صفحه 377 از 397 نخستنخست ... 277327367368369370371372373374375376377378379380381382383384385386387 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,761 تا 3,770 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط nooji نمایش پست ها
    من يه بچه يكسال و نيم دارم . دو هفته ديگه لند ميكنم . ممكنه بگين چه چيزهايي بيارم براش ؟
    اون چيزهايي را كه در حال حاضر داره مصرف ميكنه ، مثل شير خشك يا پوشك و غذاي مخصوص و .... را به اندازه ده روز اول حتما همراه داشته باشيد، چون هر چقدر هم كه اينها اينجا با كيفيت بهتر و ارزانتر پيدا بشه ، ولي شما تا خودتون و مغازه هاي اطراف را بشناسيد زمان ميبره و در عين حال بزاريد روزهاي اول روي عادت قبليش باشه كه خداي نكرده مريض نشه. در خصوص بقيه وسايل هم به سايت sears و يا walmart كاناداسر بزنيد و ببينيد از نظر قيمتي چه چيزهايي به صرفه تره كه بياريد. البته ماليات را هم فراموش نكنيد كه روي قيمت ها اضافه كنيد.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط newapplicant نمایش پست ها
    اون چيزهايي را كه در حال حاضر داره مصرف ميكنه ، مثل شير خشك يا پوشك و غذاي مخصوص و .... را به اندازه ده روز اول حتما همراه داشته باشيد، چون هر چقدر هم كه اينها اينجا با كيفيت بهتر و ارزانتر پيدا بشه ، ولي شما تا خودتون و مغازه هاي اطراف را بشناسيد زمان ميبره و در عين حال بزاريد روزهاي اول روي عادت قبليش باشه كه خداي نكرده مريض نشه. در خصوص بقيه وسايل هم به سايت sears و يا walmart كاناداسر بزنيد و ببينيد از نظر قيمتي چه چيزهايي به صرفه تره كه بياريد. البته ماليات را هم فراموش نكنيد كه روي قيمت ها اضافه كنيد.
    چند درصد مالیات باید به قیمتها اضافه کنیم دوست عزیز؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sunrise84 نمایش پست ها
    چند درصد مالیات باید به قیمتها اضافه کنیم دوست عزیز؟
    اگر استان انتاريو ميايد ، سيزده درصد.

نقل قول نوشته اصلی توسط nooji نمایش پست ها
    من يه بچه يكسال و نيم دارم . دو هفته ديگه لند ميكنم . ممكنه بگين چه چيزهايي بيارم براش ؟
    پماد سوختگی پا.داروهای سرماخوردگی.پماد بتامتازون.شیاف استامینوفن و شربت استامینوفن.سوسپانسیون اموکییسیلین و سفیکسیم.فرمولا
    NOC: 3113
    File no: 21 OCT 2011
    Medical:13 MARCH 2012
    PR.WAITING

قابلمه و ماهیتابه هم اینجا هست بهتر و ارزونتر از ایران..نیارید
    PR.WAITING

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیومکانیک پلی تکنیک تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersh نمایش پست ها
    قابلمه و ماهیتابه هم اینجا هست بهتر و ارزونتر از ایران..نیارید
    سلام. این قابلمه و ماهیتابه که میفرمایید هست و خیلی هم گران نیست، همیشه قیمتش مناسبه یا باید مدتها صبر کرد تا حراج شه. اگر واقعا بشه این دو مورد رو از آوردن به اونجا حذف کرد به جاش میشه کلی لوازم دیگه آورد. چون وزن زیادی دارن... راستی کجای کانادا هستید؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash165 نمایش پست ها
    سلام. این قابلمه و ماهیتابه که میفرمایید هست و خیلی هم گران نیست، همیشه قیمتش مناسبه یا باید مدتها صبر کرد تا حراج شه. اگر واقعا بشه این دو مورد رو از آوردن به اونجا حذف کرد به جاش میشه کلی لوازم دیگه آورد. چون وزن زیادی دارن... راستی کجای کانادا هستید؟
    تو تورنتو میتونید از ikea یا فروشگاه های چینی مثل t&t یا از outlet های خیابون اورفس به قیمت مناسب تقریباً همیشه بخرید، اگه صبر کنید کنید هم که تو حراج ها خیلی مناسب تر میشه
    رشته: عمران، رشته همسر: معماری
    لوازم و مدارک ضروی برای سفر به کانادا ویرایش:92/11/29(این فایل تنها توسط بنده ویرایش میشود)
    Landed: 2014-jan-25 in montreal *** Moved to Toronto: 2014-Feb-25

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash165 نمایش پست ها
    من از والمارت خریدم حراج هم نبود ست 8 تکه 135 دلار. چدن سرامیک هست.یکی از دوستان دوسال پیش همینو خریده بود و راضی بود. ببخشید بابت تاخیر
    PR.WAITING

Junior Member

دوستان سلام، وقت همگی بخیر..
    من چون خیلی عجله دارم نمیدونستم سوالمو کجا باید مطرح کنم فقط میشه یکی به من بگه آیا ترجمه شناسنامه و کارت ملی و کارت پایان خدمت اونجا به درد میخوره یا نه و اگه جواب مثبت هستش به چه دردی میخوره؟! تو روخدا سریع جواب بدین چون باید امروز مدارکو بفرستم برا ترجمه..

نقل قول نوشته اصلی توسط suryar نمایش پست ها
    دوستان سلام، وقت همگی بخیر..
    من چون خیلی عجله دارم نمیدونستم سوالمو کجا باید مطرح کنم فقط میشه یکی به من بگه آیا ترجمه شناسنامه و کارت ملی و کارت پایان خدمت اونجا به درد میخوره یا نه و اگه جواب مثبت هستش به چه دردی میخوره؟! تو روخدا سریع جواب بدین چون باید امروز مدارکو بفرستم برا ترجمه..
    بعضی جاها ترجمه ایران را قبول میکنند و بعضی جا ترجمه کانادا را قبول دارند. کلا چند تا ترجمه ایران داشته باشید بد نیست.
    Envoyé: 2011.1.8 Numéro de dossier : 2011.4.28 TCFQ : B1comprehension B2 Expression Ingénieur civil
    Lettre d`attente : 2013.11.25 Entrevue et reussite : 2014-5-29 Reçu par Sydney :2014-07-3 FN :2014-09-16 mis en jour et Médicale: 2014-11-03
    Médicale Envoyé : 2014-12-8 Visa : 2015-1-20

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)