارک را اگر ترجمه ها را میبرید نیازی نیست با خودتان ببرید. مخصوصا شناسنامه و کارت ملی و مدارک تحصیلی اگر البته کاری مثل تعویض گذرنامه و ترجمه های اضافی برای اپلایهای دیگر نخواهید.
    در این حالت هم از ایران میتونید بعدا اقدام کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    اصل مدارک را اگر ترجمه ها را میبرید نیازی نیست با خودتان ببرید. مخصوصا شناسنامه و کارت ملی و مدارک تحصیلی اگر البته کاری مثل تعویض گذرنامه و ترجمه های اضافی برای اپلایهای دیگر نخواهید.
    در این حالت هم از ایران میتونید بعدا اقدام کنید.
    سلام
    بله همچنان اپلای می کنم....برای مدرک آیلتس چی بزارم ایران...
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Guru

سلام
    بله همچنان اپلای می کنم....برای مدرک آیلتس چی بزارم ایران...
    آیلتس را که از مرکزی که امتحان داده اید باید مستقیم بفرستند همیشه.
    شما با مرکزتان تماس بگیرید و شماره حساب و ایمیل درخواست کارنامه اضافی را بگیرید. معمولا با همان ایمیلی کارتان را راه می اندازند وقتی پول را واریز کرده باشید.
    نسخه خودتان را هم بیاورید. اسکن مدارک مهم را رنگی بگیرید و فایل آنرا داشته باشید.(کارنامه ها، مدارک شناسایی و...)
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Superstar

سلام
    ترجمه NAATI به چه درد کانادا می خوره؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)