صفحه 379 از 397 نخستنخست ... 279329369370371372373374375376377378379380381382383384385386387388389 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,781 تا 3,790 , از مجموع 3969

موضوع: وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : وسایل مهم برای سفر و زندگی در کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    راستش به نظر من پوشاک خیلی هم گرون نیست و خیلی وقتها که جاهایی هم هست که قیمتها آف خورده و میشه با قیمتهای پایین تر از ایران پوشاک با کیفیتتر خرید.
    بله کاملا با شما موافقم بخاطر همین هم گفتم که لباسهای مناسبی که دارند رو بیارند. چون در ابتدا نمیدونند کی لباسها آف میخوره و کجا هست.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

دوستان ببخشید من جواب این رو دقیق پیدا نکردم. من الان دو تا مشکل دارم که به نظرم اومد از دوستان راهنمایی بگیرم. من برای تراشیدن سر از موزر استفاده می کردم اما متاسفانه تبدیل برق اش شکست و دیدم که جنسش حیلی آشعاله و به درد تعمیر نمی حوره، حالا دو راه دارم یا 1 تبدیل 220 به 110 گیر بیارم که اینجا محاله یا اینکه یه سر تراش بخرم. از پستهای دوستان فهمیدم که ظاهرا wahl تو والمارت هست اما دوستان ازش راضی نبودن، حالا می خوام ببینم یه چیز ارزون و به درد بخور کی می شناسه که تو این مملکت غریب ما رو راه بندازه؟ راستی walmart سیاست return policy دوماهه داره یا 1 ماهه؟

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    دوستان ببخشید من جواب این رو دقیق پیدا نکردم. من الان دو تا مشکل دارم که به نظرم اومد از دوستان راهنمایی بگیرم. من برای تراشیدن سر از موزر استفاده می کردم اما متاسفانه تبدیل برق اش شکست و دیدم که جنسش حیلی آشعاله و به درد تعمیر نمی حوره، حالا دو راه دارم یا 1 تبدیل 220 به 110 گیر بیارم که اینجا محاله یا اینکه یه سر تراش بخرم. از پستهای دوستان فهمیدم که ظاهرا wahl تو والمارت هست اما دوستان ازش راضی نبودن، حالا می خوام ببینم یه چیز ارزون و به درد بخور کی می شناسه که تو این مملکت غریب ما رو راه بندازه؟ راستی walmart سیاست return policy دوماهه داره یا 1 ماهه؟
    سلام،
    من همین 2 ماه پیش، دنبال ماشین اصلاح میگشتم، آخرش یه Philips خریدم از Superstore بنظرم خیلی قیمتش مناسب بود در مقایسه با مارک ها نه چندان معروف.
    حدود 35 دلار خریدم، هم موی سر میزنه (دو مدل سر داره که روش سوار میشه، هر کدوم 12 درجه قابل تنظیم) هم صورت و هم از این سر کوچولو ها داره واسه گوش و حلق و بینی!

اگر دنبال چیزای ارزونتر از این هستید، اونوقت یه سر Winners بزنید، گاهی وقتا چیزای خیلی خوبی میاره، حدود 20 دلار (ست کامل برای مو)!
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    سلام،
    من همین 2 ماه پیش، دنبال ماشین اصلاح میگشتم، آخرش یه Philips خریدم از Superstore بنظرم خیلی قیمتش مناسب بود در مقایسه با مارک ها نه چندان معروف.
    حدود 35 دلار خریدم، هم موی سر میزنه (دو مدل سر داره که روش سوار میشه، هر کدوم 12 درجه قابل تنظیم) هم صورت و هم از این سر کوچولو ها داره واسه گوش و حلق و بینی!

اگر دنبال چیزای ارزونتر از این هستید، اونوقت یه سر Winners بزنید، گاهی وقتا چیزای خیلی خوبی میاره، حدود 20 دلار (ست کامل برای مو)!

ممنون دوست عزیز!
    این superstore سیاست return policy اش چیه؟ در ضمن این ریش تراش که می گید از ته ته می زنه یا به فول ما ایرانی ها آخرش شماره 4 نهایتشه؟ چون من می خوام حیلی کوتاه کنم.

Local Moderator

wahl دو نوع - یک نوعش که امریکاهی خیلی خوبه الان همسرم چند سال داره هم مو کوتاه میکنه هم اصلاح ولی اصلاح در حد تیغ نیست

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

ممنون دوست عزیز!
    این superstore سیاست return policy اش چیه؟ در ضمن این ریش تراش که می گید از ته ته می زنه یا به فول ما ایرانی ها آخرش شماره 4 نهایتشه؟ چون من می خوام حیلی کوتاه کنم.
    سوپر استور معمولا تا ۱۴ روز فول ریفاند می کنه.

Returns with Original Receipt: Merchandise may be returned for exchange or refund within 14 days of purchase with original tags and packaging. Exchange only after 14 days. Some exceptions apply.

Returns without Original Receipt: Exchange may be offered for product in its original package, depending on condition of product and date of purchase. Photo identification may be required.

Home, Electronics and Leisure: All sales are final after 30 days. Software, VHS’, CD’s and video games are only refunded when in original sealed package, with exchange for same item being offered if the product is opened and defective.
    The Try It You’ll Love It Guarantee™: If you are not completely satisfied with the quality of any President’s Choice® food or no name® food products, Teddy’s Choice® or Exact® products, simply return it along with receipt or original package for and exchange or refund.
    All sales are final on: Gift cards, phone cards, special event tickets, books, newspapers, magazines, pierced earrings, hats, underwear, opened packages of sheets or pillows, prescription drugs, tobacco, lottery, seasonal event merchandise and clearance items.
    PR : NOV 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط hiver نمایش پست ها
    wahl دو نوع - یک نوعش که امریکاهی خیلی خوبه الان همسرم چند سال داره هم مو کوتاه میکنه هم اصلاح ولی اصلاح در حد تیغ نیست
    میشه بگید این نوع آمرکاییش که می گید نشونه اش چیه؟ مدلش چیه؟ من متاسفانه الان نیاز مبرم به این وسیله دارم چون اونی که داشتم رو زدم شکستم الان موندم تو کارش!

Local Moderator

میشه بگید این نوع آمرکاییش که می گید نشونه اش چیه؟ مدلش چیه؟ من متاسفانه الان نیاز مبرم به این وسیله دارم چون اونی که داشتم رو زدم شکستم الان موندم تو کارش!
    روش نوشته ساخت چین یا ساخت امریکا
    از والمارت میتونی بگیری

دوستان میشه یکی بگه تو کانادا آیا میشه تبدیل 220 به 110 پیدا کرد؟ منظورم اینه که اصلا همچین چیزی اینا دارن؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

دوستان میشه یکی بگه تو کانادا آیا میشه تبدیل 220 به 110 پیدا کرد؟ منظورم اینه که اصلا همچین چیزی اینا دارن؟
    منظورتوم تبدیل دوشاخست؟ اگر بله میتونید در
    ولاراما،
    دولار استور
    بست بای
    و ...
    پیدا کنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)